Yoast – veido labākos klases SEO produktus

Contents

Intervija ar Joostu de Valku, dibinātāju & Izpilddirektors, Yoast

Es domāju, ka gandrīz katrs WordPress izstrādātājs zina vārdu Yoast – ja ne vārdu Joost de Valk -, jo Yoast SEO spraudnis būtībā ir WordPress standarta SEO spraudnis. Tā noteikti ir viena no nedaudzām spraudņiem, ko automātiski instalēju katrā WordPress vietnē. Šajā intervijā es ar Joostu pārrunāju izmaiņas viņa biznesa stratēģijā un fokusā, viņa plānus Yoast un to, kā viņš redz SEO un WordPress spraudņu nākotni.


Intervija ar Joost de Valk, Yoast dibinātāju un izpilddirektoru

HostAdvice: Pirms ienirt Yoast un SEO, lūdzu, pastāstiet man mazliet par sevi un to, kā nokļuvāt tur, kur atrodaties šodien.

Mani sauc Joost de Valk, Yoast dibinātājs un izpilddirektors, trīs zēnu un meitenes tēvs un Marieke vīrs, kurš vada Yoast līdzās man un mūsu biznesa partnerim Mičielam. Es’Es jau no agras bērnības esmu ieinteresējies datoros, savu pirmo vietni atvēru 1994. gadā divpadsmit gadu vecumā. 2000. gada sākumā’s, es arī sāku blogot, galvenokārt par kodēšanu, HTML un CSS. 2005. gadā mani iekoda atvērtā koda kļūda, kad es iesaistījos WebKit projektā.

Es to nedarīju’Man nav interese par SEO līdz 2006. gadam, kad es sapratu, kā tas ietekmē visas manis izveidotās vietnes. Es sāku rakstīt par SEO, kā rezultātā es konferencēs runāju par SEO. Pirms es to zināju, es biju labi novērtēts biznesa eksperts.

2010. gadā es pieņēmu lēmumu uzsākt savu biznesu. Apmēram pēc diviem gadiem es nolīgu savu pirmo darbinieku Mičielu, kurš tagad ir partneris. Turpmākajos gados Yoast pieauga līdz ar ugunsgrēku, jo īpaši tāpēc, ka mūsu Yoast SEO WordPress spraudnis bija ļoti veiksmīgs..

HostAdvice: pirms dažiem gadiem jūs pieņēmāt lēmumu piedāvāt papildus maksas Yoast SEO versiju papildus esošajai bezmaksas versijai. Kas noveda pie šī lēmuma? Kā izrādījās – vai jums ir tik daudz cilvēku, lai izvēlētos maksas versiju, kā jūs bijāt gaidījis??

Tā’Tas ir diezgan vienkārši: ja mēs saņemam samaksu par spraudņa izstrādi, mēs varam tajā vairāk ieguldīt. Mums ir īpaša attīstības komanda, kas strādā visu diennakti, lai uzlabotu mūsu spraudņus, izstrādātu jaunas funkcijas un veiktu pētījumus, lai uzzinātu, kam pievērst uzmanību nākamajam. Mūsu mērķis ir padarīt SEO pieejamu visiem, un tāpēc mums ir jābūt izmantojamiem, stabiliem spraudņiem, kas nodrošina rezultātus.

Tā’Tas ir arī iemesls, kāpēc mēs tik daudz koncentrējamies uz pieejamību. Ikvienam, un mēs domājam ikvienu, vajadzētu būt iespējai izmantot mūsu spraudņus. Papildus tam, ja esat programmatūras izstrādātājs, es’d iesaku rīkoties tāpat.

Samaksa par mūsu darbu nozīmē arī to, ka mēs varam vairāk dot ieguldījumu atvērtā koda pasaulē. Mums mājā ir vairāki izstrādātāji, kas darbojas tikai ar WordPress kodolu. Mēs to jūtam’Mūsu pienākums ir atdot sabiedrībai un produktus, kas mums deva tik daudz.

