Vai jūs sākat mitināšanas uzņēmumu jūsu 20 gadu vecumā? Uzziniet, kā to izdarīja Pīters Holdens no Hostwinds

Intervija ar Piteru Holdenu, Hostwinds izpilddirektoru

Pirms dažām nedēļām mums bija iespēja aprunāties ar Pīteru Holdenu, hostinga uzņēmuma Hostwinds divdesmit gadu izpilddirektoru, kuram ir arvien lielāks impulss un kurš ir viens no Inc 500 labākajiem..


Tas ir diezgan pārsteidzoši uzņēmumam, kuru uzsācis jauns bērns. Bet tas, ka asinis ir jaunākas, patērētājiem bieži paver iespējas, par kurām vecāka gada gājuma cilvēki (bez apvainojumiem, cilvēki) citādi nedomā. Piemēram, Hostwinds ir pazīstams ar savu Minecraft mitināšanu. Jūs varat iedomāties, cik daudz cilvēku to ēd.

Es ļaušu Pēterim pastāstīt savu stāstu.

Intervija ar Piteru Holdenu, Hostwinds izpilddirektoru

Sveiks, Pēter, paldies par savienojumu ar mums. Vai jūs varat mazliet pastāstīt par to, kā jūs nodibinājāt uzņēmumu un kas lika jums izveidot Hostwinds?

Hostwinds es pirmo reizi sāku darboties 2010. gada oktobrī. Tajā laikā es strādāju Web attīstības firmā kā aizmugures izstrādātājs. Mums bija daudz problēmu ar klientu mitināšanu, un man tika uzdots pārcelt mūsu hostingu no 1&1 lielam mitināšanas zīmolam un ar komunikāciju ar hostinga atbalstu. Es atceros, ka tas bija šausmīgs, briesmīgs process, tāpēc es teicu, "Es to varētu izdarīt labāk. Es varu nodrošināt labāku klientu apkalpošanas līmeni nekā tas, ko es saņemu."

Es redzēju problēmu tīmekļa mitināšanas telpā; daži uzņēmumi tur paveica labu darbu, koncentrējoties uz klientu apkalpošanu un atbalstu. Tomēr tie, kas piedāvāja labu atbalstu, bija ārkārtīgi dārgi. Es gribēju izveidot tādu, kas būtu rentabls un joprojām spēja koncentrēties uz klientu apkalpošanu un atbalstu, lai būtu ātri reaģēšanas tērzēšanas reakcijas laiki, ātri biļešu reakcijas laiki un lai klienti neuztraucas par smagām gaidīšanas un aizturēšanas reizēm..

Es domāju, ka mēs esam labi paveikuši šī mērķa sasniegšanu. Mēs strādājam pie tā katru dienu; tas ir novecojošs process. Mēs atradām savu vietu un turpinām strādāt pie lieliska klientu apkalpošanas un atbalsta. Dienas beigās tas viss attiecas uz klientiem. Mēs piedāvājam atbalstu 24 stundas diennaktī, 7 stundas diennaktī, lai mēs atrastos mūsu klientiem jebkurā laikā, kad viņiem var būt vajadzīgs mums dienu vai nakti.

Kādus pakalpojumus šobrīd piedāvā Hostwinds?

Mēs varam darīt pilnīgi jebko, kas ietver nepārtrauktu strāvas padevi un ātru interneta savienojumu. Mēs piedāvājam tādus produktus kā Minecraft serveri, VPN serveri, VPS (KVM, OpenVZ, Windows), mākoņu izvietošanu, daudzvietēju atlaišanu (tas ir, kur mēs varam izvietot klientus dažādās vietās un vienā IP adresē), pielāgotus slodzes balansēšanas risinājumus, dalītu Web mitināšana, tālākpārdevēju mitināšana un balto etiķešu pārdevēju mitināšana.

Mūsu balto etiķešu tālākpārdevēju mitināšanai galvenokārt ikvienam var būt savs mitināšanas uzņēmums. Mēs uzstādām un instalējam savu API. Jūs varat pārdot jebkuru no mūsu produktiem par maksu, kuru vēlaties iekasēt. Tas darbojas satriecoši daudziem pakalpojumu uzņēmumiem, piemēram, tīmekļa izstrādes biznesam. Pakalpojums tiks pasūtīts mūsu pusē, un tas tiks uzstādīts tā, it kā tas mums būtu tieši cauri, bet jūs pats pārvaldīsit (un mūs atbalstīs). Ikviens pasaules iedzīvotājs var izmantot mūsu plašās infrastruktūras priekšrocības, lai pārdotu kādu no mūsu produktiem.

