Atklāti 5 tīmekļa mitināšanas uzņēmumu kopējie triki

Tīmekļa mitināšana – mūsdienās tā ir stundas frāze, un tas ir tas, kas jums tiešām ir nepieciešams, lai izveidotu vietni. Tīmekļa mitinātāja uzņēmuma izvēles process nav tik vienkāršs. Šo pakalpojumu tirgus pēdējos pāris gados ir ļoti audzis. Jums būs ļoti daudz iespēju, no kurām izvēlēties.


Spēcīgā konkurence šajā tirgū liek dažādiem uzņēmumiem piedāvāt bezmaksas prēmijas, lai piesaistītu vairāk klientu. Tagad ne visi uzņēmumi var atļauties piedāvāt šādus nosacījumus un izmantot dažus trikus, kas sevi parāda labākā gaismā – un daži tīmekļa mitinātāji vienkārši spēlē netīri.

Padomi pareiza tīmekļa mitinātāja izvēlei

Aizsargājiet sevi no visbiežāk sastopamajiem trikiem, sekojot mūsu padomiem. Jūs zināt, kādām funkcijām jāpievērš uzmanība un kuras prasa vairāk pētījumu, meklējot patiesi uzticamu tīmekļa mitinātāju. Paturot prātā, paturiet prātā, ka mēs piedāvājam visplašāk izmantotos trikus un izkrāpšanu, taču to ir daudz vairāk. Tādējādi obligāti ir jāpārbauda tīmeklī informācija par tīmekļa mitinātāja uzticamību.

Satiksmes ātrums un jauda

Daudzi tīmekļa resursdatoru uzņēmumi jums pateiks, ka viņiem ir neierobežots joslas platums / trafiks / neatkarīgi. Dažiem patiešām ir šī lieliskā īpašība, bet citi nodrošinās jums “ierobežotu neierobežotu” joslas platumu. Kā tas darbojas? Ir vairākas iespējas.

Vairumā gadījumu jums tiks piedāvāts neierobežots trafika apjoms, taču pārsūtīšanas ātrums būs ierobežots līdz kaut kā 1 MB / s. Ja jūsu projekts ir pavisam jauns, šis ierobežojums jūs neietekmēs, taču, pieaugot jūsu projektam, jūs noteikti redzēsit šī ierobežojuma sekas.

Daži citi tīmekļa mitinātāji nodrošinās jums lielu satiksmes ātrumu, taču vienlaikus ar dažiem jaudas ierobežojumiem. neliela tīmekļa mitinātāju grupa patiešām nenodrošinās jums ierobežojumus trafika ātrumam un ietilpībai, bet iestatīs noteiktu lietotāju skaitu, kuri katru mēnesi var piekļūt jūsu vietnei. Pārliecinieties, ka esat rūpīgi izpētījis savu lietotāju līgumu, it īpaši rindkopas par satiksmes ātrumu.

Papildu maksas

Papildu maksa vai slēptā maksa var maksāt diezgan santīmu. Reģistrēšanās posmā daži uzņēmumi piedāvā papildu pakalpojumus par papildu samaksu, kas ir pilnīgi normāli – jums, iespējams, būs vajadzīgas dažas no šīm funkcijām. Problēma ir tā, ka dažiem tīmekļa mitinātājiem šīs ekstras ir iepriekš atzīmētas. Vienīgais, ko šajā gadījumā varat darīt, ir jābūt uzmanīgiem, apmeklējot reģistrēšanās procesu..

Uptime procents

Uptime ir laiks, kad jūsu vietne paliek tiešsaistē un darbojas labi. Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju nodrošinās jums noteiktu darbības laiku. Lai gan daži pilda savus solījumus, vairums to nedara.

Tīmeklī atradīsit arī dažas vietnes, kas piedāvā neatkarīgus uptime mērījumus. Viņu dati tomēr nav jāuztver nopietni: lai iegūtu šos mērījumus, viņi skaita tīmekļa mitinātāju mājas lapu darbības laiku. Pakalpojumu sniedzēji to saprot un izmanto savus labākos serverus sava uzņēmuma vietņu mitināšanai, lai gan daži citi viņu rīcībā esošie serveri var sliktāk darboties. Grūts, vai ne??

Gada atjaunošanas cenas

Sistēma ir tikpat vienkārša kā ABC – reģistrējoties jums tiek piedāvāti daži pakalpojumi bez maksas, taču pēc apmēram gada jums jāmaksā daudz par bezmaksas pakalpojumu atjaunošanu..

Parasti tas attiecas uz domēna vārdiem. Daudzi tīmekļa mitinātāju uzņēmumi piedāvā bezmaksas domēnu tikai pirmo gadu. Pakalpojumu sniedzēji reti izmantos šo sistēmu ar hostinga plāniem: jums pirmo gadu tiks piedāvāta jauka atlaide, bet otro gadu – dubultā maksa. Tāpēc ir ļoti svarīgi ļoti labi izlasīt lietotāja līgumu – mēs to nevaram pietiekami uzsvērt.

Klienti uz vienu serveri

Kopīga plāna lietotāji, skatieties šo shēmu: iegādājoties koplietotu paketi, tas nozīmē, ka jūs saņemat tikai servera daļu. Tādējādi jums var būt slikta apkārtne, un jūsu vietne tiks bloķēta.

Lai novērstu šādu scenāriju, daži pakalpojumu sniedzēji paziņo, ka viņiem vienā serverī ir tikai ierobežots klientu skaits (piemēram, 100 vai 150). Šeit nāk triks: iekšējie pārstāvji saka, ka vairums tīmekļa mitināšanas uzņēmumu patiešām neatbilst šim standartam.

Jūs, iespējams, vaicājat sev, kā šī informācija var jums palīdzēt, izvēloties šo vai citu kopīgo plānu? Atbilde ir skaidra: pirmkārt, jums nevajadzētu ieskaitīt šo “priekšrocību”; otrkārt, jūs zināt, ka pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā šo funkciju, iespējams, ir negodīgi. Turklāt tie var būt negodīgi arī attiecībā uz citiem jautājumiem. Apsveriet savu saimnieku labi.

Tagad, kad jūs zināt, kādi triki ir pieejami tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, varat visu to filtrēt un saņemt labākus pakalpojumus. Atcerieties, ka šie ir tikai daži triki. Un vienmēr atcerieties, ka daudzi uzņēmumi, par kuriem jums varētu šķist, ir patiesi uzticami, taču rūpīga izpēte un rūpīga lietotāju līgumu pārbaude vienmēr atmaksājas.

Mūsu eksperti ir salīdzinājuši labākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus – apskatiet šeit >>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me