HostAdvice: pirms dažiem gadiem jūs pieņēmāt lēmumu piedāvāt papildus maksas Yoast SEO versiju papildus esošajai bezmaksas versijai. Kas noveda pie šī lēmuma? Kā izrādījās - vai jums ir tik daudz cilvēku, kas izvēlas maksas versiju, nekā jūs bijāt gaidījis?

HostAdvice: nesenākas izmaiņas, iespējams, vēl pārsteidzošākas, ir tas, ka jūs pārdevāt īpašumtiesības uz savu otru ārkārtīgi populāro WordPress spraudni, kas paredzēts pakalpojumam Google Analytics. Jūs savā paziņojumā norādījāt, ka iemesls tam ir tāds, ka jūs varat “koncentrējieties uz labāko SEO produktu veidošanu, sākot no spraudņiem un beidzot ar pārskatiem, e-grāmatām un apmācības programmām.” Isn’t pastāv liels risks, derējot uzņēmumam par SEO, nevis nedaudz dažādojot?

SEO (ieskaitot sociālo optimizāciju) ir milzīgs tirgus. Sekot tam un analītiskajam tirgum komandai tika uzlikts pārāk liels slogs. Tā kā abi joprojām aug, mums vajadzēja vai nu attīstīt uzņēmumu daudz ātrāk, nekā uzskatījām, ka varam, vai arī izvēlēties vienu produktu un “tikt vaļā” no otras puses. Mēs izvēlējāmies veikt pēdējo, meklējām un atradām lielisku pircēju Sidā un slēdzām šo darījumu diezgan ātri.

HostAdvice: vai jūs varat man sniegt priekšstatu par ieņēmumu procentuālo sadalījumu katram jūsu piedāvājumam – spraudņiem, vietņu pārskatiem / konsultācijām, e-grāmatām un apmācības programmām?

Yoast SEO Premium ir mūsu galvenais ienākumu avots, vietņu pārskatiem un e-grāmatām ievērojot ievērojamu attālumu. Tomēr mūsu akadēmijas filiāle strauji aug. Cilvēki ļoti izbauda mūsu izstādītos kursus. Mēs tagad arī vairāk koncentrējamies uz pakalpojumiem, izmantojot mūsu jaunās Yoast SEO Care paketes.

HostAdvice: vai jūs varat man aprakstīt jūsu vietnes pārskatīšanas procesu?

Protams, pirms pārskatīšanas sākšanas komanda pārbaudīs, vai tajā ir noraidošs saturs. Kad vietne iztur šo pārbaudi, komanda sāks aplūkot vietu no attāluma. Kā tas izskatās? Vai varat uzzināt, kāds ir vietnes mērķis? Kā ir ar grafiku? Kāda veida saturs tur ir atrodams? Pēc tam, kad mums ir skaidrs vietnes attēls, mēs sākam to padziļināti analizēt.

Šajos pārskatos mēs pārbaudām daudz lietu. Mūsu sarakstā ir vairāk nekā 300 čeku. Cita starpā mēs apskatām vietnes ātrumu, gatavību mobilajām ierīcēm, sociālo mediju izmantošanu, izmantotās WordPress veidnes kodu, vietnes struktūru, kļūdu ziņojumus un 404 lapas. Tomēr mums ir tendence atrast visvairāk problēmu saturā. Tas, protams, ir sāpīgs punkts daudzās vietnēs. Un tas ir kaut kas, pie kā jums vajadzētu strādāt, ja kādreiz vēlaties, lai jūsu vietne darbotos.

HostAdvice: Kādas ir biežākās kļūdas vai problēmas, kuras atklājat šajos pārskatos?

