dapulse – ابزار مدیریت پروژه مخرب

Contents

مصاحبه با Idan Hershko ، موفقیت مشتری VP ، dapulse

“ابزارهای مدیریت پروژه مرده اند” وب سایت dapulse را می خواند – اما پیام واقعاً بسیار پیچیده تر از این است. ادعای آنها در واقع این است که ابزارهای مدیریت پروژه همانطور که می دانیم آنها مرده اند. آنها نمی دانند’پاسخگوی نیازهای امروز’تیم های پروژه و تمرکز خود را بر روی مدیریت پروژه ها ، نه افراد … ابزارهای مدیریت پروژه امروز باید روی نیازها ، شفافیت و تعامل همه افراد در تیم متمرکز شوند و فقط یک مخزن اطلاعات برای مدیر پروژه نباشند.


اخیراً این فرصت را داشتم که با dapulse گپ بزنم’فروشگاه اینترنتی خدمات مشتری ، Idan Hershko. ما مکالمه گسترده ای داشتیم که نه تنها مفاهیم و اهداف محصول dapulse را در بر می گرفت بلکه نقش تیم موفقیت مشتری و دیدگاه وی از کلید موفقیت در هر راه اندازی را پوشش می داد..

مصاحبه با Idan Hershko ، موفقیت مشتری VP ، dapulse

HostAdvice: لطفا کمی در مورد خود و پیشینه خود بگویید.

من در واقع کار حرفه ای خود را به عنوان وکیل شروع کردم – اشتباه بزرگ!

هنگامی که من از دانشکده حقوق فارغ التحصیل شدم ، کارآموزی قانونی خود را در یکی از مؤسسات برتر حقوقی انجام دادم و دادخواهی تجاری انجام دادم. اگر می خواهید یک وکیل باشید ، مکان بسیار خوبی برای کار بود. اما من واقعاً می خواستم کاری دیگر انجام دهم.

در حالی که در دانشکده حقوق بودم ، با چند دوست استارتاپی را بنیانگذاری کردم. این یک بستر تبلیغاتی مبتنی بر WIFI بود که در بیش از 50 مکان مانند کافی شاپ ها ، رستوران ها و مراکز نصب و راه اندازی شد. در نهایت ما 7 نفر کارمند داشتیم اما بعد از چند سال فعالیت شرکا تصمیم گرفتیم به فعالیت شرکت پایان دهیم و هرکدام در مسیر خودمان رفتیم. این یک تجربه بسیار با ارزش برای من بود ، زیرا من درباره کارآفرینی و اهمیت تیم ها چیزهای زیادی آموختم.

من همیشه به سمت فن آوری های پیشرفته و نوپا جذب شده ام. با این حال ، وقتی تصمیم گرفتم که حرفه شغلی را دنبال نکنم ، من کاری نکردم’تجربه واقعي در زمينه تكنولوژي ، بازاريابي اينترنت يا هر چيز مشابه آن را داريد.

پس از گوش دادن به پادکست کارآفرین در آتش ، من الهام گرفتم که پادکست شخصی خود را برای مصاحبه با کارآفرینان شروع کنم. فهمیدم که این امر به من در معرض مدیران ارشد و شرکت های نوپا قرار می گیرد و امیدوارم کسی را به اندازه کافی تحت تأثیر قرار دهد که بتواند شغل خود را به من پیشنهاد دهد. برنامه من کار کرد – بعد از اپیزود سوم اولین پیشنهاد شغلی خود را گرفتم و بعد از ششمین قسمت من با روی من ، مدیر عامل شرکت dapulse آشنا شدم ، که خیلی زود منجر به پیوستن من به شرکت شد.

HostAdvice: عنوان شما به عنوان ذکر شده است “موفقیت مشتری VP” – دقیقاً به چه معنی است و پوشش آن چیست؟ تیم شما چقدر بزرگ است?

