InMotion Hosting – چشم انداز یک شرکت میزبان بی نظیر

اخیراً فرصتی برای نشستن و گپ زدن با Sunil Saxena ، صاحب InMotion Hosting داشتم. InMotion از سال 2001 تاکنون مشغول تجارت بوده و با وجود اینکه هنوز یک شرکت خصوصی است ، با شرکت های بزرگ و معامله ای عمومی با موفقیت رقابت می کند. Sunil آنچه را که او می داند دلایل موفقیت شرکت و همچنین جدیدترین پیشنهادات و برنامه های آن برای آینده است با من به اشتراک گذاشت..


Contents

HostAdvice: شما یک شرکت میزبان بی نظیر در صنعت هستید. علیرغم اندازه شما (طبق تحقیقات ما در آمریکا در رتبه 20 قرار دارید) شما متعلق به بخش خصوصی هستید. چگونه این مسئله هنگام رقابت با غول هایی مانند EIG یا Godaddy به شما کمک می کند / به چالش می کشد’متعلق به معبد رسانه ای?

چند سال پیش ، هنگامی که صنعت میزبان هنوز در مراحل ابتدایی خود بود ، رقابت با کنگلومراتی مانند EIG یا بودجه بازاریابی که نهادهای GoDaddy داشتند ، سخت بود. با این حال ، با گذشت زمان ، ما به آنچه باعث موفقیت ما در درجه اول شد ، توجه داشتیم که توجه ما به خدمات به مشتریان بود. ما می دانیم که فضای میزبان چقدر اشباع شده است و بسیاری از شرکت ها در آنجا هستند که خدمات آنها مطابق با مشتری نیست’انتظارات InMotion Hosting تحت این قاعده تشکیل شد که مشتری اول شود ، و با گذشت سالها مشتریان این کلمه را در مورد ما پخش کرده اند که به ما اجازه می دهد تا از زمان آغاز کار در سال 2001 به 15مین سال فعالیت خود برسیم. این شرکت در واقع یک مزیت محسوب می شود ، زیرا مصرف کنندگان این روزها پول ندارند’دوست دارید مشتری یک شرکت با تجارت عمومی باشید که هدف آن دلجویی سهامداران آنها است.

HostAdvice: آنچه در پشت استراتژی شما برای تمرکز روی سرورهای لینوکس وجود دارد – چرا نباید به یک برنامه نویس که ترجیح می دهد دات نت باشد و سرور ویندوز را نیز بپذیرد ، توجه کنید.?

تصمیم ما برای رفتن به سرورهای خالص لینوکس مربوط به ثبات و مقیاس پذیری بود. برای بهترین تجربه میزبانی ، احساس کردیم که سرورهای لینوکس پایدارترین بستر برای مشتریان هستند. از سال 2001 ، ما می دانیم که دات نت بسیار طولانی شده است و بسیار پایدارتر از گذشته است ، اما ما’از تصمیم خاص بودن لینوکس در طول سالها خوشحال شدم.

HostAdvice: روند اصلی که با سیستم عامل های وب سایت مانند جوملا ، دروپال ، وردپرس می بینید چیست؟ که در حال افزایش است و از دست دادن سرعت ، و به نظر شما چرا؟?

میزبانی وردپرس (WP) هنوز هم بزرگترین است ، اما همین’برخی از انگیزه را نسبت به سازندگان وب سایت در خارج از دست می دهند ، زیرا مصرف کنندگان واقعاً همه را در یک راه حل می خواهند. میزبانی وب و WP به عنوان تکه های معما دیده می شوند ، و نه راه حل واقعی ، بنابراین ما’شاهد کاهش فضای CMS بودیم. InMotion Hosting سعی دارد با ایجاد یک سازنده وب WP که WP شما را به یک سازنده کشیدن و کشیدن تبدیل می کند ، آن شکاف را ببندید. آی تی’به نام Boldgrid.com. این’چیزی است که امسال راه اندازی کردیم و در حال حاضر هزاران مشتری در آن سریعتر و آسان تر وب سایت ها را بنا می کنند. دروپال در سطح Enterprise قدرت بیشتری کسب می کند و جایگاه خوبی برای مشتریانی که در این زمینه استفاده شده اند وجود دارد. این مبتنی بر کنفرانس ها و کلمات از زبان در صنعت است.

HostAdvice: شما نمی کنید’میزبان ابری را ارائه دهید. A. مزایای استفاده از میزبانی VPS در مقابل میزبانی ابر چیست؟ ب) اگر کسی اصرار دارد که میزبان ابری باشد ، کدام سرویس را توصیه می کنید (AWS ، Google ، Azure و غیره)?