WordPress vietnes reti ir patiešām sliktas. Tomēr ir arī bieži pieļautas kļūdas, kuras cilvēki pieļauj. Veicot šos pārskatus, tiek parādīts daudz un to pašu lietu. Vietnēs bieži tiek mēģināts novērtēt neiespējami vispārīgus atslēgvārdus ar tādu saturu’s pat nav piemērots, lai ierindotos gara astes nišā. Lielākoties izrādās, viņi pat nav optimizējuši nevienu no savām lapām. Tāpēc viņi to var’Lai kaut kas nepakļautos viņu mājas lapai. Tas attiecas uz daudzām vietnēm, kas tur atrodas. Saturs ir daudzu vietņu vāja daļa.

HostAdvice: kas ir unikāls jūsu e-grāmatās un apmācības programmās?

Tie ir vērsti uz dažādiem tirgiem. Mūsu vietne piedāvā lielu daudzumu informācijas par visiem SEO jautājumiem, kas varētu rasties. Tomēr milzīgā amatu skaita dēļ dažreiz ir grūti izdomāt, kā tas viss sader. Šī iemesla dēļ mēs’esam uzrakstījuši vairākas īpaši koncentrētas e-grāmatas par SEO WordPress, Content SEO un UX & Pārveidošana. 2016. gada decembrī mēs’laiž klajā jaunu grāmatu ar nosaukumu Veikals SEO. Šis pēdējais ir paredzēts, lai uzlabotu jūsu tiešsaistes veikalu.

To pašu var teikt par mūsu kursiem. Tie piedāvā koncentrētu informāciju skaidrā koncepcijā. Lietotāji var iemācīties priekšmetu savā laikā, skatoties videoklipus, lasot tekstus un pārbaudot jauniegūtās zināšanas viktorīnās. Mūsu kursi ir veiksmīgi, tāpēc mēs’turpinot pievērsties tam.

HostAdvice: jūsu jaunākā e-grāmata ir ”UX & Konversija no holistiskas SEO perspektīvas.” No pirmā acu uzmetiena daudzi cilvēki varētu domāt, ka Lietotāju pieredzei (UX) un SEO ir ļoti maz sakara ar otru. Vai varat izskaidrot, kāpēc redzat, ka viņi ir ļoti cieši saistīti?

Laikā, kad jūs to lasāt, mēs’mēs esam publicējuši vēl vienu e-grāmatu, šoreiz par jūsu tiešsaistes veikala uzlabošanu. Jā, attiecībā uz UX grāmatu, UX un reklāmguvumiem ir daudz sakara ar SEO. Mūsuprāt, jums jācenšas sasniegt labāko iespējamo rezultātu meklēšanas klasifikācijā. Jūs nekad nevarat būt labākais rezultāts, ja jūsu vietne nav izmantojama un nedod nulles rezultātus. Jums jāstrādā visos jūsu vietnes aspektos vai citur’Nekur nevarēšu nokļūt.

HostAdvice: kuru jūs redzat kā Yoast’galvenie konkurenti? Kā jūs atšķiraties no viņiem?

Mēs don’Patiešām daudz domājam par mūsu sacensībām. Mēs’mēs skatāmies uz to, kas ir vajadzīgs mūsu klientiem un kā mēs varam uzlabot viņu darbplūsmu.

HostAdvice: Kā jūs redzat WordPress spraudņu tirgus attīstību turpmākajos gados?

Tā’Mēs strauji profesionalizējamies, mēs ceram, ka tas turpināsies. Tur’telpa vēl vairākiem nozīmīgiem spraudņu uzņēmumiem, par kuriem mēs domājam.

HostAdvice: Kādas ir galvenās izmaiņas, ko SEO jomā redzat pašlaik – un nākamajos 1-3 gados -?

Paredzēt nākotni nav mana liktenis. Mēs redzam intensīvu koncentrēšanos uz AMP un strukturētiem datiem, galvenokārt JSON-LD. Mēs’Vai esat daudz rakstījis par abiem, tas, vai tie attiecas uz jums, ir pilnībā atkarīgs no vietnes veida.

HostAdvice: kādi ir jūsu SEO spraudņu nākotnes plāni?

Lai turpina pilnveidoties 🙂

HostAdvice: kādi ir jūsu nākotnes plāni attiecībā uz jūsu grāmatām un apmācības kursiem?