صادقانه بگویم ، من نکردم’واقعاً می دانم که موفقیت من در هنگام شروع کار چه موفقیتی داشته است. این یک مفهوم انعطاف پذیر است و به معنای چیزهای مختلف برای افراد و شرکت های مختلف است. این می تواند از شکوهمند شدن پشتیبانی مشتری ، به تالار گفتگو برای جلوگیری از گردش مالی مشتری ، به تیمی که بر گسترش حسابهای فعلی مشتری متمرکز هستند ، باشد.

در dapulse ، همه این موارد را انجام می دهیم. ما پشتیبانی مشتری را ارائه می دهیم و سیاست های خود را به گونه ای شکل می دهیم که روش شرکتهایی مانند Amazon و Zappos این کار را نشان دهند. ما برای حفظ رضایت مشتریان و هر قیمتی هر کاری که باید انجام شود را در اولویت قرار داده ایم. ما همچنین به دلیل استفاده از ابزار خود به مشتریان کمک می کنیم تا رشد خود را افزایش دهند و این منجر به موفقیت در گسترش حساب های جاری می شود

تیم موفقیت مشتری ما از 10 عضو تیم تشکیل شده است که برای یک شرکتی که فقط 50 نفر کارمند دارد ، تعداد زیادی دارد. ما به دنبال این هستیم که این تیم حتی در این سال رشد کند.

HostAdvice: بگذارید’شروع به صحبت در مورد ابزار dapulse می کنیم. دقیقاً چیست؟ در صفحه اصلی خود چنین چیزی را بیان می کنید “شما به یک ابزار مدیریت پروژه احتیاج ندارید” و آن “ابزارهای مدیریت پروژه مرده اند” – و با این حال شما همچنین اظهار می کنید که dapulse است “سریعترین ابزار مدیریت پروژه”

بله ، لطفاً توضیح دهید. ابزارهای سنتی مدیریت پروژه برای مدیران پروژه در نظر گرفته شده است تا بتوانند تیم خود را مدیریت کنند. کاری که ما انجام می دهیم بسیار متفاوت است. ما به دنبال ارائه ابزارهایی برای موفقیت در پروژه نیستیم. ما می خواهیم به همه افراد حاضر در این تیم ابزارهایی برای موفقیت ببخشیم!

ما سخت کار می کنیم تا استفاده از این ابزار برای هر کس ساده و سرگرم کننده باشد. مردم دوست دارند به خاطر کار خود به رسمیت شناخته شوند و دوست دارند مردم را وادار به اظهار نظر در مورد آنچه کنند’انجام داده ام dapulse ، مدیریت پروژه را به جای جستجوی اطلاعات ، به همکاری شفاف و به اشتراک گذاری اطلاعات تغییر می دهد.

HostAdvice: بازار خود را چگونه تعریف می کنید؟ مخاطب خاص شما در آن بازار چه کسی است?

بازار هدف ما هرکسی است که یک تیم را مدیریت می کند. اگر یک تیم را مدیریت می کنید ، یک کامپیوتر دارید و می توانید به اینترنت دسترسی پیدا کنید ، یک مشتری بالقوه هستید. یک شرکت’اندازه یا صنعت برای ما مهم نیست.

HostAdvice: چه کسی را به عنوان رقبای اصلی خود می بینید?

بازیکنان زیادی در زمینه ما حضور دارند و شرکتهای ذیربطی که به ذهن خطور می کنند شامل جیرا ، آسانا ، ترلو ، باسکمپ و SmartSheets هستند..

با این حال حقیقت این است که ما نمی دانیم’واقعاً آنها را به عنوان رقیب می بینید. هیچ کس کاری را که ما انجام می دهیم انجام نمی دهد. راه حل ما برای مدیران پروژه است که نمی توانند’روی توسعه نرم افزار متمرکز شده است و حتی ممکن است از نظر فن آوری نیز کارآمد نباشد. آی تی’برای همه.

HostAdvice: چگونه dapulse را متفاوت و یا بهتر از ابزارهای آنها می بینید?

dapulse به سمت افرادی است که می خواهند با یک تیم همکاری یا مدیریت کنند ، اما آنها را هدف قرار نمی دهد’ابزار مناسبی برای انجام این کار داشته باشید.

