چگونه می توان خطاهای فایل Pluggable.php را در وب سایت وردپرس حل کرد

چگونه می توان خطاهای فایل Pluggable.php را در وب سایت وردپرس حل کرد

در حالی که مدیریت یک وب سایت وردپرس ، ممکن است شما نیاز به اضافه کردن هر کد سفارشی برای ارتقاء ویژگی های آن داشته باشید. بیشتر کاربران وردپرس غیرکارشناسی هستند و قبل از استفاده در سایت زنده خود کد را در یک محیط محلی بررسی نمی کنند.


چنین اشتباهی منجر به بروز خطا می شود. دیدن یک خطای پرونده pluggable.php چندان رایج نیست اما هنوز بسیاری از کاربران هنگام ایجاد هر نوع تغییر در کد PHP سایت خود ، متوجه آن می شوند.

همانطور که همه ما می دانیم ، WordPress یک سیستم مدیریت محتوا مبتنی بر PHP (CMS) است و تمام تم ها و افزونه های آن از PHP به عنوان زبان رمز نویسی استفاده می کنند. هر وقت یک افزونه یا یک موضوع در تعارض باشد ، خطایی رخ می دهد و گاهی اوقات منجر به خطای پرونده pluggable.php می شود.

آیا چنین خطایی را در سایت خود دیده اید؟ آیا شما هنوز هم سعی در کشف دلایل و راه حل ها دارید؟ اگر چنین است ، این آموزش برای شما مناسب است.

دلیل اصلی وقوع خطای پرونده pluggable.php در شرایطی است که یک عملکرد جدید قادر به نادیده گرفتن عملکردهای پیش فرض WordPress نیست..

pluggable.php یکی از فایلهای اصلی وردپرس است ، به این معنی که چیز دیگری وجود دارد که با رفتار طبیعی این پرونده در تضاد است.

چگونه خطای پرونده pluggable.php به نظر می رسد و چگونه می توان آن را برطرف کرد?

بیشتر اوقات ، این خطا شامل مسیری است که از آن ایجاد می شود. همانطور که در بالا اشاره کردم pluggable.php یک فایل اصلی وردپرس است و نباید آنرا ویرایش کنید.

بنابراین ، شما باید درک کنید که چگونه خطا به نظر می رسد و چه چیزی را منعکس می کند. بگذارید مثالی به شما نشان دهم:

هشدار: اطلاعات هدر را نمی توان تغییر داد – هدرهای قبلاً ارسال شده توسط (خروجی در /home/username/yoursite/wp-content/themes/themename/functions.php:1091) در / صفحه اصلی / نام کاربری / شخصی / wp-شامل / افزونه ارسال شده است. php روی خط 1280

یک هشدار وجود دارد که به خط 1280 در پرونده pluggable.php اشاره می کند. بیشتر افراد این اشتباه را انجام داده و شروع به ویرایش این پرونده می کنند.

اگر از نزدیک دقت کنید ، یک مسیر دیگر وجود دارد که شامل پرونده های function.php از موضوع وردپرس شماست. اگر هر قطعه کد سفارشی را اضافه کردید ، باید دوباره آن را بررسی کنید.

اگر یک افزونه جدید نصب کرده اید که عملکرد فعلی را نادیده گرفته است ، سعی کنید آن را غیرفعال کنید. این امکان وجود دارد که فضای اضافی در پرونده های function.php وجود داشته باشد.

به احتمال زیاد در برچسب های بسته شده و پایانی PHP.

به عنوان مثال ، شما یک فضای اضافی را در برچسب انتهایی مانند این مشاهده می کنید: php ?>

بگذارید مثال دیگری از خطا را برای شما نشان دهم.

هشدار: اطلاعات هدر را نمی توان تغییر داد – هدرهای قبلاً ارسال شده توسط (خروجی در /home/username/yoursite/wp-content/plugins/plugin-name/plugin-file.php:1091) در / خانه / نام کاربری / مالکان / wp- ارسال شده است. شامل / pluggable.php در خط 1280

اگر مسیر ذکر شده شماره 1091 را بررسی کنید ، به یک افزونه اشاره می کند ، این بدان معنی است که باید افزونه را که خطایی ایجاد می کند ، بررسی کنید..

همه افزونه ها دارای کدگذاری خوبی نیستند. تعداد زیادی پلاگین شخص ثالث در مخزن رسمی افزونه وردپرس موجود است. و بیشتر اوقات ، وقتی هسته وردپرس به روز می شود ، یک افزونه به دلیل استانداردهای کدگذاری قدیمی ، شروع به تضاد می کند.

همچنین ممکن است که این افزونه با سایر افزونه های مورد استفاده شما مغایرت داشته باشد. حتی اگر افزونه های وردپرس مفید هستند ، اما بعضی اوقات به دلیل استاندارد ضعیف بودن آنها می توانند مسئله بزرگی باشند.

خطای فایل pluggable.php از کجا می توان متوجه شد?

مطمئنم؛ کنجکاو هستید که درباره خطای پرونده pluggable.php اطلاعات بیشتری کسب کنید. دلیل این است که هر خطایی موقعیت مکانی خود را برای نمایش پیام هشدار دهنده خود دارد.

