گیدئون گرین اسپان متخصص پشتوانه Copyscape است. این داستان اوست.

Contents

مصاحبه با Gideon Greenspan ، مؤسس و CTO Copyscape Indigo Streng Technologies

Gideon Greenspan را می توان به عنوان بهترین کارآفرین سریالی توصیف کرد. او نسخه معروف Copyscape را ایجاد کرد و بیش از آنکه بسیاری از ما بتوانیم حساب کنیم درگیر پروژه های بیشتری شده است. ما با او نشستیم تا درمورد تجربیات وی و نحوه ورود وی به بررسی سرقت ادبی اطلاعات بیشتری کسب کنیم ، از جمله موارد دیگر – و اینکه چگونه (و چرا) وی برای دکتری رفت و البته استعدادهای کارآفرینی وی.


مصاحبه با Gideon Greenspan ، مؤسس و CTO Copyscape Indigo Streng Technologies

هی گیدون – عالی برای ارتباط با شما. Copyscape این روزها بسیار همه گیر است. چه چیزی شما را به ایجاد آن القا کرد?

شرکت Indigo Stream Technologies ، شرکت پشتیبان Copyscape ، ابتدا محصولی با نام Google Alert (اکنون Giga Alert) تولید کرده است ، که یک سرویس هشدار جستجوی کلی است که در هنگام یافتن نتایج جدید برای عبارات جستجوی تعریف شده توسط کاربر ، ایمیل را ارسال می کند. مردم از آن برای ردیابی ذکر شرکت ، محصولات یا نامهای شخصی خود استفاده می کنند.

در سال 2003/4 ما چندین ایمیل از طرف کاربران Google Alert دریافت کردیم که به ما می گفتند این به آنها کمک کرده است موارد سرقت ادبی از محتوای خود را پیدا کنند. یک سرقت ادبی مقداری متن را از سایت خود کپی کرده بود و از آن در سایت خود استفاده می کرد ، اما بیش از حد تنبل بود تا حتی نام شرکت یا محصول را در متن مورد نظر خود تغییر دهد. اگر به آن فکر کنید نوع مسخره ای است.

در هر صورت ، پس از گرفتن چند ایمیل مانند این ، این فکر را به ذهنمان خطور می کند که شاید محلی برای ارائه خدمات ارائه شده در بازار وجود داشته باشد که به طور خاص به بررسی سرقت ادبی از محتوای آنلاین اختصاص داده شده باشد..

شما دارای مدرک دکترا در رشته رایانه (از این رو عنوان دکترا) و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر هستید. چه چیزی باعث شد که شما مدرک تحصیلات تکمیلی خود را دنبال کنید?

من’من از کودکی در حال برنامه نویسی بودم ، بنابراین من به طور طبیعی به مطالعه موضوع در یک روش آکادمیک تر علاقه مند شدم. اگرچه من قبل از تحصیل در دانشگاه ، رمزگذار شایسته ای بودم ، اما به دست آوردن سوابق نظری ، از نظر توانایی من برای توسعه الگوریتم های کارآمد ، سیستم های مقیاس پذیر و موارد مشابه تفاوت بزرگی ایجاد کرد. من دکترا را بطور خاص مطالعه کردم زیرا قصد داشتم شغل دانشگاهی را دنبال کنم ، اما در پایان تصمیم گرفتم که مخالف آن باشم. اما من هنگام تهیه Copyscape و سایر خدمات از آنچه در دوران دکتری آموخته ام استفاده کردم.

شما شرکت های زیادی تاسیس کرده اید. آیا می توانید از تجربیات خود در اینها برای ما بگویید?

هریک از اینها متفاوت است ، اما در آنجا که آن شرکت ها موفق بوده اند ، مسیری را مانند این توصیف می کنم: یک منطقه نوظهور جالب را انتخاب کنید و محصول خوبی را تهیه کنید که مربوط به آن منطقه باشد. اولین ایده محصول شما احتمالاً برنده شد’ضربه ای باشید ، اما این امکان را برای شما فراهم می کند تا سرنخ هایی در مورد نیازهای بازار که مربوط به آنچه شما ایجاد کرده اید ، به دست آورید ، و امیدوارم دریابید که یک فرصت بسیار بزرگتر (اما به خوبی پنهان) در کجا نهفته است. این محصول دوم کالایی است که باعث موفقیت شرکت می شود. این دقیقاً داستان Copyscape است و چندین بار دیگر برای من اتفاق افتاده است.

آیا خودتان را در نظر می گیرید "کارآفرین سریال?" چه نکاتی را می توانید به کارآفرینان مشتاق که می خواهند مثل شما باشند ، ببخشید?

حدس می زنم که من یک کارآفرین سریال هستم ، اما نمی دانم’فکر می کنم می توانم به کسی که راهنمایی می کند “می خواهد” مثل این باشد این فقط روش طبیعی زندگی من است و با اولین تجارت من (اشتراک گذاری نرم افزار Macintosh) کاملاً تصادفی برای من اتفاق افتاد. این نتیجه یک میل غریزی برای یافتن نیازهای بازار نشده و ایجاد محصولاتی است که به آنها پاسخ می دهد. اما اگر کسی این را در ژنهای خود داشته باشد ، توصیه من این است که: سخت کار کنید ، از نظر کد و کلمه یک کمال گرا باشید ، به بازخورد کاربر توجه کنید ، به ایده خود ادامه دهید ، اما به مدت طولانی ادامه دهید و به دنبال فرصت های طلایی پنهان باشید ، و هر چه بیشتر بدهید بازگردید.

