نظرات و نظرات کارشناسان Bizland

بررسی اجمالی

راه حل های مقرون به صرفه و کارآمد

Bizland بسته های میزبانی وب مقرون به صرفه و کارآمد را برای صاحبان مشاغل کوچک و افرادی که به دنبال شروع به کار در شبکه هستند ، ارائه می دهد. آنها دارای 4 نوع راه حل میزبانی در دسترس هستند که از برنامه سطح پایه شما با نام منشور شروع می شود و تا برنامه برتر با عنوان بسته تجارت بالا می روند..


در کنار راه حل های میزبانی وب ، آنها همچنین ابزاری برای سازنده وب فراهم می کنند تا حتی کاربر تازه کار فرصتی برای ایجاد یک سایت حرفه ای به دنبال ، به همراه منطقه ای برای ثبت نام دامنه ها فراهم کند..

قابلیت اطمینان

دو مرکز داده مستقر در ایالات متحده آمریکا

Bizland در مجموع دو مرکز داده دارد که آنها اعلام کردند هر دو در منطقه بوستون قرار دارند. مراکز داده یک سرویس نظارت کامل و امنیتی بصورت شبانه روزی را در طی 24 ساعت ، 7 روز در هفته ارائه می دهند. آنها دارای صفحه ای در سایت هستند که به نحوه کار زیرساخت ها و معماری می پردازد اما هیچ گونه آماری را در رابطه با ضمانت به موقع ارائه نمی دهد ، اما بررسی های عمومی آنلاین انگشت شست را تا زمان Bizlands ارائه می دهد.

امکانات

مزایای عالی و تعداد زیادی آزاد

هر برنامه میزبانی سطح و ویژگی های متفاوتی از ویژگی ها و ابزارها را ارائه می دهد ، اما حتی برنامه استاندارد قابلیت های تجارت الکترونیکی ، دسترسی FTP ، فضای دیسک و پهنای باند فراوان و مجموعه ای از ابزارهای بازاریابی را در اختیار شما قرار می دهد. اگر از شما خواسته شود که بسته نهایی بالا را دریافت کنید ، فضای بیشتری برای تنفس به شما داده می شود و از 300 گیگابایت فضا ، 3000 گیگابایت انتقال داده ها و زیر دامنه ها برای سفارشی سازی بهره مند خواهید شد..

با هر طرح شما همچنین می توانید از 100 دلار کوپن های Google Adwords و 50 دلار کوپن Bing استفاده کنید که انگیزه خوبی برای شروع ترافیک و آگاهی به سایت شما است..

پشتیبانی

تمام کانالهای پشتیبانی و کانالهای تماس را تحت پوشش قرار می دهد

شماره تلفن های چت ، فروش و پشتیبانی بطور واضح در بالا سمت راست سایت و همچنین یک منطقه پشتیبانی مفید که یک پایگاه دانش و انتخاب راهنماهای کاربری بسیار مفید را ارائه می دهد ارائه شده است. هنگامی که به عنوان مشتری ثبت نام می کنید ، به سیستم بلیط پشتیبانی ، کنسول پشتیبانی و آدرس ایمیل مستقیم نیز دسترسی خواهید داشت.

کانال های کمک رسان رسانه های اجتماعی در دسترس نیستند ، و ممکن است شما بخاطر اینکه شماره تلفنی شماره تلفن رایگان آمریکا باشد ، نمی توانید از خارج از آمریکا تماس بگیرید..

 • پشتیبانی 24/7
 • چت زنده
 • دانش محور
 • سیستم بلیط
 • پست الکترونیک
 • تلفن برای ایالات متحده
 • خارج از پشتیبانی تلفنی ایالات متحده نیست
 • هیچ کانال اجتماعی برای پشتیبانی ارائه نشده است

قیمت گذاری

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

Bizland در حقیقت برای پول بسیار ارزش بالایی دارد و با توجه به اینکه طرح استارت (منشور) از ابزارهای عالی ، پشتیبانی ، ویژگی ها و آگهی های تبلیغاتی بسیار خوبی برخوردار است ، تنها برای شما در ماه 5.95 دلار یا برای 59 سال 95.95 دلار هزینه خواهد داشت..

گرانترین بسته برای این ماه 34.95 دلار در ماه یا 349.95 دلار هزینه خواهد بود که شاید در کتاب برخی از افراد کمی گران باشد.

یک گرفتن وجود دارد ، هزینه های تنظیم برای هر طرح هزینه ای در نظر گرفته می شود که چیزی است که اکثر ارائه دهندگان میزبانی این روزها به صورت رایگان از آنها پیشنهاد می دهند. خبر خوب این است که هزینه نصب 49.95 در سراسر صفحه است.

کاربر پسند

یک تجربه عالی کاربر

به طور کلی ، وب سایت Bizland کاملاً خوب فکر شده و تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهد. این اولین باری بود که از وب سایت استفاده کردم و موفق شدم به راحتی پیمایش کنم ، برنامه های پیشنهادی و همچنین طیف گسترده ای از ویژگی ها و خرابی قیمت ها را پیدا کنم.

بزرگترین طرف پایین این است که در Bizland هیچ CPanel وجود ندارد ، در عوض آنها یک گزینه کنترل پنل سفارشی را ارائه می دهند که برای عادت به آن نیاز دارید تا خود را طی کنید. به غیر از این ، آنها یک راهنمای گام به گام و گام به گام در مورد چگونگی ایجاد سایت خود را از طریق نحوه بازاریابی سایت خود ارائه می دهند که می تواند یک صفحه مفید برای مبتدیان باشد.

خلاصه

راه مقرون به صرفه برای میزبانی خود

باید بگویم که در کل از خدمات ارائه شده توسط Bizland خوشحال هستم و چند نکته مهم را که می توانید ارائه دهید یک سرویس باورنکردنی برای صاحبان مشاغل کوچک است. قیمت اکثر پکیج ها نه تنها رقابتی بلکه مقرون به صرفه است و ویژگی ها و ابزارهایی که برای هر طرح بدست می آورید (حتی ابتدایی ترین برنامه) برای دریافت سایت خود از زمین همه چیز مورد نیاز و بیشتر را دارند..

خدمات پشتیبانی نیز بالاتر از حد متوسط ​​است ، فقط چند کانال را که روش های ارتباطی مهم نیستند ، از دست نمی دهند.

طرفداران

 • انتخاب خوب کانال های پشتیبانی
 • ابزار رایگان بازاریابی و رایگان
 • ارائه دهنده میزبانی کاربر پسند
 • ارزش عالی برای پول

منفی

 • راهنما در رسانه های اجتماعی وجود ندارد
 • فاقد CPanel است
 • برنامه ردیف بالا گران است
 • بدون بروزرسانی آمار
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me