نظرات و نظرات کارشناسان SmarterASP.NET

بررسی تخصصی SmarterASP.Net

SmarterASP.Net یک راه حل استثنایی میزبانی ویندوز است که شرایط سرور و خدمات مورد نیاز برای درخشش وب سایت شما را فراهم می کند. به طور غیرمعمول برای یک میزبان ویندوز ، قیمت های SmarterASP.Net نزدیک به آنچه در انتهای پایین اتهام میزبان لینوکس مشاهده می کنید نزدیک است ، اما با سرورهای بهینه شده برای اجرای نرم افزار برنامه ریزی شده مایکروسافت شما.


علی رغم قیمت های پایین شرکت ، ما از بسیاری از ویژگی های موجود در حتی ابتدایی ترین برنامه های SmarterASP.Net خوشحال شدیم. پهنای باند نامحدود و فضای دیسک ، و همچنین ابزارها و ابزارهای پیشرفته توسعه دهنده ، واقعاً این راه حل میزبانی ویندوز را دور هم جمع می کنند. در حالی که سرورهای ویندوز گاهی اوقات به دلیل کندتر بار و کاهش قوام ، رپ بدی می گیرند ، آزمایش ما نشان می دهد که SmarterASP.Net می تواند با بهترین میزبان های لینوکس رقابت کند..

مزایا و معایب

طرفداران:

  • از یک محاکمه 60 روزه رایگان و به همراه 60 روز ضمانت برگشت پول برای لذت بردن از خدمات لذت ببرید.
  • از طریق متخصصان ویندوز سیستم عامل ویندوز با سیستم زنده گپ ، تلفن و بلیت فروشی SmarterASP.Net کمک بگیرید.
  • از پهنای باند نامحدود و فضای دیسک SmarterASP.Net برای رفع نیازهای ترافیکی پویای وب سایت خود استفاده کنید.
  • سیستم عامل محبوب CMS و تجارت الکترونیکی را با نصب 1 کلیک SmarterASP.Net نصب و مدیریت کنید.
  • هرگز به لطف 99.9٪ ضمانت به موقع SmarterASP.Net مشتری را از دست ندهید.
  • وب سایت خود را با داشتن فایروال ، محافظت از آنتی ویروس و پشتیبان گیری از داده های خودکار ایمن نگه دارید.
  • ذخیره سازی SSD و Cloudflare CDN در زمان بار سریع که مشتری را جذب می کند و باعث افزایش رتبه SEO می شود ، کمک می کند.

منفی:

  • اگرچه اخیراً SmarterASP.Net ارائه میزبانی لینوکس را آغاز کرده است ، اما برخی از کادر پشتیبانی فنی ممکن است با سیستم عامل لینوکس کمتر آشنایی داشته باشند.
  • در حال حاضر هیچ برنامه سرور کاملاً اختصاصی موجود نیست.
  • گواهینامه های SSL فقط با برنامه های 2- یا 3 ساله رایگان می باشند.

روش های قیمت گذاری و پرداخت

به نظر می رسد برنامه های میزبانی ویندوز از عموزاده های لینوکس آنها گران تر است ، اما SmarterASP.Net واقعاً یک استثنا برای این قانون است. میزبانی مشترک با .Net Basic با 2.95 دلار در ماه شروع می شود و خدمات میزبانی وب را برای 1 وب سایت ، فضای نامحدود وب و نصب 1 کلیک بسیاری از سیستم عامل های برتر ارائه می دهد.

اگر می خواهید به منابع کافی دسترسی داشته باشید یا نگرانی در مورد امنیت میزبانی مشترک وجود دارد ، VPS یا سرورهای نیمه اختصاصی SmarterASP.Net شرط بهتری هستند. برنامه های VPS با VPS SSD 1 با قیمت 99.95 دلار در ماه شروع می شوند ، و دارای فضای ذخیره سازی SSD 30 گیگابایت ، دسترسی به ریشه و پهنای باند 8TB هستند. یک برنامه سرور نیمه اختصاصی مبتدی ، Semi Basic ، ماهانه 29.95 دلار برای شما هزینه خواهد داشت و میزبانی وب سایت های نامحدود ، حساب های FTP و پهنای باند را فراهم می کند.