Vai varat mums pastāstīt par saviem birojiem, darbinieku skaitu un datu centriem, kas tiek izmantoti Hostwinds?

Mums ir datu centrs Dalasā ar klātienes darbiniekiem un viens Sietlā, WA. Mums ir birojs Tulsa, OK. Mums ir jauns birojs, kuru mēs būvējam Sietlā. Mēs ceram, ka nākamo 3 nedēļu laikā būvdarbi tiks pabeigti – mēs esam strādājuši pie tā 4-5 mēnešus. Mēs vadījām šķiedru caur biroju no datu centra.

Kopējais darbinieku skaits ir apmēram 25-30.

Vai varat pastāstīt nedaudz vairāk par jūsu piedāvāto VPN pakalpojumu?

Mūsu VPN pakalpojums ir pārejas posma VPN pakalpojums, kas piedāvā tradicionālu šifrēšanu. Mēs neuzglabājam nevienu apaļkoku; mēs pilnībā atspējojam reģistrēšanos serveros, lai būtu rentablāka (mēs varam darboties ar 5 GB vietas). Šajos serveros ir 120 GB SSD; katrs VPN lietotājs var izmantot 1 gb porta ātrumu.

Pastāstiet man par savu pielāgoto mākoņa izvietošanu.

Mums ir savi serveri, un dažreiz mums ir klienti ar apjomīgām tīmekļa lietojumprogrammām, kuriem nepieciešams mērogot vairāk nekā vienu serveri. Mēs analizējam tīmekļa lietojumprogrammu un piedāvājam risinājumu, ko mēs varam piedāvāt ar 100% SLA. Ar risinājumu mēs aptveram vismaz divus datu centrus. Mēs iestatīsim slodzes līdzsvarošanu ar automātisko kļūmjpārlēci. Mēs varam arī iestatīt datu bāzes slodzes līdzsvarošanu, kā arī liekā kopā. Mēs varam paziņot par IP telpu abās vietās ar satiksmi, kas ģeogrāfiski novirzīta uz tuvāko punktu. Katastrofas gadījumā mēs dodamies uz tuvāko vietu. Tas, kā mēs apstrādājam datu sinhronizēšanu un slodzes līdzsvarošanu starp atrašanās vietām / serveriem, ir patentēts. Mēs izvēlējāmies atvērtā koda tehnoloģijas un dažas izstrādājām iekšēji. Ieviešana ir individuāla katram klientam / klienta lietojumprogrammai.

Kā ar jūsu Minecraft serveriem?

Vienam no mūsu tehniķiem ļoti patīk Minecraft un vaicāja, vai mēs varētu sākt darbināt Minecraft serverus uzņēmumā. Viens no mūsu kultūras jautājumiem ir darbinieku iedrošināšana turpināt īstenot blakusprojektus, un viņam tas bija tas. Es domāju, ka gala produkts izrādījās patiešām labs, un mūsu Minecraft serveri turpina kļūt arvien populārāki.

Mēs pārbaudījām izvietošanas modeļus un QA’d piedāvājumu. Kad visi bija laimīgi, mēs to izlocījām. Tas mums ir lielisks produkts; mums nav problēmu ar joslas platumu, jo mums viss aprīkojums pieder 100%. Mēs neko neiznomājam. Mēs gribējām būt kontrolē. Mēs neesam domājuši par "Ak, jūsu serveris nedarbojas, mēs gaidām, ka kāds to pārstartēs."

Kā jūs vērtējat klientu infrastruktūru un aparatūru?

