HostUS atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Globālā mitināšana & Daudz vairāk

HostUS darbojas kopš 2012. gada, nodrošinot klientus ar augstas kvalitātes hostinga pakalpojumiem dažādās valstīs. Viņi piedāvā domēna vārda reģistrāciju, dalītu mitināšanu, VPS mitināšanu, veltītus serverus, DDoS mazināšanu un citus saistītus pakalpojumus, lai palīdzētu klientiem nodrošināt piekļuvi visam, kas viņiem vajadzīgs vienuviet. Atšķirībā no daudziem uzņēmumiem, kas cenšas specializēties vienā hostinga nozares jomā, šķiet, ka HostUS vēlas apmierināt pēc iespējas vairāk cilvēku.


Tie darbojas no astoņām augsto tehnoloģiju datu centru vietām visā pasaulē, lai klienti varētu izvietot savas vietnes netālu no klientiem. Viņiem ir arī iekšēja atbalsta tehniķu un citu darbinieku komanda, kas smagi strādā, lai pārliecinātos, ka klienti saņem visu nepieciešamo. HostUS pat ir izstrādājis savu pielāgoto vadības paneļa programmatūru, lai patiešām palīdzētu sevi nošķirt no konkurences.

Laiks & Uzticamība

Nav ziņojumu par pārmērīgu dīkstāvi

Viss, ko esmu spējis atrast, liek domāt, ka šī kompānija nodrošina labu, stabilu mitināšanu. Viņiem nav nekādas darbības laika garantijas, taču noteikti šķiet, ka viņi dara lielisku darbu, lai visu laiku uzturētu darbu un palaistu to. Klienti ir ziņojuši, ka viņu mitināšana ir ļoti stabila, un, ņemot vērā viņu izmantoto aparatūras un datu centra specifikāciju, tas šķiet ļoti iespējams. Viņu tehniskā atbalsta komanda ir klātienē arī katrā datu centrā visu diennakti, tāpēc, ja notiek kādas darbības pārtraukumi, viņi var uz tām ātri reaģēt.

Iespējas

Plašas iespējas

Šī uzņēmuma piedāvātais funkciju saraksts ir diezgan plašs. Sākumā viņiem ir četri dalīti hostinga plāni, no kuriem izvēlēties. Šiem visiem plāniem ir cietvielu režīms, sākot no 5 līdz 120 koncertiem. Viņiem ir arī bagātīgs joslas platums un citas funkcijas, kas palīdzēs iepriecināt sākuma līmeņa klientus. VPS mitināšanas iespējas var pārvaldīt ar OpenVZ, nepārvaldītas ar KVM vai pilnībā pārvaldīt. Funkcijas ir diezgan standarta un konfigurējamas, lai nodrošinātu, ka katrs klients iegūst tieši to, kas nepieciešams.

Pārejot uz augšu uz speciālajiem serveriem, jūs redzēsit lielu lēcienu gan funkciju, gan cenas ziņā. Sākuma līmeņa speciālais serveris darbojas ar Intel Xeon E3 CPU. Tam ir 4 serdeņi 3,6 GHz katrā. Tam ir arī divkāršie 2 TB cietie diski, 32 DDR3 operatīvās atmiņas RAM un daudzas citas lieliskas iespējas. Augstākā līmeņa serverim ir 20 serdeņi 2,6 GHz katrā, divi cietvielu diskdziņi, divi tradicionālie diskdziņi un 64 GB DDR4 RAM. Tie ir diezgan jaudīgi hostinga serveri, kas spēs pārvaldīt lielāko daļu jebkura veida kravas.

Atbalsts

Ļoti noderīgs tehniskais atbalsts

Tehniskā atbalsta komandas atrodas uz vietas un ir pieejamas 24/7/365 problēmu risināšanai. Viņi izmanto tikai iekšējās atbalsta komandas, tāpēc jums nav darīšanas ar kādu trešo personu tehniskā atbalsta sniedzēju. Kad jūs sazinātos ar viņiem, viņi ātri reaģēs, lai palīdzētu jums tikt galā ar jebkāda veida problēmām, kas jums varētu rasties.

Cenu noteikšana

Saprātīgas cenas

Koplietošanas hostinga pakotnēs ir daudz jauku iespēju un par ļoti saprātīgām cenām. Sākuma līmeņa opcija ir tikai 2 USD mēnesī vai 15 USD gadā. Pat visaugstākajā variantā tas ir tikai 15 USD mēnesī vai 115 USD gadā. Šīs cenas ir zemākas nekā parasti, ja ņem vērā visas lieliskās iespējas, kas ir iekļautas katrā iepakojumā. VPS hostings sākas tikai ar USD 5,93 mēnesī un sasniedz pat USD 49,95 mēnesī par pilnībā pārvaldītām opcijām. Var būt papildu izmaksas, pamatojoties uz īpašajām funkcijām, kuras izvēlaties, nodrošinot savu VPS.

Īpašie serveri ir nedaudz dārgāki nekā citas iespējas. Jūs iegūstat ievērojami lielāku jaudu, taču cena šķiet nedaudz nepamatota. Par sākuma līmeņa speciālo serveri jums būs jāmaksā USD 299 mēnesī. Augšējā līmeņa opcijai tas ir 699 USD mēnesī. Šos serverus var arī pielāgot, kas tos var padarīt vēl dārgākus.

Lietotāju draudzīgs

Viegli strādāt ar hostinga uzņēmumu

Gandrīz viss, kas attiecas uz šo uzņēmumu, ir draudzīgs klientiem. Viņu vietne ir ļoti labi izstrādāta. Pat ja viņiem ir daudz dažādu izvēļu, viņiem tas viss ir izkārtots tā, lai klienti varētu viegli atrast tieši to, ko viņi meklē. Viņu iebūvētais vadības panelis ir ērti lietojams, lai gan tiem, kas ir pieraduši pie cPanel, tā varētu būt nevēlama izmaiņa.

Kopsavilkums

Lielisks hostings pieejams visā pasaulē

Šī uzņēmuma mitināšana ir visaugstākā kvalitāte. Viņi var rīkoties gandrīz ar jebkura veida klientiem, sākot no privātpersonām un maziem uzņēmumiem līdz lielākiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami īpaši serveri. Viņu klientu apkalpošana ir lieliska, un viņiem ir laba vispārēja reputācija, lai apmierinātu klientu vajadzības.

Plusi:

  • Daudz hostinga iespēju
  • Pieejamas cenas koplietojamam & VPS hostings
  • Lielisks klientu serviss

Mīnusi:

  • Dedicated Serveri ir pārāk dārgi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me