در 20 سالگی یک شرکت میزبانی راه اندازی می کنید؟ بیاموزید که چگونه پیتر هولدن از Hostwinds این کار را انجام داد

Contents

مصاحبه با پیتر هولدن ، مدیر عامل شرکت هاویندز

چند هفته پیش ، ما این فرصت را داشتیم که با پیتر هولدن ، مدیر بیست چیزی از میزبان هاوندز ، یک شرکت میزبانی که صحبت از رشد و نمو کرده است ، صحبت کنیم..


برای شرکتی که توسط یک بچه جوان شروع به کار کرده ، بسیار شگفت انگیز است. اما داشتن خون جوانتر غالباً درها را برای مشتریانی باز می کند که افراد مسن (بدون جرم ، مردم) ممکن است در غیر این صورت فکر کنند. به عنوان مثال ، Hostwinds به میزبانی Minecraft معروف است. شما می توانید تصور کنید که چند نفر آن را می خورند.

اجازه خواهم داد پیتر داستان خود را برای شما تعریف کند.

مصاحبه با پیتر هولدن ، مدیر عامل شرکت هاویندز

سلام پیتر ، با تشکر از شما برای ارتباط با ما. آیا می توانید کمی در مورد چگونگی تأسیس این شرکت و چه چیزی باعث ایجاد Hostwinds شوید ، برای ما بگویید?

من اولین بار Hostwinds را از اکتبر 2010 شروع کردم. در آن زمان ، من به عنوان یک توسعه دهنده باطن در یک شرکت توسعه وب کار می کردم. ما با هاستینگ برای مشتریان مشکلات زیادی داشتیم و من وظیفه داشتم که میزبان خود را از 1 خارج کنیم&1 به یک مارک میزبان بزرگ و ارتباط زیاد با پشتیبانی میزبان. من به یاد می آورم که این یک روند وحشتناک و وحشتناک بود ، بنابراین گفتم, "من می توانم این کار را بهتر انجام دهم. من می توانم سطح بهتری از خدمات مشتری را نسبت به آنچه کسب می کنم ارائه دهم."

من در فضای میزبانی وب مشکلی دیدم. چند شرکت در آنجا مشغول انجام کار خوب با تمرکز بر روی خدمات و پشتیبانی مشتری بودند. با این حال ، آنهایی که پشتیبانی خوبی را ارائه می دادند بسیار گران قیمت بودند. من می خواستم یک مورد را بسازم که مقرون به صرفه باشد و هنوز هم بتوانم روی خدمات و پشتیبانی مشتری متمرکز باشم ، زمان پاسخگویی سریع به گفتگوی زنده ، زمان پاسخ سریع بلیط را داشته باشم ، و نگرانی مشتریان را از انتظار سنگین و زمان نگه داشتن نداشته باشم..

فکر می کنم ما در تحقق آن هدف خوب عمل کرده ایم. ما هر روز روی آن کار می کنیم؛ این یک روند نزدیک است ما فضای خود را پیدا کردیم و به کار خود در جهت پشتیبانی و پشتیبانی عالی مشتری ادامه می دهیم. در پایان روز همه چیز مربوط به مشتریان است. ما 24/7 پشتیبانی زنده ارائه می دهیم به گونه ای که در هر زمان که ممکن است آنها به ما ، روز یا شب نیاز داشته باشند برای مشتریان خود هستیم.

چه خدماتی در حال حاضر توسط Hostwinds ارائه می شود?

ما می توانیم کاملاً کاری انجام دهیم که شامل برق بدون وقفه و اتصال سریع اینترنت باشد. ما محصولاتی از قبیل سرورهای Minecraft ، سرورهای VPN ، VPS (KVM ، OpenVZ ، ویندوز) ، استقرار ابری ، افزونگی چندجانبه (که در آنجا می توانیم مشتریها را در مکانهای مختلف و در سراسر یک آدرس IP اختصاصی مستقر کنیم) ارائه می دهیم. هاستینگ ، میزبان نمایندگی فروش ، و میزبان نمایندگی فروش برچسب سفید.

برای میزبان نمایندگی فروش لیبل سفید ، اساساً هرکسی می تواند شرکت میزبانی خود را داشته باشد. ما API خود را تنظیم و نصب می کنیم. شما می توانید هر کدام از محصولات ما آنچه را که می خواهید شارژ کنید شارژ کنید. به عنوان مثال این کار در بسیاری از شرکتهای خدماتی مانند تجارت توسعه وب بسیار جذاب است. این سرویس از طرف ما سفارش داده می شود و به گونه ای تنظیم می شود که گویی مستقیماً از طریق ما می گذرد اما توسط شما (و پشتیبانی ما) مدیریت می شود. هر کس در جهان می تواند از زیرساخت های گسترده ما برای فروش هر یک از محصولات ما استفاده کند.

