نظرات و نظرات کارشناسان JavaProvider

بررسی اجمالی خبره

راه حل های میزبانی مقرون به صرفه از سال 2008

JavaProvider.net یک شرکت میزبانی وب است که در آلمان و ایالات متحده واقع شده است. آنها از سال 2008 راه حل های میزبانی مقرون به صرفه ارائه می دهند. JavaProvider.net خدمات میزبانی ، VPS ، ثبت دامنه و خدمات مدیریت میزبانی را برای مشتریان خود در اختیار مشتریان خود قرار می دهد..  


وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی پایدار

JavaProvider.net دارای شبکه ای بسیار معتبر است. سرورهای آنها در ایالات متحده و آلمان قرار دارند و از colo4dall ها استفاده می کنند و به درگاه های 100 مگابایت وصل می شوند. آنها سرورهای خود را مدیریت و کنترل می کنند. دیتاسنترهای آنها از جدیدترین سخت افزار Dell و سخت افزار colocation استفاده می کنند. در کنار اتصال سریع و امنیت ، آنها همچنین پشتیبانی 24/7 و 99.9٪ uptimes را ارائه می دهند.

امکانات

ویژگی های میزبانی معمولی

JavaProvider.net برنامه های میزبانی کاملی را برای متناسب با نیاز و نیازهای وب سایت شما دارد. برنامه میزبانی مشترک آنها به دو بسته متفاوت تقسیم می شود. هر دو بسته بندی بسیار فضا و ترافیک دارند و دارای تعدادی ویژگی و گزینه اضافی هستند. شما می توانید از برنامه های Tomcat Private و Tomcat Pro استفاده کنید. هر دو برنامه با 10 گیگابایت فضا ، 1 ترابایت باند ، دامنه نامحدود ، بانک اطلاعاتی MySQL و موارد دیگر ارائه می شوند. Tomcat Pro خصوصی دارای حجم اضافی 320MB است. سایر ویژگی ها شامل 100٪ خدمات پشتیبان گیری ، برنامه های جنگ نامحدود ، دسترسی به SSH ، کنترل پنل ، به روزرسانی ها و موارد دیگر است.

اگر به یک برنامه VPS احتیاج دارید ، JavaProvider.net برنامه هایی دارد که کنترل و انعطاف پذیری کامل را به شما ارائه می دهند. آنها بیش از چهار برنامه برای انتخاب دارند. هر طرح VPS همچنین بسته به طرحی که شما انتخاب می کنید دارای طیف وسیعی از فضای و رام است. می توانید VPS Xen256،512،768 و 1024 را انتخاب کنید. فضای دیسک از 10GB-40GB است. پهنای باند از 200 گیگابایت-400 گیگابایت و رم آن 256MB-1024MB است. برنامه های انعطاف پذیر VPS آنها برای کاربرانی که دارای ترافیک و محتوا زیاد هستند بسیار مناسب است و به گزینه های امنیتی اضافی و پشتیبان گیری نیاز دارند.

 

JavaProvider.net همچنین خدمات ثبت نام و مدیریت دامنه را برای افراد و مشاغل ارائه می دهد. به راحتی می توانید دامنه ها را از ارائه دهندگان موجود منتقل کرده و انتقال دهید و دامنه های جدید را از طریق ابزار جستجوی دامنه JavaProvider.net ثبت کنید. آنها همه نوع پسوند دامنه را برای انتخاب دارند. JavaProvider.net نه تنها ثبت دامنه را برای اشخاص و شرکت ها ارائه می دهد بلکه برنامه هایی را برای فروشندگان و افرادی که مایل به میزبانی مشتری خود در سرورهای خود هستند ارائه می دهد. آنها 5٪ تخفیف را برای هر بسته میزبانی اضافی که شما انتخاب می کنید همراه با یک بسته JVM رایگان با خرید سه یا بیشتر ارائه می دهند. با استفاده از برنامه فروشندگان آنها می توانید به راحتی مشتریان خود را مدیریت کرده و هر حساب را از هم جدا کنید و دامنه های اضافی اضافه کنید. 

پشتیبانی

دستیابی به پشتیبانی فنی آسان است

JavaProvider.net روشهای مختلفی دارد که از طریق آنها می توانید به آنها برسید. در صورت نیاز به کمک زنده می توانید از طریق مسنجر چت زنده آنها که در وب سایت آنها قرار دارد ، به یک اپراتور زنده دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید با شماره تلفنی تیم پشتیبانی فنی آنها با کسی صحبت کنید یا بلیط پشتیبانی را ارسال کنید. JavaProvider.net برای هرگونه سؤال درباره فروشندگان ، موضوعات فنی یا سوالات کلی در مورد عضویت یا اطلاعات حساب ، پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهد. یکی دیگر از ویژگیهای عالی پشتیبانی ، مرکز پشتیبانی آنهاست. شما می توانید به راحتی در پایگاه دانش آنها جستجو کرده و جدیدترین مقالات آنها را جستجو کرده و پاسخ سوالات متداول را پیدا کنید. 

قیمت گذاری

میزبانی مقرون به صرفه

JavaProvider.net برنامه هاستینگ بسیار مقرون به صرفه ارائه می دهد. قیمت آنها بین 9/9 تا 19/9 دلار در ماه است. هنگامی که برای یک آزمایش رایگان ثبت نام می کنید ، تمام برنامه ها دارای ویژگی های دیگری مانند Apache tomcat 7 ، 6 ، 5.5 یا 4 ، کنترل پنل جاوا ، به روزرسانی ها ، PHP 5.2 ، 30٪ تخفیف برای افزونه های 128MB و موارد دیگر هستند.

برنامه VPS آنها بین 20 تا 45 دلار است. برنامه های VPS Javaprovider.net در مقایسه با سایر ارائه دهندگان اصلی میزبانی ارزان است. همه برنامه ها ماهانه صورتحساب می شوند. هنگام ثبت نام در بسته VPS هیچ هزینه تنظیم نشده یا هزینه پنهانی وجود ندارد. شما می توانید ماهانه یا سه ماهه پرداخت کنید و می توانید در کمتر از 10 دقیقه به صورت زنده بروید.

 

با JavaProvider.net همه برنامه ها ماهانه صورتحساب می شوند. وقتی برای میزبانی مشترک از طریق JavaProvider.net ثبت نام می کنید ، هر یک از اعضا آزمایشی 30 روزه رایگان دریافت می کند و با ضمانت برگشت پول همراه است.

خلاصه

میزبانی با کیفیت

JavaProvider.net تعدادی سرویس و راه حل میزبانی برای هر مشاغل در اندازه ارائه می دهد. برنامه های آنها مقرون به صرفه و ارزان است و دارای ویژگی ها و گزینه های اضافی است. آنها مهاجرت آسان و انتقال دامنه ها و وب سایت شما را از ارائه دهندگان موجود ارائه می دهند و پشتیبانی فنی 24/7 دارند. با Javaprovider.net می توانید وب سایت خود را در سطح بین المللی با پایگاه داده های محل سکونت دوگانه واقع در ایالات متحده و آلمان میزبان کنید. آنها نه تنها از پشتیبان گیری 100٪ و امکانات و امنیت نامحدود استفاده می کنند بلکه 99.9٪ زمان های طولانی مدیریت و مدیریت را نیز ارائه می دهند.

طرفداران: 

  • خدمات پشتیبان 100٪
  • 30 روز آزمایشی رایگان
  • ضمانت Uptime 99.9٪

منفی: 

  • بدون سرور اختصاصی یا Cloud Hosting 
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me