DigitalOcean Review – میزبان ابری مناسب برای توسعه دهنده و دوستانه

درباره شرکت

DigitalOcean ثابت کرده است که یکی از معتبرترین ارائه دهندگان میزبانی وب است. این متخصص در هاستینگ ابری است و می تواند بسیاری از امکانات مناسب را برای توسعه دهندگان ارائه دهد. سادگی در مرکز طراحی آن قرار دارد و بنابراین درک امور برای مشتری آسانتر می شود. در حال حاضر ، 195 کشور در سراسر جهان از DigitalOcean برای میزبانی وب سایتهای خود استفاده می کنند.


درباره شرکت

مزایای کلیدی

در زیر نکات اصلی که هنگام بررسی هر نوع ارائه دهنده هاستینگ روی آنها متمرکز شده ایم آورده شده است. اجازه دهید’ببینید که DigitalOcean در این عوامل چقدر خوب عمل می کند:

امنیت

همه مراکز داده DigitalOcean که در سراسر جهان پخش شده اند ، همواره تحت امنیت جسمی در محل قرار دارند. کارکنان هر مکان مطمئن هستند که این سرورها به میزان بالقوه خود عمل می کنند و از نقض سیستم جرائم سایبری جلوگیری می کنند. پوشش کامل دوربین مدار بسته در بخش های داخلی و خارجی هر تسهیلات وجود دارد. اگر باتری کم شود ، ژنراتورهای پشتیبان برای روشن نگه داشتن سایت میزبان روشن می شوند.

تیم امنیتی آنها تمامی سیستم ها و کاربران را تحت نظر دارند تا هرگونه فعالیت یا موجودیت مخرب را شناسایی کنند. برای معاملات مالی ایمن ، دو نهاد سازگار با PCI-DSS Stripe و PayPal بر پرداخت مشتری نظارت دارند.

فرکانس پشتیبان

با استفاده از سرورهای NAS / SAN ، DigitalOcean عکس های فوری و پشتیبان گیری از داده ها را در شبکه داخلی ایمن نگه می دارد. این نسخه پشتیبان خودکار به طور مداوم 24×7 اجرا می شود و بنابراین امنیت زیرساخت ها را حفظ می کند.

با این وجود ، فقط تیم مهندسی این حق را دارند که به این پشتیبان ها دسترسی پیدا کنند ، و هزینه اضافی 20٪ از قیمت برنامه میزبانی ماهانه شما را دارند. به طور مشابه ، عکس های فوری برای هر گیگابایت فضا در هر ماه 0.05 دلار هزینه دارند. کاربران می توانند هر زمان به صورت دستی عکس های فوری ایجاد کنند.

پشتیبانی مشتری

متأسفانه ، DigitalOcean چت زنده یا پشتیبانی تلفنی را برای مشتریان ارائه نمی دهد. در عوض ، شما یک بلیط مشکل را ارسال می کنید. موارد خوب اقیانوس دیجیتال در مورد پاسخگویی سریع به بلیط های مشکل ، و تکرارهای پشتیبانی بسیار آگاه و مفید هستند.

همچنین ، Digital Ocean دارای برخی از بهترین آموزش ها و مستندات موجود ، و جامعه ای فعال است. مشتریان از طریق تالار گفتگو به یکدیگر کمک می کنند.

ارزش برای قیمت

در مقایسه با رقبای خود ، DigitalOcean بسیار مقرون به صرفه است. برنامه های میزبانی آن با 5 دلار در هر ماه با حداقل منابع مانند حافظه 1 گیگابایت ، دیسک SSD 25 گیگابایت و انتقال 1 ترابایت شروع می شود.

چند ارائه دهنده هاستینگ وجود دارند که چنین منابع را با قیمت پایین تری ارائه می دهند ، اما اکثر آنها چنین چیزی را در هاست مشترک ارائه می دهند. DigitalOcean بسیار ارزان تر از اکثر ارائه دهندگان میزبانی ابر است.

برنامه های میزبانی

DigitalOcean به ماشینهای مجازی خود به عنوان قطرات اشاره می کند. آنها با یک مقدار ثابت از منابع مانند حافظه ، پردازنده ها ، ذخیره سازی و انتقال به بازار عرضه می شوند. در صورت عبور از میزان ذخیره یا انتقال ، به ترتیب به ترتیب 0.02 دلار برای هر گیگابایت یا 0.01 دلار برای هر گیگابایت پرداخت می شود. آنها در دو بسته زیر آمده اند:

1. قطرات استاندارد

قطرات استاندارد شامل اصلی ترین برنامه ها با شروع از 5 دلار در هر ماه است. منابع آنها می تواند از حافظه 1 GB تا 192 GB ، 1 تا 32 vCPU ، 25 تا 3840 GB ذخیره سازی دیسک SSD و انتقال 1TB به 12TB در هر ماه متغیر باشد. با ثبت نام در بالاترین میزان از این منابع ، در ماه باید 960 دلار بپردازید. این بسته ها برای برنامه های ساده وب مانند وبلاگ نویسی مناسب ترین هستند.

2. قطرات بهینه سازی CPU

این طرح ها شامل ماشین های مجازی بهینه شده ای هستند که در موضوعات ویژه کار می کنند. در نتیجه ، آنها می توانند انتخاب مناسبی برای اجرای برنامه های فشرده CPU مانند یادگیری ماشین ، رمزگذاری فیلم و سرویس تبلیغی باشند..