آیا می توانید در مورد دفاتر خود ، تعداد کارمندان و دیتاسنترهای مورد استفاده در Hostwinds برای ما بگویید?

ما دالاس دارای دیتاسنتر با کارکنان محل کار هستیم و یکی در سیاتل ، ولز. ما یک دفتر در تولسا داریم ، خوب. ما یک دفتر جدید داریم که در سیاتل در حال ساخت آن هستیم. ما امیدواریم که در 3 هفته آینده به پایان برسد – ما 4-5 ماه در آن کار کرده ایم. ما فیبر را از طریق دفتر از دیتاسنتر زدیم.

تعداد کل کارمندان حدود 25-30 نفر است.

آیا می توانید کمی بیشتر درباره خدمات VPN ارائه شده توسط ما بگویید?

سرویس VPN ما یک سرویس VPN انتقالی است که دارای رمزگذاری سنتی است. ما هیچ پرونده ای را ذخیره نمی کنیم. ما ورود به سیستم را به طور کامل غیرفعال می کنیم تا مقرون به صرفه تر باشد (می توانیم با فضای 5 گیگابایت کار کنیم). ما در این سرورها SSD 120 گیگابایتی داریم. هر کاربر VPN می تواند از سرعت پورت 1 گیگابایتی استفاده کند.

در مورد استقرار ابر سفارشی خود برای من بگویید.

ما سرورهای اختصاصی خود را داریم و گاهی مشتری هایی داریم که برنامه های وب گسترده دارند که باید بیش از یک سرور را ترازو کنند. ما برنامه وب را تحلیل می کنیم و راه حلی را پیشنهاد می کنیم که می توانیم با 100٪ SLA ارائه دهیم. ما با محلول حداقل دو دیتاسنتر داریم. ما تعادل بار را با خرابی اتوماتیک تنظیم خواهیم کرد. ما همچنین ممکن است توازن بار پایگاه داده را در یک خوشه زائد تنظیم کنیم. ما می توانیم فضای IP را در هر دو مکان با ترافیک جغرافیایی به نزدیکترین نقطه اعلام کنیم. ما در صورت بروز فاجعه به نزدیکترین مکان نمی رسیم. روشی که ما برای همگام سازی داده ها و توازن بار بین مکان ها و سرورها انجام می دهیم اختصاصی است. ما فناوری های منبع باز را گرفتیم و برخی از موارد داخلی را توسعه دادیم. اجرای برای هر مشتری / برنامه مشتری سفارشی است.

در مورد سرورهای Minecraft خود چگونه است?

یکی از تکنسین های ما واقعاً Minecraft را دوست دارد و از ما پرسیده است که آیا می توانیم سرورهای Minecraft را در این شرکت شروع کنیم. یكی از نكات فرهنگی ما ، تشویق كارمندان برای دنبال كردن پروژه های جانبی است و برای او نیز همین بود. من فکر می کنم محصول نهایی واقعا خوب شد و سرورهای Minecraft ما همچنان محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

ما مدل های استقرار را آزمایش کردیم و QAd را ارائه می دهیم. وقتی همه خوشحال شدند ، ما آن را بیرون کشیدیم. این یک محصول عالی برای ما است؛ ما با پهنای باند مشکلی نداریم زیرا ما تمام تجهیزات خود را 100٪ داریم. ما چیزی را اجاره نمی دهیم. ما می خواستیم کنترل کنیم. ما از طرز فکر نیستیم "اوه ، سرور شما خراب است ، ما منتظریم کسی آن را راه اندازی مجدد کند."

زیرساخت و سخت افزار را برای مشتریان چگونه ارزیابی می کنید?

ما به چند مورد اعتماد می کنیم: وقتی برای اولین بار شروع به کار کردیم ، کارهایی مانند محک CPU را انجام دادیم زیرا بودجه نامحدودی نداشتیم. با بزرگ شدن ، نمونه هایی از پردازنده های جدید و سخت افزار دریافت می کنیم. نمونه های مهندسی را از شرکت هایی مانند SuperMicro دریافت می کنیم که می توانیم تحت بار آزمایش قرار بگیریم تا در مورد ساخت بعدی خود تصمیم بگیریم. ما معمولاً تعدادی از ساخت و سازها را در زیرساخت های خاص نگه می داریم (همان تابلوهای سرور و غیره). با به روزرسانی ها ، آن ها را ارتقا می دهیم. اما ما دوست داریم در هر قطعه و در هر اندازه مشخص 5 اسپا سرد داشته باشیم. وقتی چیزی خراب شد ، همیشه می خواهیم بلافاصله آنرا برطرف کنیم.