در واقع ، شاید این اولین اعلامیه برای آن باشد ، اما ما نزدیک به راه اندازی یک محصول ابر خالص هستیم. ما’ما به مشتریان خود گوش فرا داده ایم و در حالی که صحبت می کنیم محصول را تولید می کنیم. ما به تازگی در فوریه سال 2016 سرورهای جدید جدید بالاتر در دسترس بودن بالاتر را منتشر کردیم ، که ابزارهای سکوی پایان بالاتری را به توده های VPS ارائه می دهد. ما’دوباره اولین کسی هستیم که این کار را انجام دادیم دقیقاً مثل اولین کسی که SPS های رایگان را با VPS ارائه دادیم. در دو ماه آینده ، ما’ما می خواهیم یک محصول ابر خالص را معرفی کنیم ، بنابراین ما’د به مشتریان بگویید که در آینده نزدیک به ما مراجعه کنند.

HostAdvice: خدمات مشتری شما در کجا واقع شده است (ایالات متحده / برون سپاری) و مزایای اصلی آن چیست?

ما بسیار مفتخریم به مشتریان خود بگوییم كه پشتیبانی ما فقط 100٪ مستقر در ایالات متحده نیست ، بلكه این كارمندان ما هستند كه توسط ما آموزش دیده اند و در دفتر ما فعالیت می كنند. شخص ثالثی به عنوان مرکز تماس استخدام نشده است. تک تک کارمندان ما در خانه آموزش دیده و در داخل اداره می شوند. هیچ کس برون سپاری نیست.

HostAdvice: خدمات مشتری شما در کجا واقع شده است (ایالات متحده / برون سپاری) و فواید اصلی آن چیست؟

HostAdvice: شما در رتبه 1 برای میزبانی VPS در HostAdvice قرار دارید ، برای برنده شدن در این نقطه چه کارهایی انجام می دهید?

همانطور که قبلاً ذکر شد ، ما اولین کسانی بودیم که SSD های رایگان را روی سیستم عامل های VPS قرار دادیم. کاری که ما انجام دادیم این است که به دقت برخی از تحلیل های بازاریابی و بررسی مشتری را انجام دهیم تا ببینیم چه ویژگی هایی بیشترین نیاز را دارد. ما محصولات خود را متناسب با مشتریان گوش دادیم و ایجاد کردیم’ نیاز دارد. از آنجا که سال گذشته تجدید قوا شد ، ما’پیش از بازی نگه داشته شده و دائماً این سیستم عامل را به روز می کنید تا مردم آنچه را که می خواهند به دست آورند. در دسترس بودن بالاتر فقط یکی از این به روزرسانی ها است. و با حرکت به جلو ، ما’آن محصول ابری را نیز در اختیار همه قرار خواهم داد’نیازهای ما’موفق شدیم با گوش دادن به آنچه مشتریان ما می خواهند بمانیم.

HostAdvice: استراتژی بازاریابی شما روی آن متمرکز است?

تولید – محصول. ما’سالها فاقد یک تیم محصولی در داخل بودیم ، اما فقط چند سال پیش ما یک تیم را به طور خاص ایجاد کردیم تا بفهمیم مصرف کنندگان چه می خواهند و محصولات ما را مطابق آن تراز می کنند. یکی از اولین پروژه های این تیم این بود که VPS تجدید نظر کرد و آن موفقیت بزرگی بود. بنابراین ما در حال تولید محصولات بهتر و بزرگتر برای استفاده مشتری خود هستیم.

HostAdvice: استراتژی بازاریابی شما روی چه چیزی تمرکز دارد؟

HostAdvice: 15 سال از شروع کار میزبانی Inmotion گذشته است. امروز وقتی به عقب نگاه می کنید ، چه کاری متفاوت انجام خواهید داد?

از سخت افزار حتی بهتر استفاده کنید. در همان ابتدا یک زمان وجود داشت که ما سعی کردیم با مراجعه به یک فروشنده سخت افزار ارزان تر برای برخی ، چند دلار پس انداز کنیم ‘قابل مقایسه’ محصولات این سقوط کرد و ما را به طرز چشمگیری بازگرداند و شهرت ما در معرض خطر بود. از آن زمان ، ما همیشه از بالای سرورهای خط Dell و قطعات استفاده کرده ایم. اما اگر می توانستیم به موقع برگردیم ، هرگز با راه حل سخت افزاری متناوب برای مشتریان خود پیش نمی رفتیم. ما هرگز آن اشتباه را دوباره انجام نمی دهیم و خودمان’دوباره خوشحالیم که ما آن درس را خیلی زود یاد گرفتیم.