شما می توانید دست خود را در میزبان ویندوز نمایندگی فروش با فروشندگان 100 امتحان کنید. این برنامه با 30 دلار در ماه شروع می شود و دارای فضای دیسک 50 گیگابایت ، پهنای باند 500 گیگابایتی و وب سایت های نامحدود است. SmarterASP.Net میزبان نمایندگی فروش برچسب سفید را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد برنامه های هاستینگ خود را بطور کامل خودتان را بشناسید.

اگرچه ممکن است آن چیزی که برای آن شناخته شده نیست باشد ، SmarterASP.Net اخیراً وارد قلمرو لینوکس شده است. برنامه های میزبانی ابری لینوکس از 2 دلار ماهانه شروع می شود ، با پهنای باند نامحدود و حساب های ایمیل و همچنین گواهینامه های رایگان SSL. شما همچنین در برنامه های VPS یک انتخاب بین سرورهای پیشرفته ویندوز و لینوکس دارید.

دوره های آزمایشی SmarterASP.NET بسیار سخاوتمندانه است – یک ضمانت 60 روزه بازگشت پول ، بر روی یک محاکمه رایگان 60 روزه قرار می گیرد. اگر از خدمات شرکت راضی هستید ، تصمیم بگیرید که قرارداد 2 یا 3 ساله را انتخاب کنید ، زیرا این ترتیب به ترتیب 10٪ و 15٪ تخفیف به شما می دهد..

راحتی در استفاده

کاربران سطوح مختلف مهارت وب از SmarterASP.Net سود زیادی کسب می کنند ، اگرچه محصولات این شرکت کمی بیشتر به سمت توسعه دهندگان کشیده شده است. اگر تازه شروع به کار با میزبانی ویندوز ، تنظیم رایگان ، پشتیبان گیری خودکار ، ایمیل های نامحدود و ابزار نصب 1 کلیک برای سیستم عامل هایی مانند وردپرس و جوملا می کنید تنظیم و اجرای وب سایت خود بسیار ساده تر خواهد شد..

اگر قبلاً در میزبانی ویندوز مشکلی داشته باشید ، مجموعه ابزارهای توسعه دهنده SmarterASP.Net واقعاً به شما اجازه می دهد تا مرزهای عقب خود را فشار دهید. می توانید بین نسخه های مختلف PHP و MVC انتخاب کنید ، یا با پرونده های خام ورود به داده های بیشتری درباره کاربران و ترافیک خود دسترسی داشته باشید. در مورد مبتدیان و کاربران پیشرفته ، می توان به سرعت و با کمک پایگاه دانش دقیق شرکت یا تیم پشتیبانی فناوری ، مسائل را برطرف کرد.

بار و اعتبار

سرورهای ویندوز شهرت این را دارند که مدعی اندکی موفق تر در مبارزه حماسی لینوکس / ویندوز برای تسلط بر سرورها باشند. به هر صورت ممکن است ، SmarterASP.Net در سخت افزار و نرم افزارهای پیشرفته ترین سرمایه گذاری کرده است تا سرورهای شما در حال اجرا و بارگیری سریع وب سایت (های) شما باشد. پس از آزمایش SmarterASP.Net در طی یک دوره ماه ، ما خوشحال می شویم گزارش دهیم که این شرکت ضمانت به موقع 99.9٪ خود را نگه می دارد و اغلب از آن فراتر می رود..

نتایج آزمایش زمان بار ما بسیار دلگرم کننده بود. به طور متوسط ​​زیر 1 سال ، SmarterASP.Net از Cloudflare CDN ، حافظه SSD و سایر ویژگی ها استفاده می کند تا سرعت بار خود را بهینه و مناسب برای تبدیل و رتبه بندی موتورهای جستجو کند..

امکانات

ویژگی های خاصی وجود دارد که تجربه میزبانی ویندوز را از خوب به عالی می بخشد ، و SmarterASP.Net آنها را از بین می برد. برای مبتدیان ، نصب رایگان و پشتیبان گیری خودکار استرس را از مراقبت روزانه وب سایت بر می دارد. همچنین به لطف نصاب نصب 1 کلیک این شرکت می توانید با دانش کمی در وب به دست آورید. برای مشاغل ، بانکهای اطلاعاتی MSSQL و MySQL و ایمیل های نامحدود می توانند به شرکت شما در ارتباط موثرتر کمک کنند.