DigitalOcean به دلیل داشتن تعداد زیادی از برنامه نویسان در لیست مشتریان خود ، به این دسته از برنامه ها رسید. این برنامه ها از 40 تا 640 دلار در ماه است. این منابع شامل حافظه 4 GB تا 64 GB ، 2 تا 32 vCPU ، فضای دیسک SSD 25 تا 400 گیگابایت و انتقال 4TB به 9TB.

خوب

در اینجا نکات مثبت عمده میزبانی سایت شما در DigitalOcean وجود دارد:

عملکرد خوب

DigitalOcean با استفاده از امکانات میزبانی ابری و میزان دسترسی آنها به منابع ، می تواند اطمینان حاصل کند که وب سایت شما 100٪ از زمان باقی مانده است. عملکرد وب سایت همچنین به دلیل استفاده سریع از حافظه SSD در کلیه برنامه ها ، عالی است. قدرت ترکیبی از چنین ویژگیهایی باعث می شود که هر وب سایتی که در DigitalOcean میزبانی می شود بسیار سریع باشد.

CPU بهینه سازی شده

با توجه به نیاز به واحدهای پردازشی بسیار توانمند برای برنامه نویسان ، DigitalOcean اخیراً برنامه های میزبانی بهینه شده با CPU را ارائه داده است. این امر به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه ای با هر اندازه CPU مورد نظر خود انتخاب کنند. این برنامه های ویژه سرعت بیشتری را فراهم می کند که باعث می شود وب سایت 21٪ سریعتر از برنامه های میزبانی استاندارد اجرا شود.

دو نوع ذخیره سازی

می توانید از دو نوع ذخیره سازی استفاده کنید – بلوک و شی. ذخیره سازی بلوک به شما امکان داده های ساختاری رمزگذاری شده را می دهد که می توانند در چندین قفسه سرور تکرار شوند. فضای ذخیره‌سازی شی با نام Spaces برای ذخیره قطعات عظیمی از دادههای بدون ساختار مانند چندرسانه ای است. شما می توانید بدون داشتن یک وب سرور اختصاصی به آن دسترسی پیدا کنید.

تعادل بار

همچنین با تعادل بار می توانید ترافیک ورودی سنگین را در همه قطرات خود توزیع کنید. این می تواند 100٪ به موقع وب سایت شما را تضمین کند.

شبکه خصوصی

قطرات اختصاص داده شده به شما در همان مرکز داده می توانند بدون هیچ گونه هزینه اضافی در داخل خود ارتباط برقرار کنند. محدودیت پهنای باند کل ارتباطات آنها را در نظر نمی گیرد.

حساب های تیم

شما می توانید در اینجا با سایر اعضای تیم همکاری کنید. تمام امنیت شما از طریق تأیید هویت دو عاملی دست نخورده خواهد بود. صورتحساب نیز می تواند تنها با یک فاکتور در اینجا متمرکز شود.

توسعه دهنده-دوستانه

بیش از 550،000 توسعه دهنده پایگاه مشتری عظیمی از DigitalOcean را ایجاد می کنند. همراه با کنترل پنل کاربر پسند و برنامه های میزبانی بهینه با CPU ، شش توزیع لینوکس ارائه می دهد که آزادی بیشتری را برای توسعه دهندگان فراهم می کند..

برنامه های یک کلیک

می توانید هر برنامه ای را از مجموعه آن مانند MySQL ، Node.js ، MongoDB ، phpMyAdmin ، WordPress ، Ruby On Rails ، Ghost و غیره نصب کنید..

12 مرکز داده های پراکنده جغرافیایی

DigitalOcean در حال حاضر در دوازده مرکز داده توزیع شده در هشت مکان در سراسر جهان فعالیت می کند. این مکان ها شامل ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، آلمان ، هلند و هند است. بنابراین سایت شما می تواند در نزدیکترین مرکز داده اجرا شود و بدین ترتیب یک تجربه کاربری نرمتر را به بازدید کنندگان ارائه دهد.

بد

اکنون آن’زمان برای بررسی چند اشکال احتمالی اقیانوس دیجیتال:

بدون چت زنده یا پشتیبانی تلفنی

فقط با باز کردن بلیط مشکل می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید ، بنابراین اگر به پشتیبانی تلفنی نیاز دارید ، اقیانوس دیجیتال احتمالاً مناسب شما نیست. اقیانوس دیجیتال به سرعت به بلیط های مشکل پاسخ نمی دهد.

خط مشی برگشت پول

سیاست برگشت پول یا شرایط DigitalOcean شامل برخی ناراحتی ها است. اگر حساب خود را لغو کنید ، بازپرداخت کامل دریافت نمی کنید. مهم نیست چه مدت از آن استفاده کرده اید ، آنها ماه اول کسر می کنند’شارژ از پرداخت کامل شما آنها بقیه را به حساب بانکی شما تحویل می دهند.

نتیجه

DigitalOcean برای توسعه دهندگان که به دنبال استقرار برنامه های وب هستند و برای کاربران فنی که دوست دارند کنترل بیشتری بر هاست خود داشته باشند ، بسیار مناسب است. این یک انتخاب عالی برای شرکت هایی است که کادر فنی یا پیمانکاران در دسترس دارند.

اقیانوس دیجیتال همچنین برای کسی که می خواهد مدیریت سیستم لینوکس را بیاموزد ، با استفاده از استقرار انعطاف پذیر VPS Digital Ocean ، اسناد عالی و جامعه مفید به عنوان منابع ، یک ویژگی عالی خواهد بود..

نتیجه

قیمت شروع:
5.00 دلار


قابلیت اطمینان
5.7


قیمت گذاری
6.6


کاربر پسند
5.8


پشتیبانی
5.0


امکانات
5.9

بررسی ها را بخوانید

از اقیانوس دیجیتال بازدید کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me