SEO hostingo žvaigždžių apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

SEO orientuotas hostingas nuo 1997 m

SEO prieglobos žvaigždės versle dirba nuo 1997 m. Ir toliau stengiasi teikti geriausius prieglobos sprendimus visiems savo klientams. Kaip rodo jų vardas, jie stengiasi įsitikinti, kad jų klientai gali gerai reitinguoti paieškos sistemų rezultatų puslapius. Tai atliekama naudojant stabilų prieglobą ir daugybę kitų veiksnių, kurie, kaip žinoma, padeda tobulinti SEO.


Jie turi galimybę išdėstyti jūsų IP adresus praktiškai bet kurioje pasaulio šalyje, o tai tikrai gali padėti nustatyti SEO reitingą. Kiekvienai svetainei suteikiant skirtingą IP adreso klasę taip pat galima nuveikti tobulinant daugelio svetainių reitingą. Apskritai ši įmonė tarnauja gana nišoje rinkoje, tačiau jie joje dirba puikiai, todėl tikriausiai todėl jiems tiek daug metų sekėsi.

Uptime & Patikimumas

Jokių problemų nenurodyta

Nors nėra daug informacijos apie šios įmonės veiklos laiką, taip pat nėra pagrindo manyti, kad kiltų kokių problemų. Atrodo, kad jie turi aukštos kokybės duomenų centrą, kuriame jie talpina jūsų svetaines, be to, jie naudoja geros kokybės aparatūrą. Daugelyje serverių bus kietojo kūno diskai, kurie yra labai stabilūs. Jie taip pat siūlo dažnas duomenų atsargines kopijas tuo atveju, jei kažkas nutinka ne taip, jie gali padėti jums sukurti atsarginę kopiją ir greitai veikti.

funkcijos

Visas SEO & Prieglobos paslaugos

Ši įmonė turi daugybę puikių funkcijų, sukurtų specialiai tam, kad padėtų jums gerai įvertinti savo svetaines su „Google“ ir kitomis paieškos sistemomis. Jūsų pagrindinėje svetainėje jie turi įvairių hostingo paketų, kurie užtikrins greitą reagavimo laiką ir kitus svarbius dalykus, kad jūsų lankytojai būtų patenkinti.

Be tiesioginio prieglobos sprendimų, jie taip pat siūlo puikias SEO svetaines. Šios svetainės yra idealios norint sukurti jūsų pagrindinės svetainės nuorodas, kurios padės padidinti reitingą. Vienoje SEO svetainėje bus talpinimas, „WordPress“ diegimas su tema, puikūs SEO nukreipti papildiniai, 5 unikalūs turinio įrašai ir dar daugiau. Galite įsigyti vieną ar daugiau iš jų, kad padidintumėte savo puslapių reitingą.

Jie taip pat turi domenų vardų registravimo paslaugas, todėl galite įsitikinti, kad viskas padaryta vienoje patogioje vietoje. Galėsite pasirinkti, kur yra ir jūsų svetainių IP adresai. Tai gali būti naudinga diversifikuojant nuorodas, siekiant maksimalaus efektyvumo.

Palaikymas

Draugiškos palaikymo komandos

„SEO Hosting Stars“ techninio palaikymo komandos gali suteikti kokybišką palaikymą, nesvarbu, su kokio tipo problemomis susiduriate. Jie yra skirti dirbti su jumis sprendžiant bet kokio tipo problemas ir paprastai gali juos išspręsti per pirmąjį telefono skambutį ar bilietą. Be tiesioginio palaikymo, jie turi tinklo būsenos puslapį, prieglobos tinklaraštį ir daugiau dokumentų, kurie žmonėms padės gauti reikiamą informaciją, kad būtų išvengta galimų problemų.

Kainodara

Truputį beprotiška, bet ne bauginanti

Kainos nustatymas šioje įmonėje nėra per daug nutolęs nuo įprastų kainų taškų pramonėje, ir tai, kad kartu su priegloba gausite puikias SEO paslaugas, tai yra gana geras sandoris. Jie turi daugybę skirtingų paketų ir hostingo tipų, pagrįstų jūsų specifiniais poreikiais. Populiarūs SEO prieglobos paketai prasideda nuo 106,25 USD per mėnesį ir siekia iki 275,00 USD per mėnesį. Jei norite tik talpinimo, VPS sprendimai prasideda nuo 5 USD ir siekia iki 80 USD per mėnesį. Visiems SEO tinklalapiams standartinės parinkties kaina yra 270 USD už svetainę.

Greitis

Greitas svetainės reagavimo laikas

Pakrovimo greitis šioje įmonėje bus gana geras. SEO prieglobos žvaigždės aiškiai supranta, kad „Google“ ir kiti paieškos varikliai nubaus svetainę, kurios atsakymo laikas yra lėtas, ir jie to nepamiršo kurdami savo sistemas. Kietojo kūno diskai ir kita kokybiška aparatūra taip pat padės užtikrinti, kad jūsų svetainė visada sklandžiai judėtų.

Santrauka

Idealiai tinka SEO orientuotoms svetainėms

Nesvarbu, ar norite priglobti visas savo svetaines šioje įmonėje, ar tik tas, kurios sukurtos specialiai SEO, turėtumėte turėti gerą bendrą patirtį. SEO gali būti sudėtinga strategija daugeliui žmonių, todėl malonu turėti variantą, kai visas sunkus darbas atliekamas už jus. Apskritai ši įmonė turi gerą reputaciją dėl kokybės ir jie ilgą laiką įrodė savo klientams, kad jie yra geriausi versle.

Argumentai už:

  • Versle nuo 1997 m
  • Puikios SEO orientuotos funkcijos
  • IP adresai visame pasaulyje

Minusai:

  • Nėra bendro prieglobos
  • Kai kurios kainos yra šiek tiek aukštos
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me