برای ساختهای سفارشی ، ما از معماری CPU دانش کافی داریم و می توانیم یک راه حل را که پاسخگوی نیاز مشتری باشد شناسایی و توصیه کنیم. بیشتر افراد با نیازهای واقعی به سمت ما می آیند. آنها به یک نیاز بسیار خاص (یک پایگاه داده با 1،000،000 پرس و جو در دقیقه) می آیند و ما دانش خود را ارائه می دهیم و توصیه ای به آنها می دهیم و بر اساس آن جفت سازی زیرساخت ها را برای آنها مستقر می کنیم..

می توانید کمی بیشتر درباره آنچه قبل از Hostwinds انجام داده اید برای ما بگویید?

توسعه پس زمینه اولین شغل من بود. من 26 ساله هستم. من 20 سال داشتم که Hostwinds را شروع کردم. من همیشه تعداد زیادی کار عجیب و غریب انجام داده ام. فهمیدم که کارمند خیلی خوبی نیستم. من به نوعی باید کارها را به روش خودم انجام دهم. من همیشه به رایانه علاقه داشتم و همیشه روحیه کارآفرینی داشتم. من وقتی 10 سال داشتم ، اولین شرکتم را راه اندازی کردم ، یک انجمن vBulletin. من آن انجمن را بسیار بزرگ کردم و ماهانه 3 کیلو دلار از AdSense خرج کردم. من همیشه دوست داشتم کار خودم را انجام دهم و پروژه های جانبی زیادی داشته باشم. توسعه توسعه باطن فقط داشتن شغل بود ، نه چیزی که من به خصوص از آن لذت می بردم. من همیشه دوست داشتم کارهایی را که انجام می داد برای انجام دادن ، برای کمک به افراد خارج دوست داشته باشم. من دوست دارم هر روز کارهای جدیدی انجام دهم و باید در Hostwinds این کار را انجام دهم.

نام شرکت شما از کجا آمده است?

من هیچ ایده ای ندارم 🙂 من دوست داشتم که چگونه به نظر می رسد و دامنه در دسترس است و این مهمترین چیز است ، بنابراین من آن را ثبت کردم و به این ترتیب Hostwinds به دنیا آمد.

تبریک می گویم ، می بینم که شما در اینچ 500 شرکت دارید. در مورد سفر خود به عنوان شرکتی که در یکی از بهترین های تولسا در حال پیشرفت است ، کمی در مورد سفر خود بگویید.

ما شماره یک برای تولسا و شماره 98 برای ایالات متحده بودیم. ماموریت تیم ما ارائه بهترین پشتیبانی برای مشتریانی است که می توانیم. اگر بتوانیم خدمات و پشتیبانی عالی مشتری ارائه دهیم ، مشتری بیشتری کسب خواهیم کرد و چرخه را ادامه می دهیم.

در صورت عدم اطلاع شما ، Inc Inc 500 براساس درآمد است. شما اطلاعات مربوط به رشد شرکت را برای آنها ارسال می کنید و بر اساس رشد ، تصدیق می کنید. ما که # 98 شدید بودیم.

یک مقاله خبری برای تبلیغات میزبان وب با هدف نسل هزاره شما ایجاد کرده است. بیشتر راجع بهش به من بگو.

ما تبلیغات خاصی در مورد هر نوع جمعیتی خاص انجام نمی دهیم. ما می خواهیم همه مشتری ما باشند.

با این حال ، برخی از محصولات لبه های خونریزی ما مانند خدمات ارائه شده Minecraft به سمت جمعیتی هزار ساله هستند. این یک محصول واقعا عالی است و آزمایش های زیادی برای آن انجام شده است.

چیز دیگری هم هست که ما باید بدانیم?

مهمترین چیز برای ما خدمات و پشتیبانی مشتری است. اگر شخصی ایمیلی را برای من ارسال کرد و گفت که ناراحت هستند ، من هر ایمیلی را می خوانم و شخصاً به آنها پاسخ می دهم و مطمئن می شوم که این افراد تشدید می شوند. ما اگر مردم ناراحت هستند سیستم تشدید زیادی داریم. اگر با ما میزبانی کنید و راه اندازی شوید ، مهم نیست که چه ، همیشه می توانید بگویید "سلام ، من یک مسئله دارم," و کسی در آنجا خواهد بود که اهمیت می دهد و گوش می دهد. ما ارزش خدمات خوب مشتری و اهمیت آن در دنیای تجارت را می دانیم. ما می خواهیم مطمئن شویم که به عنوان یک عضو خانواده ، از تک تک مشتری ها مراقبت می کنیم.

نظر خود را درباره Hostwinds را اینجا اضافه کنید >>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me