چگونه CopyScape را بازاریابی کردید – یا به طور دقیق تر ، چگونه Copyscape چگونه به اندازه اکنون رسیده است؟?

تنها کاری که انجام دادیم شما می توانید در نظر بگیرید “بازار یابی” آگهی های Copyscape است ، که ما به مردم پیشنهاد می کنیم در سایت خود قرار دهند. من فکر می کنم اینها بخشی از داستان رشد هستند ، اما در غیر این صورت صرفاً چندین سال برای سالهاست که این مسئله صرفاً یک کلمه از دهان به دهان بوده است ، از نویسنده محتوا گرفته تا نماینده گرفته تا خریدار گرفته تا نماینده تا نویسنده. من’d می گویند حدود 8 سال از زمان راه اندازی Copyscape گرفته تا زمانی که در بیشتر بازارها نفوذ کرده است حدود 8 سال طول کشید..

آیا می توانید کمی درباره برنامه حق بیمه Copyscape و چگونگی تمایز آن با برنامه پرداخت نشده برای ما بگویید?

جستجوی بدون پرداخت Copyscape اجازه می دهد تا محتوای فقط با URL وارد شود ، یک جستجوی کمتری را انجام دهد و به تعداد کمی از چک در هر ماه ، محدود به دامنه و IP محدود شده است. آی تی’واقعاً فقط راهی برای بدست آوردن طعم دهنده برای Copyscape است ، و این روزها بیشتر استفاده ما از طریق خدمات پولی است. Copyscape Premium برای هر جستجو (هر نوع) ساده و مستقیم 5 سنت هزینه می کند ، یک بررسی ادبی را کامل تر انجام می دهد و محدودیت استفاده ندارد.

Copysentry چیست?

Copysentry یک سرویس هشدار دهنده است که به شما امکان می دهد صفحات وب خود را یک بار تنظیم کنید ، و سپس به طور خودکار جستجوی روزانه یا هفتگی را برای نسخه های مطالب خود انجام می دهد ، وقتی یک نسخه جدید به صورت آنلاین ظاهر می شود ، از طریق ایمیل به شما هشدار می دهد. آی تی’بسیار شبیه به ایده گیگا هشدار است ، اما برای یافتن موارد جدید سرقت ادبی به جای جستجو برای اهداف کلی.

من می بینم که شما نیز در دنیای blockchain کار می کنید. کمی در مورد آن و چه قول هایی را که در آینده برای این فناوری می بینید برای ما بگویید.

Blockchains یک فناوری بسیار جالب است اما متأسفانه آنها نیز مورد توجه جدی قرار گرفته اند. اگر ما’آنها به جای شبکه های عمومی مانند بیت کوین صحبت می کنند ، آنها روشی هستند که می توانند یک بانک اطلاعاتی را به صورت مستقیم و ایمن به اشتراک بگذارند – به معنای نوشتن – بین احزاب مختلف ، بدون نیاز به مدیر مرکزی. این برای انواع اهداف مفید است ، مانند ایجاد سیستم های مالی سبک و یا سوابق بین شرکت. در واقع ، آن را’نوع جدیدی از بانک اطلاعاتی است و به همین معنا با دسته NoSQL مشابه است.

چگونه بیت کوین و فناوریهای مشابه را با افرادی که درک نمی کنند ساده می کنید؟ هنوز رسیدن به این دشوار به نظر می رسد ، به همین دلیل تصویب قانونی را که می تواند نداشته باشد.

من’من از این سؤال چندان نگران نیستم زیرا فکر می کنم بیت کوین یک فناوری جذاب با برخی موارد استفاده واقعی است ، اما من نمی دانم’اعتقاد داشته باشید که دارای خصوصیاتی است که باعث می شود تا کنون آن را برای اتخاذ جریان اصلی محبوب کنند. برای مصرف کنندگان منظم’بدتر از پول های دولتی است که در یک حساب بانکی قرار دارد و می تواند با استفاده از کارت اعتباری هزینه شود.

چطور وقت برای همه چیز دارید؟ 🙂

من از کار سخت لذت می برم و از هدر رفتن وقت و انجام هر نوع کار که می توان با کمی کد رایانه ای خودکار کرد ، متنفرم.

آیا چیز دیگری وجود دارد که شما روی آن کار می کنید یا باید درباره آن بدانیم?

خوانندگان شما ممکن است علاقه مند به Cloudlook باشند ، که مقایسه عملکرد زنده را برای ارائه دهندگان محبوب میزبانی ابر فراهم می کند ، و به کاربران امکان مقایسه سرورهای مخصوص به خود را می دهد’ عملکرد با استفاده از یک اسکریپت ساده PHP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me