HostAdvice: برخی از کارشناسان می گویند که میزبانی وب در حال تبدیل شدن به یک کالا است و هزینه واقعی یک برنامه میزبانی مشترک برای شرکت میزبان فقط چند سنت در سال است. نظر شما در مورد آن چیست و چگونه Inmotion می تواند خود را از رقابت متمایز کند?

این به کیفیت خدمات بستگی دارد. مطمئناً اگر شما یک سکوی میزبانی استخوان لخت و بدون هیچ پشتیبانی مناسب داشته باشید ، مطمئناً می تواند در آن سطح کم قرار بگیرد. با این حال ، این یک مدل تجاری متفاوت از ما است. ما به عنوان ستون موفقیت خود به خدمات مشتری خود افتخار می کنیم. و پشتیبانی مشتری ارزان نیست. بنابراین من’د استدلال کنید که کدام شرکت میزبانی ما هستیم’در مورد مخالفت با این بیانیه درستی صحبت می کنیم. برای ما ، آن’قطعاً چند سنت در هر حساب نیست. پشتیبانی مشتری اصلی ترین تمایز در بدو ورود بوده و تا امروز نیز ادامه دارد.

HostAdvice: شما تلاشهای زیادی را برای ارائه SSDs انجام داده اید. چرا این موضوع بسیار زیاد از دیدگاه کاربر است?

سرعت و پاسخگویی. برای مشتریان ما ، داشتن SSD به معنای بار سریعتر و واکنش سریع تر است که این امر به زمان تکمیل سریعتر وب سایت ترجمه می شود. برای صاحب مشاغل که در آن زمان پول است ، داشتن سرور سریعتر می تواند به معنای صرفه جویی هزاران دلار باشد. بنابراین داشتن بسترهای نرم افزاری که سریعتر از سایر رقبا باشد ، از نظر ما بی فکری بود و مشتریان بسیار شادتر بودند.

HostAdvice: شما تلاشهای زیادی را برای ارائه SSDs انجام داده اید. چرا این موضوع بسیار زیاد از دیدگاه کاربر است؟

HostAdvice: در چند سال گذشته ما شاهد کیفیت پایین هستیم “10 میزبانی برتر” سایت های وابسته که مانند قارچ ها بعد از باران به وجود می آیند. این امر چگونه بر صنعت تأثیر می گذارد و چگونه با آن مقابله می کنید?

10 سایت برتر با کیفیت پایین برنده شدند’آن را بسازیم و آنها در این مرحله واقعاً دغدغه ما نیستند. فقط 10 سایت برتر با کیفیت بالا در وب وجود دارد ، مانند hostadvice.com ، و ما’در حال حاضر با بیشتر افراد مؤثر کار می کنیم. به نظر می رسد مواردی که بهار می شوند بسیار سریع اتفاق می افتند ، بنابراین مواردی که پس از حل شدن گرد و غبار باقی مانده اند تنها کسانی هستند که با آنها کار می کنیم. این نیست’از نظر ما واقعاً در صنعت تأثیر می گذارد ، اما از دید کاربر جدید ، برخی از آن 10 سایت برتر با کیفیت پایین می توانند اطلاعات نادرست در مورد شرکت هاستینگ را به کاربر نهایی ارائه دهند. كیفیت اطلاعات در سایتهای كمتر توسعه یافته كم است.

HostAdvice: اگر یک شرکت خدمات وب غول پیکر با یک چک به شما مراجعه می کند ، آیا خودتان می بینید که شرکتی را که تأسیس کرده اید بفروشد ، و بعد چه کاری انجام می دهید؟?

هیچ برنامه ای برای فروش در آینده نزدیک وجود ندارد. InMotion Hosting یک چشم انداز بلند مدت دارد که بسیاری از شرکت های میزبان دیگر فاقد (ویرایش) هستند. با توجه به این تمرکز ، ما یک استراتژی داریم که برای سالهای آینده بازی خواهد شد.

HostAdvice: هر چیز دیگری که می خواهید به کاربران HostAdvice بگویید که ممکن است در مورد میزبانی Inmotion اطلاع نداشته باشند?

قبل از انتخاب یک شرکت میزبان ، مطمئن شوید که بیشتر از قیمت و ویژگی های آن را جستجو می کنید.

ببینید نوع شرکت آنها چه دولتی ، چه خصوصی است و چه مشتری محور هستند یا این شرکت هستند’سهم بیشتری از بازار در مورد آنها نگران است. همچنین از دیگران بپرسید! ورد دهان قویترین ابزار است ، بنابراین در صورت توصیه در مورد سکویی که باید از آن استفاده کنید درخواست کنید’مطمئن نیستم.

HostAdvice: چیز دیگری که می خواهید به کاربران HostAdvice بگویید که ممکن است درباره میزبانی Inmotion اطلاع نداشته باشند؟

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me