یک خطای پرونده pluggable.php می تواند سایت را خراب کند و شما فقط پیام هشداری را که در بالا به آن اشاره کردم می بینید. بسته به درگیری با عملکردهای وردپرس ، ممکن است بتوانید در داشبورد سرور وارد شوید و خطا را مشاهده کنید.

بیشتر هنگامی که شما می توانید بدون آزمایش هر قطعه کد سفارشی را کپی و چسباندن کنید ، چنین مشکلی ایجاد می کند. بنابراین ، همیشه خوب است که یک محیط محلی با استفاده از XAMPP ، WAMP ، MAMP یا Local توسط Flywheel ایجاد کنید.

دقیقاً مانند صفحه سفید مرگ ، در هر صفحه از سایت می توانید خطای پرونده pluggable.php را مشاهده کنید ، این بدان معنی است که هر زمان که سعی در باز کردن هر صفحه از سایت دارید ، فقط یک پیام هشدار دهنده ظاهر می شود.

چگونه یک پیام خطا وقتی به دلیل تم وردپرس رخ می دهد ، به نظر می رسد?

اگرچه بسیاری از برنامه نویسان موضوع با استفاده از React و سایر زبان ها شروع به توسعه تم ها کرده اند ، پایه در PHP باقی مانده است زیرا این همان چیزی است که توابع وردپرس روی آن کار می کند.

درست مانند یک افزونه ، یک موضوع WordPress همچنین می تواند یک خطای پرونده pluggable.php ایجاد کند. به عنوان مثال ، مشابه اولین خطایی که در بالا به آن اشاره کردم ، ممکن است خطای دیگری روی پرونده دیگری رخ دهد.

بگذارید چگونه به شما نشان دهم.

هشدار: اطلاعات هدر را نمی توان تغییر داد – هدرهای قبلاً ارسال شده توسط (خروجی در /home/username/yoursite/wp-content/themes/themename/admin-functions.php:1191) در / خانه / نام کاربری / مالزی / wp- شامل / pluggable.php در خط 1240

همانطور که می بینید مسیری برای خط شماره 1191 وجود دارد ، اما متفاوت از پیام هشدار معمول شما هنگام اضافه کردن قطعه کد سفارشی در پرونده های function.php است.

به این دلیل است که اکنون پرونده متفاوتی وجود دارد. شاید از شما سؤال شود که function.php تنها پرونده ای است که دارای توابع وردپرس است.

اما نباید از این نکته غافل باشید که هر توسعه دهنده WordPress متفاوت است ، و برخی ممکن است دوست داشته باشند که عملکردهای یک بخش خاص را در یک پرونده دیگر ، که به عنوان یک فایل توابع.php عمل می کند ، حفظ کنند..

به عنوان مثال ، توابع کنترل پنل داخلی یک موضوع در فایل admin -actions.php وجود دارند. بنابراین ، پیام خطا به این پرونده اشاره می کند.

بهترین راه برای رفع خطای پرونده pluggable.php چیست?

این که آیا به دلیل یک موضوع وردپرس ، افزونه یا کد سفارشی که کپی کرده و جایگذاری کرده اید رخ می دهد ، هرگز نباید فایل ها را در سایت زنده ویرایش کنید.

اولین و مهمترین مرحله تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت وردپرس و پایگاه داده آن با استفاده از cPanel ، FTP یا افزونه ای مانند UpdraftPlus.

اگر یک موضوع یا افزونه مقصر است ، آنها را بردارید و در یک محیط محلی یا هر سایت نمایشی دیگر آزمایش کنید.

اگر پیام هشدار مسیر خطایی را به یک فایل function.php که اخیراً کد سفارشی را اضافه کرده اید نشان می دهد ، باید آن را حذف کنید ، حافظه نهان مرورگر را پاک کرده و دوباره امتحان کنید.

نتیجه

حل دلیل خطای پرونده pluggable.php بسیار آسان است اگر دلیل آن را درک کنید. همانطور که در این مقاله اشاره کردم ، کلید اصلی برای یافتن پرونده ای که باعث ایجاد خطا می شود ، بررسی مسیر است.

مسیری را که شما را به پرونده pluggable.php نشان می دهد فراموش نکنید زیرا نباید آنرا ویرایش کنید. فایلهای اصلی WordPress خوب کار می کنند ، این افزونه یا موضوعی است که با هسته مغایرت دارد.

امیدوارم بتوانید خطای پرونده pluggable.php را به راحتی حل کنید.

مقالات مرتبط با نحوه

 • چگونه برای حذف پوشه مقصد در حال حاضر خطایی در وب سایت وردپرس با استفاده از cPanel وجود ندارد
  حد واسط
 • چگونه می توان با استفاده از cPanel خطای بسیار زیاد درخواست 413 را جستجو کرد
  حد واسط
 • چگونه به رفع "پوشه موقت وجود ندارد" خطا در سایت وردپرس با استفاده از cPanel
  حد واسط
 • چگونه می توان شماره بسیار زیادی از تغییر مسیرها را برای وب سایت وردپرس برطرف کرد
  حد واسط
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me