از نظر خود محصول ، باید آن dapulse را بگویم’طراحی s بسیار جذاب است ، یک فناوری بصری است و استفاده از آن واقعا سرگرم کننده است.

همچنین با یک تیم موفقیت مشتری عالی همراه است… [لبخند] من واقعاً معتقدم سطح خدماتی که ارائه می دهیم بی نظیر است. ما در هر پلتفرمی که ترجیح می دهند در دسترس مشتریان هستیم. این بدان معناست که ایمیل ، تلفن ، فیس بوک ، توییتر ، و غیره یا حتی یک نسخه ی نمایشی 1 در 1 ، در صورتی که این چیزی است که آنها نیاز دارند. همانطور که قبلاً گفتم – ما برای کمک به مشتریان و خوشحال نگه داشتن آنها ، هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد.

HostAdvice: چگونه dapulse را متفاوت و یا بهتر از ابزارهای آنها می دانید؟

HostAdvice: امروز تعداد مشتریان فعال شما چقدر است؟ آنها عمدتا در کجا قرار دارند?

ما در حال حاضر نزدیک به 10،000 تیم در 120 کشور در سراسر جهان از dapulse استفاده می کنیم. بیشترین درصد مشتریان ما در آمریکای شمالی است اما مشتریانی در سراسر آسیا ، اروپا ، استرالیا ، آفریقا و آمریکای جنوبی نیز داریم..

از آنجا که ما فقط صنعت فناوری را هدف قرار نمی دهیم ، از ابزار ما نیز در بیش از 200 قائم شغل مختلف استفاده می شود ، از جمله:

 • مدارس
 • بیمارستان ها
 • مؤسسات مذهبی
 • ساخت و ساز
 • طراحی داخلی
 • رسانه ها
 • ارتباطات از راه دور
 • تولید

HostAdvice: چگونه مشتری معمولی فعلی خود را توصیف می کنید?

مشتری معمولی ما امروز یک تیم یا عضو تیم است که می داند مشکلی برای حل وجود دارد و به دنبال ابزاری برای تقویت مدیریت تیم و حل چالش های همکاری است. به طور معمول حداقل 5-6 نفر در تیم حضور دارند.

HostAdvice: چه کسی بزرگترین مشتری شماست?

HostAdvice: برخی از بزرگترین مشتری های شما کدام هستند؟

HostAdvice: بگذارید’کمی در مورد قیمت گذاری صحبت کنید به طور خاص ، چرا دان’شما مانند بسیاری از رقبای خود یک لایه رایگان ارائه می دهید?

جواب ممکن است کمی تعجب آور باشد ، اما ما این تصمیم را از دیدگاه محصول (و نه قیمت گذاری) گرفته ایم. مشتریانی که از یک ردیف رایگان استفاده می کنند ممکن است از ابزارهای مختلف و با نیازهای بسیار متفاوت نسبت به پرداخت مشتری استفاده کنند. برای ما مهم است که ما همه بازخورد مشتری را در بر می گیریم و در نتیجه تصمیم گرفتیم که بازخورد را به پرداخت مشتریان محدود کنیم. ضروری است که محصول ما همچنان به پیشرفت خود ادامه دهد و احساس کنیم که در تعهد مالی به ما ، پرداخت مشتری به شما کمک خواهد کرد تا در دراز مدت به ما کمک کند..

اگر ما یک ردیف رایگان ارائه دهیم ، بدیهی است که مشتری های بیشتری خواهیم داشت اما این کاربران نیازها و درخواست ها و درخواست های زیادی دارند.’t لزوماً همانند پرداخت مشتری می باشد

HostAdvice: چگونه می بینید مدیریت و همکاری پروژه در سالهای آینده در حال تحول است?

