نظرات و نظرات کارشناسان Google platform Platform

بررسی اجمالی خبره

خدمات با کیفیت از Google

Google Cloud Platform برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان میزبان دیگر ، بنابراین مهم است که واقعاً از آنچه ارائه می دهند آگاهی داشته باشید و این سرویس برای چه شرایطی لازم است. این سرویس توسط گوگل اداره می شود بنابراین بدیهی است که از بودجه خوبی برخوردار است و کلیه سخت افزارها و فناوری هایی را دارد که هر کسی می توانست از آن استفاده کند آنها ده ها خدمات مختلف ارائه می دهند ، که همه آنها برای رفع نیازهای مخاطبان خاص مورد نظر برای ارائه خدمات عالی هستند.


Google Cloud Platform یک شرکت میزبانی نیست که برای وب سایت “معمولی” مورد استفاده قرار گیرد. گزینه های میزبانی ابری واقعاً در تأمین نیازهای شرکتهای بزرگی مانند Spotify ، Coca-Cola و دیگران متمرکز است. همچنین می تواند از همان فضای ذخیره سازی ابری برای افراد و شرکت هایی که باید اسناد خود را ایمن نگه دارند در محل خارج استفاده شود.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

قابلیت اطمینان بی نظیر

گوگل برای بسیاری از موارد شناخته شده است و یکی از آنها ثبات است. کلیه خدماتی که توسط Google Cloud Platform ارائه شده است تقریباً به موقع کامل خواهد بود. یكی از بزرگترین مزایای سرویسهای ابری این است كه آنها هیچ یك از نقصان را ندارند و به همین دلیل استثنایی از كار با GCP وجود دارد. خدمات شما می توانند از مراکز مختلف داده های Google پردازش شوند تا به افزونگی اضافه شده و اطمینان حاصل شود که همه چیز در همه زمان ها به طور کامل کار می کند.

امکانات

لیست بی پایان ویژگی ها

Google Cloud Platform دارای بسیاری از ویژگیهای عالی است که شما یکی از شرکتهای میزبان را پیدا نکردید. آنها SDK cloud بسیار خوبی دارند که ادغام با برنامه ها و وب سایت ها را برای توسعه دهندگان آسان تر می کند. آنها همچنین انواع مختلفی از ابزارهای نظارتی را دارند که به شما اطمینان می دهد که تمام خدمات شما در هر زمان و به درستی کار می کنند. خدمات یادگیری ماشینی آنها می تواند به شما کمک کند تا ‘بازاریابی’ را برای بازاریابی و انواع چیزهای دیگر ایجاد کنید. همچنین می توانید به مدیریت هویت و مجموعه امنیتی آنها دسترسی داشته باشید که می تواند به جلوگیری از کلاهبرداری ، هک کردن و سایر مسائل متداول کمک کند.

بیشتر افرادی که به هاستینگ علاقه مند هستند به خدمات شبکه تحویل محتوا (CDN) خود علاقه مند خواهند شد. CDN به وب سایت اجازه می دهد تا در یک مکان میزبانی شود و سپس پرونده های بزرگ و یا سایر ویژگی های “تحویل” از CDN را داشته باشد. این مورد در پرونده های موسیقی ، تصاویر ، فیلم ها و سایر مواردی که به پهنای باند و قدرت پردازش زیادی احتیاج دارند ، متداول است.

پشتیبانی

سریع & تیم پشتیبانی مؤثر

بیشتر مردم هرگز نیازی به استفاده از سیستم پشتیبانی از Google نخواهند داشت زیرا خدمات آنها به خوبی کار می کنند. در صورت بروز هرگونه مشکلی ، تیم پشتیبانی می تواند نحوه رفع آنها را پیگیری کند تا بتوانید در هر زمان برگشت و در حال اجرا باشید. در بیشتر شرایط ، تیم پشتیبانی برای “آموزش” بیشتر می شوند وقتی که نمی دانید چگونه از یک ویژگی خاص استفاده کنید تا اینکه یک مشکل را برطرف کنید. مهم نیست که به نیازهای شما نیاز داشته باشید ، هر زمان که نیاز به کمک این تیم از متخصصان داشته باشید تجربه خوبی خواهید داشت.

قیمت گذاری

قیمت عالی برای تمام خدمات آنها

قیمت گذاری برای خدماتی که دریافت می کنید به طرز شگفت آوری مقرون به صرفه است. آنها هیچ هزینه ای از جلو ندارند ، بنابراین می توانید بدون هیچ مشکلی کار را شروع کنید. آنها گزارش دادند که به طور متوسط ​​قیمت آنها برای خدمات ابری 60٪ ارزانتر از سایر شرکت ها است. آنها همچنین به مشتریان امکان پرداخت هرگونه پرداخت را می دهند تا قیمت ها به جای تعیین هزینه ماهانه تعیین شده ، میزان مصرف واقعی را منعکس کنند. در صورت عدم نیاز به هیچکدام از خدمات آنها ، هیچ نوع هزینه پرداختی ندارند ، بنابراین هیچ نگرانی در آنجا وجود ندارد.

کاربر پسند

برای تمرکز مشتری شناخته شده است

گوگل همیشه سخت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که خدمات آنها برای همه مشتریان آسان است. Google Cloud Platform قطعاً از این قاعده مستثنی نیست. می توانید از طریق وب سایت آنها کار کنید تا تمام ویژگی های مورد نیاز خود را پیدا کنید ، در عرض چند دقیقه ثبت نام کنید و همه چیز را اجرا و اجرا کنید. اگر به کمک نیاز دارید ، آنها 24/7 در دسترس هستند تا با شما همکاری کنند و هر کاری را که می خواهید تنظیم کنید.

خلاصه

بالای خدمات Cloud Line

برای کسانی که به یک سیستم عامل کامل ابری احتیاج دارند ، سخت است تصور کنید که چیزی بیش از Google ارائه دهد. آنها از ابتدا نوآوری در این صنعت بوده اند و وقتی نوبت به ارائه خدمات جدید و مفید است که می تواند به رفع نیازهای مشتریان کمک کند ، همچنان پاکت را تحت فشار قرار می دهند..

طرفداران:

  • توسط Google کار می کند
  • تن از ویژگی ها
  • قیمت های مقرون به صرفه

منفی:

  • بیش از حد برای بسیاری از افراد
  • میزبانی سنتی نیست
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me