نظرات Active24 و نظرات تخصصی

بررسی اجمالی خبره

میزبانی با کیفیت با اعتبار طولانی

Active 24 از سال 1996 یک شرکت ارائه دهنده هاست و ثبت نام دامنه بوده است. این بدان معنی است که آنها این کار را مدت ها قبل از اینکه اینترنت واقعاً منفجر شود ، انجام داده اند و به خصوص قبل از اینکه “یک شخص متوسط” بتواند یک وب سایت ایجاد کند. در طول سال ها ، آنها در راستای سازگاری با آخرین روندها و فن آوری ها در صنعت میزبانی وب ، کار خوبی انجام داده اند. آنها اختصاص داده شده اند


آنها در حال حاضر بیش از 100000 مشتری دارند و در درجه اول بر بازار هلندی ، اسپانیایی ، آلمانی و انگلیس تمرکز دارند. شهرت آنها بسیار بالا است و بسیاری از مشتریانشان سالهاست که با آنها همکاری می کنند. هرکسی که در این منطقه از جهان زندگی می کند حداقل باید آنها را برای میزبانی در نظر بگیرد. آنها سرورهای اشتراکی ، VPS و اختصاصی با تعداد بسیار کمی مشکل ارائه می دهند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

تعداد کمی از شکایات از خرابی یا کندی

به نظر می رسد مشتریان Active 24 عمدتاً از تجربه خود راضی هستند. عده معدودی هستند که درباره مشکلاتی اظهار داشتند که شامل خرابی ، کندی و سایر موارد است. با توجه به این واقعیت که این شرکت از دهه نود میلادی در آنجا فعالیت داشته است ، با این وجود ، نباید جای تعجب داشت که یک مشتری گاه ناراضی به وجود می آید. اکثر مردم هیچ مشکلی واقعی را تجربه نمی کنند و از سطح پایداری که تجربه می کنند بسیار راضی هستند. تلاش مداوم برای به روزرسانی سخت افزار با جدیدترین استانداردها همچنین به تأیید اینکه کاربران جدید هیچ مشکلی بزرگ در رابطه با میزبانی خود ندارند کمک می کند..

امکانات

ویژگی های میزبانی استاندارد

ویژگی های میزبانی که در هر سطح ارائه می شود تقریباً چیزی است که انتظار دارید از سایر ارائه دهندگان میزبانی مشاهده کنید. آنها روی بسته های خود فضای نامحدود دیسک دارند. سخت افزار فیزیکی آنها پایدار است و به خوبی کنترل می شود تا در صورت بروز آنها به سرعت به مسائل پاسخ دهند. یک مورد خوب که ارائه می دهند بسته های سفارشی شده بر اساس نوع سایتی است که می خواهید ایجاد کنید. این شامل میزبانی phpBB ، میزبانی وردپرس ، میزبانی تجارت الکترونیک ، میزبانی دروپال ، میزبانی جوملا و موارد دیگر می باشد. درک این ویژگی ها آسان است ، و به شما کمک می کند تا بدون هیچ مشکلی سایت خود را بدون هیچ گونه مشکلی به کار بگیرید.

VPS و سرورهای اختصاصی به شما امکان می دهند بین ویندوز یا لینوکس یکی را انتخاب کنید ، چیزی که برخی از شرکت های میزبان اجازه نمی دهند. مشخصات میزبانی کاملاً قابل احترام است ، اگرچه مطمئناً بالاترین گزینه نهایی نیست که در هر جای بازار پیدا خواهید کرد. آنها مطمئناً می توانند از طریق برخی صفحات مشاغل بسیار شلوغ به وب سایت های عادی بپردازند.

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7 فنی

تیم های پشتیبانی فنی با این شرکت بسیار مفید هستند و قادر به مراقبت از هر نوع مسئله ای هستند که شما دارید. آنها می توانند مسائل مربوط به خود را برطرف کنند یا در مورد پیکربندی هایی که مشتری مسئول آن بوده است به شما کمک کنند. آنها برای کمک به مشکلات ، مستنداتی در سایت خود دارند ، اما زیاد نیست. در بیشتر موارد ، کادر فنی آنها افرادی هستند که برای حل هر مسئله کمک می کنند.

قیمت گذاری

قیمت گذاری مناسب

قیمت ها همه به ارز محلی (CZK) ذکر شده است ، اما پس از تبدیل ارز به راحتی می توان دریافت که مطابق آنچه شما انتظار دارید از هر شرکت میزبانی دیگری بپردازید ، مطابقت دارند. اینها بهترین معامله هایی نیستند که تاکنون پیدا کرده اید ، اما اکثر آنها بسیار منصفانه هستند و با قیمت مناسب خدمات خوبی به دست می آورید. با داشتن 100٪ ضمانت برگشت پول می توانید اطمینان بیشتری کسب کنید که از ارزش میزبانی که از این شرکت دریافت می کنید راضی باشید.

کاربر پسند

رابط کاربری ساده برای استفاده آسان است

وب سایت و رابط ارائه شده توسط Active 24 همه کاربرد و درک آن ساده است. افرادی که در گذشته دارای سایتهای دارای تجربه هستند ، هیچ مشکلی در مورد ارائه این میزبان میزبان ندارند. کسانی که نمی خواهند منحنی یادگیری عادی را طی کنند ، اما اصلاً کار سختی نیست. وب سایت آنها نیز آسان برای حرکت است و به شما کمک می کند دقیقاً آنچه را که لازم دارید پیدا کنید. آنها همچنین بسته های وب خود را بر اساس استفاده مشترک (WordPress، phpBB، ect) نامگذاری می کنند که این باعث می شود کاربران حتی ساده تر شوند.

خلاصه

گزینه میزبانی عالی برای اکثر مردم

این شرکت گرچه فوق العاده نیست ، خدمات خوبی را با قیمت مناسب ارائه می دهد. کسانی که به سایت خود به میزبانی خوب و قابل اعتماد احتیاج دارند و به چیزهای عجیب و غریب نیاز ندارند ، از این شرکت خوشحال خواهند شد.

طرفداران:

  • درک گزینه های میزبانی آسان
  • پشتیبانی 24/7 فنی
  • بسیاری از گزینه های مختلف موجود است

منفی:

  • گزارش های معدودی از خرابی
  • هیچ چیز فوق العاده ای برای ارائه نیست
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me