مدیریت پروژه طی سالها پیشرفت زیادی داشته و ابزارهای بسیار خوبی وجود داشته است. ما در تلاش هستیم تا کارها را ساده کنیم و روند کار را شفاف تر کنیم. ما در حال تغییر تمرکز برای مدیریت یک تیم هستیم’مهمترین منبع ، کارمندان آنها. با این کار ، تمام اعضای تیم از وضعیت پروژه آگاه تر می شوند و بنابراین ، در صورت لزوم قادر به برتری و کمک به آنها هستند. کار مدیر پروژه نیز بسیار ساده خواهد شد.

HostAdvice: چگونه می بینید مدیریت و همکاری پروژه در سالهای آینده در حال تحول است؟

HostAdvice: برنامه های آینده شما برای dapulse چیست?

از نظر شرکت ، ما در حال برنامه ریزی هستیم تا خیلی سریع رشد کنیم و این رشد را در خود جای دهیم ، ما قصد داریم به دفاتر جدید برویم. ما در دور بعدی بودجه خود کار می کنیم که به ما امکان می دهد به سرعت مقیاس کنیم..

از نظر خود محصول ، ما نمی دانیم’تکرارهای مختلف نرم افزار. مشابه سایر برنامه های SaaS (نرم افزاری به عنوان یک سرویس) ، مانند فیس بوک ، یک نسخه قابل تنظیم وجود دارد که ما همیشه در حال اضافه کردن و بهبود ویژگی های بزرگ و کوچک هستیم..

یکی از ویژگی های اصلی که اخیراً اضافه کردیم این بود “جدول زمانی” و ما به زودی اضافه خواهیم کرد “برچسب ها” تا بتوانید اشیاء خاص را طبقه بندی و جستجو کنید. سایر ویژگی هایی که هم اکنون در مراحل مختلف توسعه قرار دارند عبارتند از:

 • ادغام با سایر محصولات
 • ردیابی زمان
 • زیرگروه ها
 • عملیات دسته ای

ما همچنین به طور مداوم در حال بهبود برنامه موبایل خود هستیم تا به اندازه برنامه وب خود خوب و انعطاف پذیر باشد.

HostAdvice: امروز چه تعداد کارمند دارید؟ آنها در کجا قرار دارند?

ما در حال حاضر بالغ بر 50 نفر کارمند داریم. تیم موفقیت مشتری من دو عضو در ایالات متحده دارد و هشت نفر در مرکز توسعه تل آویو مستقر هستند.

HostAdvice: امروز چه تعداد کارمند دارید؟ آنها در کجا قرار دارند؟

HostAdvice: درباره تجربه خود در این استارتاپ چه می خواهید بگویید?

من فکر می کنم مهمترین چیزی که من در مورد ایجاد یک استارتاپ آموخته ام این است که تعریف KPI (شاخص های کلیدی عملکرد) بسیار مهم است. هنگامی که KPI ها تعریف می شوند ، مسیر پیشرفت و اقدامات لازم برای رسیدن به آنجا بسیار روشن می شود. البته ، باید اطمینان حاصل کنید که همه افراد حاضر در تیم از KPI ها آگاه هستند.

در dapulse ، مانیتورهای بزرگی در سراسر دفتر داریم که داشبورد KPI های مختلف را برای هر تیم نشان می دهند. به عنوان مثال ، برای تیم موفقیت مشتری ، ما یک KPI از میانگین زمان پاسخگویی شش دقیقه برای همه ایمیل های مشتری و KPI از رتبه بندی رضایت مشتری تعریف کردیم.

HostAdvice: روزانه چند ساعت کار می کنید؟ دوست دارید وقتی کار نمی کنید چه کاری انجام دهید?

این واقعا به آنچه اتفاق می افتد بستگی دارد ، اما من معمولاً روزی 10-11 ساعت کار می کنم. من نمیخوام’به داشتن یک کارگر معتقد هستید. مهم این است که سخت کار کنید و متمرکز شوید. همچنین مهم است که بدانید چگونه وظایف را به سایر اعضای تیم واگذار کنید.

هنگامی که من کار نمی کنم ، می توانید گیتار من را پیدا کنید. من از 13 سالگی گیتار می نویسم و ​​دوست دارم هر نوع موسیقی را روی گیتار نواختم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me