اگر به دنبال ویژگی های پیشرفته تری هستید ، SmarterASP.Net پشت شما را دارد. نسخه های مختلف ASP.Net ، MCV و PHP در اختیار شما قرار گرفته است تا بتوانید محیط های نرم افزاری را انتخاب کنید که به راحتی اجرا شوند. همچنین به محصولات اختصاصی مانند دسترسی MS و گزارشات راه حل BI Crystal دسترسی پیدا می کنید که به شما این امکان را می دهد تا بیشترین اطلاعات را به دست آورید و وب سایت خود را به جلو سوق دهید.

گواهینامه های SSL به طور معمول برای وب سایت هایی که روی سرورهای Windows Windows کار می کنند ، گران تر هستند ، و ما از تعجب دیدن برنامه های اصلی SmarterASP.Net آنها را شامل نمی شود ، مگر اینکه در قراردادهای چند ساله وارد شوید. گفته می شود ، ویژگی هایی که شرکت ارائه می دهد با توجه به اینکه قیمت ها پایین است ، به ویژه سخاوتمندانه است.

پشتیبانی مشتری

ما از تجربه کلی خدمات مشتری SmarterASP.Net بسیار خوشحال شدیم. شما می توانید از طریق گفتگوی زنده 24/7 ، پورتال پشتیبانی آنلاین Helpdesk و همچنین از طریق تلفن ، به کارکنان پشتیبانی متخصص و متخصص این شرکت برسید..

SmarterASP.Net به شما توصیه می کند قبل از مراجعه به راهنمایی ، دانش دانش بنیان خود را کشف کنید ، و ما از تعداد و کیفیت آموزش های کتبی این شرکت راضی بودیم. به خصوص از آنجایی که کاربران ویندوز یک جامعه آنلاین آنقدر قدرتمند ندارند که لینوکس در مواقع نیاز فنی به آن روی آورند ، دستورالعمل های عیب یابی SmarterASP.NET علاوه بر استقبال از پشتیبانی مشتری SmarterASP.Net است..

نقد های کاربران

بررسی های تخصصی ما عوامل مختلف فنی و خدماتی را در نظر می گیرد. پس از خواندن حکم ما ، به بررسی کاربران ما بروید تا ببینید مشتریان SmarterASP.Net درباره ارائه دهنده میزبانی وب خود چه می گویند.

نتیجه

در مورد SmarterASP.NET ، شما در حال ثبت نام برای یک راه حل و یک تیم پشتیبانی هستید که حق بیمه میزبانی ویندوز را در اختیار شما قرار می دهد و بیشترین تلاش های خود را برای ایجاد یک سرویس میزبانی ویندوز مجلل با مقرون به صرفه اختصاص می دهید. ما دوست داشتیم كه چگونه مبتدیان واقعاً می توانند چیزهای زیادی از پایگاه دانش خارج كنند ، به سیستم عامل هایی مانند وردپرس و جوملا دسترسی یابند و چگونه SmartASP.Net مسئولیت پشتیبان گیری از داده های خودکار را بر عهده می گیرد.

اما به طور کلی ، افرادی که به طور خاص به دنبال میزبانی ویندوز هستند ، توسعه دهندگان باتجربه ای هستند ، و SmarterASP.Net واقعاً فکر کرده است که ابزار وبمستر خود را از طریق آن تغییر دهد. ما دوست داشتیم که چگونه حتی ابتدایی ترین برنامه ها به شما امکان انتخاب گسترده نسخه های PHP و MVC را می دهد ، بنابراین می توانید وب سایت خود را تنظیم کنید تا با نسخه های قدیمی تر نرم افزار اجرا شود.

ویژگی های اضافی مانند راه حل BI Crystal Reports و URL بازنویسی ماژول 2 می تواند به شما بینش بیشتری در مورد مشتری خود ببخشد و دسترسی به وب سایت شما را آسان تر کند ، که هر دو عامل می توانند در هدف گذاری بهتر و فروش بیشتر نقش داشته باشند..

اگر در ASP.NET برنامه نویسی می کنید ، اگر از Microsoft Access یا MSSQL به عنوان پایگاه داده استفاده می کنید ، باید به دنبال راه حل میزبانی وب باشید که سرور سیستم عامل ویندوز را ارائه می دهد. با این حال ، داشتن سرور مناسب برای میزبانی از نرم افزار شما تنها یک قطعه از پازل است – بخش های دیگر شامل آنچه شما واقعاً از ارائه دهنده میزبانی وب خود می گیرید هستند. از نظر وسعت ویژگی ها ، پشتیبانی و قیمت گذاری مناسب ، SmarterASP.Net یک انتخاب هوشمندانه است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me