نظرات آسانین و نظرات تخصصی

بررسی اجمالی خبره

میزبانی & خدمات وب برای همه

Easy Name تقریباً در هنگام اجرای وب سایت ، خدماتی را که ممکن است به آن نیاز داشته باشید ارائه می دهد. این شامل میزبانی وب ، ثبت نام دامنه ، پشتیبانی از سرور ، کمک استراتژی ، ابزار ایجاد وب سایت و موارد دیگر می باشد. آنها از سال 2005 مشغول ارائه خدمات خدمات میزبانی با کیفیت بوده اند. آنها در میزبانی مشترک متمرکز شده اند ، بنابراین اگر شما یک سایت بسیار بزرگ یا شلوغ را اداره می کنید ، این ممکن است نتواند پاسخگوی نیازهای شما باشد. با این حال ، برای اکثر سایت های سطح ورود ، این گزینه بسیار خوب است.


این شرکت مستقر در آلمان است و در حال حاضر میزبان بیش از 600،000 دامنه است. آنها یک ارائه دهنده میزبانی متوسط ​​هستند که به دنبال این هستند که از آخرین روندها پیروی کنند و سطح کلی خدمات عالی مشتریان خود را ارائه دهند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

مشکلی با Uptime وجود ندارد

شما لازم نیست که نگران نباشید سایت شما آفلاین یا هر چیز دیگری از این دست باشد. مراکز داده مورد استفاده این شرکت مدرن است و همیشه در تلاش هستند تا آنها را به روز کنند. آنها سه مرکز داده دارند ، یکی در اتریش ، دیگری در آلمان و دیگری در سوئیس. آنها همچنین از تنظیمات استاندارد سرور برای جلوگیری از هر نوع قطع یا فعالیت غیر منتظره استفاده می کنند. از آنجا که آنها واقعاً میزبان اشتراکی را ارائه می دهند ، از فناوری های اثبات شده ای که به این نوع سایت ها اجازه می دهد خیلی راحت اجرا شوند ، بهره مند خواهید شد. با بررسی نظرات کاربران نمی توانم کسی راجع به خرابی بیش از حد شکایت کند. با این حال ، آنها هیچ تضمین به موقع نمی دهند که من می توانم پیدا کنم ، بنابراین چیزی است که باید از آن آگاه باشم.

امکانات

سه بسته اصلی میزبان

فقط سه بسته میزبانی از این گزینه ها را دارید (بعلاوه گزینه فروش). هر بسته شامل همه مواردی است که برای اجرای صحیح وب سایت خود نیاز دارید. پکیج سطح ورودی با 20 گیگابایت فضای دیسک همراه است ، سپس به 60 گیگ و در نهایت نامحدود می رود. همه آنها دارای نسخه های پایدار PHP و همچنین پهنای باند نامحدود هستند.

شما فقط در یک بستر میزبانی سطح ورود به یک دامنه محدود هستید ، این تعداد تا 10 و سپس نامحدود است. در کل گزینه هایی که باید انتخاب کنید ، همه نسبتاً رو به جلو هستند. آنها به وضوح به دنبال هدف قرار دادن وب مسترهای سطح ورودی هستند که بدون هیچ گونه نگرانی میزبانی ساده خوب را می خواهند.

پشتیبانی

پشتیبانی عالی 24/7

تیم پشتیبانی فناوری آماده ارائه هرگونه نیاز شما ، 24/7 است. آنها همه چیز را در مورد میزبانی که ارائه می دهند می دانند و می توانند به رفع مشکلات در سرور یا بیشتر موارد موجود در انتهای کاربر کمک کنند. آنها به سرعت به بلیط ها و سایر درخواست های تماس پاسخ می دهند و می توانند همیشه سایت شما را فعال و کار کنند. آنها همچنین برای یادگیری بیشتر در مورد هاستینگ و نحوه استفاده از کلیه ویژگی های مختلف ارائه شده ، یک بخش خودیاری بسیار عالی دارند.

قیمت گذاری

قیمت گذاری استاندارد صنعت

اگر در بسته ورود به سیستم آنها ثبت نام کنید ، فقط 2.70 دلار در ماه است. پکیج متوسط ​​4.85 دلار و بسته نامحدود 9.95 دلار است. اینها همه مطابق با آنچه در سایر ارائه دهندگان میزبانی برای خدمات مشابه می یابید ، هستند. آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید بدون هیچ گونه خطری کیف پول خود را ، که یک سرویس عالی است ، به خدمات آنها امتحان کنید. واقعیت این است که ، تقریباً در مورد همه افراد از این سرویس خوشحال خواهند شد زیرا این فقط میزبانی سطح ورود با کیفیت خوب است.

کاربر پسند

استفاده از هاستینگ بسیار آسان است

داشتن یک شرکت دوستانه کاربر به وضوح برای Easy Name اولویت دارد. آنها بر روی کمک به کاربران سطح ورودی متمرکز شده اند تا خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند و کار خوبی را در آن انجام داده اند. آنها تمام اطلاعات مورد نیاز برای دانستن خود را در نمودارهایی مشخص می كنند كه به راحتی قابل فهم است. اطلاعات فنی بیشتر در سایت موجود است ، اما درست در جلو نیست ، بنابراین کسی را گیج نمی کند. هنگامی که برای میزبانی آنها ثبت نام می کنید ، به یک صفحه کنترل خوب دسترسی پیدا خواهید کرد که باعث می شود همه کارها به درستی کار کنند.

خلاصه

میزبانی مشترک با کیفیت خوب

اگر می خواهید میزبانی مشترک مستقر در اروپا باشید ، این یک شرکت خوب است که باید آن را در نظر بگیرید. آنها مدتی در تجارت بوده اند و شهرت زیادی از مشتریان خود کسب کرده اند. شما دوست دارید که فقط بتوانید ثبت نام کنید و فراموش نکنید که از آنجا که آنها همیشه خوب کار می کنند.

طرفداران:

  • میزبانی آسان برای استفاده
  • وقت خوب
  • قیمت های عادلانه

منفی:

  • بدون ضمانت Uptime
  • بدون VPS یا میزبانی اختصاصی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me