Mūsu Jogas akadēmija strauji aug, tāpēc mēs’Es noteikti paplašināšu šo uzņēmuma daļu. Mēs tagad strādājam pie dažādiem kursiem, no kuriem pirmais tika atbrīvots kā vietnes struktūra. Pēc tam mēs plānojam lielu skaitu tehnisko SEO kursu. Šī priekšmeta lieluma un tā nozīmīguma dēļ mēs’Es tos sasmalcināju mazākos, vieglāk vadāmos gabalos. Meklējiet tos 2017. gadā.

HostAdvice: Kāds ir jūsu iecienītākais uzlabotais SEO rīks? Kāds ir jūsu iecienītākais SEO rīks iesācējiem?

Man ir desmitiem, un man ir grūti atlasīt izlases. Viens no instrumentiem’s padarīja mani laimīgu, šogad ir Moz’Atslēgvārdu pētnieks, kas, manuprāt, ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem. Vēl viens rīks, kuru mēs patiešām negribētu’Vēlaties dzīvot bez ir OnPage.org.

HostAdvice: Kādi citi rīki, jūsuprāt, šodien ir nepieciešami’s WordPress izstrādātājs?

Izstrādātājam mums ir diezgan liels rīku komplekts. Sākot no IDE (mēs izmantojam PHPStorm) līdz KI rīkam (mēs izmantojam Travis) un pakešu pārvaldībai gan PHP (Composer), gan JavaScript (NPM / Yarn). Tur’Šeit ir tik daudz, ka mēs stundu varētu runāt tieši par to.

HostAdvice: kāda ir nozīme / stāsts aiz uzņēmuma nosaukuma Yoast?

2000. gada sākumā’s, es runāju daudzās konferencēs. Cilvēkiem vienmēr bija grūti izrunāt manu vārdu. 2007. gadā SMX Stokholmā es mēģināju izskaidrot savu vārdu Randam Fishkinam, kad viņš teica: “O, tas’s tāpat kā grauzdiņš ar Y”. Raugs dzimis.

HostAdvice: Es saprotu, ka jūsu sieva strādā arī Joastā – kā / kāpēc tas notika? Kā jūs izturējaties ar neizbēgamajiem izaicinājumiem, strādājot kopā un būtībā pavadot visas nomoda stundas kopā?

Viņa to nedara’Tikai šeit strādājot, viņa vada Jogu līdzās man un Mičielai. Viņas ieguldījums vienmēr ir bijis tur, un man tas ir nenovērtējams. Viņa izveidoja Yoast Academy un vada lielu daļu mūsu mārketinga. Viņa sāka akadēmisko karjeru, pirms viņa pievienojās man Jogai, bet Raugs vienkārši sāka augt pārāk ātri. Tā’Ir ļoti jautri strādāt kopā, it īpaši kā viņa’s nav tikai mana sieva; viņa’Es esmu arī mans labākais draugs un viens no visgudrākajiem cilvēkiem’es kādreiz tikos.

HostAdvice: Es saprotu, ka jūsu sieva strādā arī Joastā - kā / kāpēc tas notika? Kā jūs risināt neizbēgamos izaicinājumus, strādājot kopā un būtībā pavadot visas savas nomoda stundas kopā?

HostAdvice: cik jums šodien ir darbinieku? Kur viņi atrodas?

Pašlaik visā pasaulē strādā gandrīz 50 cilvēku. Mūsu uzņēmuma galvenajā mītnē Wijchen, Nīderlandē, ir 35 Yasasters. Bez tam mums ir darbinieki Itālijā.

HostAdvice: Cik stundas dienā jūs parasti strādājat? Ko jums patīk darīt, kad nedarbojaties?

Es don’izsekot manas stundas, kā veids, kā saglabāt manu prātu. Lai arī es daudz laika pavadu kopā ar bērniem, un paņemu viņus tieši ārpus skolas pulksten 14:00 divas dienas nedēļā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me