نظرات انتقالی و نظرات تخصصی

بررسی اجمالی خبره

میزبانی مدرن مستقر در اروپا

وب سایت TransIP به راحتی می توانید پیمایش کنید و کلیه اطلاعات مرتبط با هاست مورد نیاز خود را بدست آورید. متأسفانه ، به نظر نمی رسد آنها اطلاعات زیادی راجع به خود شرکت به اشتراک بگذارند. به نظر می رسد که آنها یا یک شرکت میزبان جدید هستند و یا اخیراً همه بسته های میزبانی و سایر اطلاعات خود را دوباره تنظیم کرده اند که مطمئناً می تواند یک چیز خوب باشد. با جستجوی اطلاعات دیگر ، به راحتی می توان دریافت که آنها دارای اعتبار کلی برای خدمات میزبانی با کیفیت هستند.


می توانید راه حل های میزبانی مشترک یا VPS را انتخاب کنید ، که هر دو درک و استفاده از آنها آسان است. البته ، آنها همچنین ثبت نام دامنه را ارائه می دهند تا اطمینان حاصل کنید که می توانید سایت خود را از همه در یک مکان فعال کنید. مهم نیست که چه نوع سایتی را اداره می کنید ، مطمئناً تجربه کلی خوبی خواهید داشت.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

قابلیت اطمینان عالی

بسته های VPS همگی دارای ضمانت آپدیت 99.99٪ هستند ، که باید به شما اطمینان زیادی بدهد تا سایت شما همیشه آماده و آماده برای کاربران شما باشد. حتی میزبانی مشترک بسیار پایدار است و خدمات کلی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به آنها اطمینان داشته باشید. از آنجا که آنها از تمام درایوهای حالت جامد در سرورهای VPS خود استفاده می کنند که می توانند ثبات بیشتری را اضافه کنند. به بیان ساده تر ، شما احتمالاً در صورت انتخاب TransIP ، از نظر قطع قطع مشکلات دیگری نخواهید داشت.

امکانات

درک خدمات میزبانی آسان

با نگاهی به تمام خدمات میزبانی که ارائه می دهند ، می توان به راحتی فهمید که به دنبال این هستند که آن را تا حد امکان آسان کنند تا افراد آن را درک کنند. آنها چهار بسته میزبانی مشترک را برای انتخاب دارند و کلیه جزئیات اصلی در یک نمودار زیبا ارائه شده است. هر گونه اطلاعات فنی مورد نیاز را می توان یافت اما از هم تفکیک می شود ، بنابراین درک افراد غیر تکنیکی آسان است. بین 5 تا 100 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند نامحدود با همه بسته های میزبان آنها دریافت خواهید کرد. آنها همچنین شامل خدمات ضد ویروس و ضد اسپم هستند. اگر یکی از دو پکیج میزبانی اشتراکی بالاتر را انتخاب کنید ، خدمات پشتیبان گیری ساده نیز دریافت خواهید کرد.

وقتی به گزینه های VPS خود بروید ، می توانید یکی از بخش های اصلی یا PRO VPS را انتخاب کنید. همه آنها از درایوهای حالت جامد استفاده می کنند که یک گزینه عالی است زیرا به بهبود پایداری میزبانی و همچنین سرعت کمک می کند. آنها گزینه های زیادی برای سیستم عامل ، ذخیره سازی و موارد دیگر دارند. شما همچنین می توانید کنترل پنل خود را انتخاب کنید تا شما دوست دارید cPanel ، Plesk یا DirectAdmin بتوانید آنچه را که می خواهید دریافت کنید. این همه بدون توجه به نوع سرور خصوصی مجازی که به دنبال آن هستید ، به تجربه بسیار خوبی می افزاید.

پشتیبانی

سریع & پشتیبانی فنی مفید

اگر با میزبانی خود به هر نوع مسئله ای رسیدگی کنید ، می توانید خیلی سریع با تیم های پشتیبانی فناوری ارتباط برقرار کنید. آنها بسیار پاسخگو هستند و می توانند به شما کمک کنند بدون هیچ مشکلی متوجه شوید که چه اشتباهی است. اگر مشکلی در مورد سرور وجود داشته باشد ، بلافاصله آن را برطرف می کنند. همچنین برخی از پرونده های کمک خوب میزبانی و سایر اطلاعات وجود دارد که می توانند درک خدمات میزبانی که ارائه می دهند برای شما آسانتر کند.

قیمت گذاری

راه حل های میزبانی مقرون به صرفه

میزبانی مشترک از 2 یورو در ماه شروع می شود و براساس بسته مورد نیاز شما به 10 می رسد. با این حال ، 2 یورو در ماه فقط برای میزبانی ایمیل است ، بنابراین این موضوع را در نظر داشته باشید. پایین ترین بسته میزبانی کامل 3 یورو در ماه است که هنوز هم به هیچ وجه قیمت بدی نیست. راه حل های VPS بسیار با قیمت رقابتی است و فقط از 5 یورو در ماه شروع می شود و برای گزینه های اصلی VPS آنها تا 25 می رسد. اگر به سمت راه حل های حرفه ای بروید ، از 59 شروع می کنید و به 199 یورو در ماه می روید. اگرچه مشخصات بسیار بهتری از سرور دریافت می کنید ، بنابراین احتمالاً در بسیاری از مواقع ارزش آن را دارد.

کاربر پسند

همه چیز برای استفاده آسان است

مرور از طریق سایت این شرکت بسیار آسان است. آنها دو نسخه از سایت دارند ، یکی به زبان انگلیسی ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از آن آگاه هستید ، بنابراین با استفاده از ترجمه ضعیف گیر نمی کنید. سازندگان این صفحه میزبانی وب کار بسیار خوبی را برای قرار دادن تمام مهمترین اطلاعات درست در جلو و سپس بخش بندی جزئیات فنی بیشتر برای علاقه مندان انجام داده اند. این واقعیت که شما می توانید از هر کنترل پنل و سایر سرویس ها انتخاب کنید نیز به این گزینه عالی ، کاربر پسند و میزبانی کمک می کند.

خلاصه

میزبانی عالی برای تقریباً در هر نوع سایت

مهم نیست که چه نوع وب سایتی را که می خواهید اجرا کنید ، احتمال دارد این شرکت بتواند به شما کمک کند. آنها سرور اختصاصی ندارند ، اما بالاخره VPS آنها به مراتب بهتر از بسیاری از راه حلهای اختصاصی است. به نظر می رسد آنها واقعاً در تلاش هستند تا یک تجربه کلی خوب در اختیار کاربران خود قرار دهند ، بنابراین اگر به دنبال هاست جدید هستید ، این راه حل قطعاً باید در لیست کوتاه شما باشد.

طرفداران:

  • ضمانت Uptime 99.99٪
  • درایوهای حالت جامد
  • قیمت گذاری مناسب

منفی:

  • بدون سرور اختصاصی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me