Mēs paļaujamies uz pāris lietām: kad mēs pirmo reizi sākām, mēs darījām tādas lietas kā CPU salīdzinošā novērtēšana, jo mums nebija neierobežotu līdzekļu. Pieaugot, mēs iegūstam jaunu CPU un aparatūras paraugus; mēs saņemam inženiertehniskos paraugus no tādiem uzņēmumiem kā SuperMicro, kurus varam pārbaudīt zem slodzes, lai izlemtu par mūsu nākamo būvi. Mēs parasti uzturam vairākus būvējumus noteiktā infrastruktūrā (vienas un tās pašas servera plates utt.). Kad jauninājumi iznāk, mēs tos modernizējam. Bet mums patīk, ja uz jebkura gabala jebkura izmēra ir 5 aukstas rezerves daļas. Kad kaut kas sabojājas, mēs vienmēr vēlamies to labot uzreiz.

Pielāgotu versiju izveidošanai mums ir pietiekami daudz zināšanu par CPU arhitektūru un varam identificēt un ieteikt risinājumu, kas atbilst klientu vajadzībām. Lielākā daļa cilvēku pie mums ierodas ar reālās pasaules vajadzībām. Viņiem ir ļoti īpaša vajadzība (datu bāze ar 1 000 000 vaicājumiem minūtē), un mēs sniedzam savas zināšanas un sniedzam viņiem ieteikumus, un, pamatojoties uz šo pāru izveidi, mēs viņiem izvēršam infrastruktūru.

Vai jūs varat pastāstīt mums mazliet vairāk par to, ko jūs darījāt pirms Hostwinds?

Aizmugures programmas izstrāde bija mans pirmais darbs. Es esmu 26. Es sāku Hostwinds, kad man bija 20. Man vienmēr ir bijis daudz savādu darbu, veicot nejaušas lietas. Es atklāju, ka neesmu ļoti labs darbinieks. Man ir jādara lietas pats. Tomēr mani vienmēr interesēja datori, un man vienmēr bija uzņēmējdarbības gars. Es sāku savu pirmo uzņēmumu, kad man bija 10 gadi, vBulletin forums. Es izaudzēju šo forumu diezgan lielā apjomā un nopelnīju 3 000 USD mēnesī no AdSense. Man vienmēr ir paticis darīt savu lietu un būt daudz blakusprojektu. Aizmugurējais attīstības darbs bija tikai darbs, nevis kaut kas tāds, kas man īpaši patika. Man vienmēr patika atrast lietas, kuras bija pilnas lietas darīt, lai palīdzētu cilvēkiem. Man patīk katru dienu darīt jaunas lietas, un es to daru Hostwinds.

No kurienes cēlies jūsu uzņēmuma nosaukums?

Man nav ne jausmas 🙂 Man patika, kā tas izklausījās, un domēns bija pieejams, un tas bija vissvarīgākais, tāpēc es to reģistrēju un tā arī piedzima Hostwinds.

Apsveicam, es redzu, ka jūs atrodaties Inc 500. Pastāstiet mums mazliet par savu ceļojumu kā uzņēmumam, kurš pārtapa par vienu no labākajiem Talsa.

Mēs bijām 1. numurs Tulsa un Nr. 98 ASV. Mūsu komandas misija ir sniegt vislabāko atbalstu mūsu klientiem. Ja mēs spēsim nodrošināt lielisku klientu apkalpošanu un atbalstu, mēs piesaistīsim vairāk klientu un turpināsim ciklu.

Gadījumā, ja jūs nezināt, Inc 500 pamatā ir ieņēmumi. Jūs nosūtāt viņiem informāciju par uzņēmuma izaugsmi, un, pamatojoties uz izaugsmi, jūs saņemsit apstiprinājumu. Mēs bijām ekstātiski, lai būtu # 98.

Ziņu rakstā jūs reklamējat tīmekļa mitināšanu, kas paredzēta tūkstošgades paaudzei. Pastāsti man vairāk par to.

Mēs neveicam nekādu īpašu reklamēšanu attiecībā uz konkrētu demogrāfisko situāciju. Mēs vēlamies, lai visi būtu mūsu klienti.

Tomēr daži no mūsu asiņošanas malas izstrādājumiem, piemēram, Minecraft pakalpojumu piedāvājumi, ir vērsti uz tūkstošgadu demogrāfiju. Tas ir patiešām foršs produkts, un tam bija jāveic daudz izmēģinājumu.

Vai ir kaut kas cits, kas mums būtu jāzina?

Vissvarīgākais mums ir klientu apkalpošana un atbalsts. Ja kāds man atsūta e-pastu un saka, ka ir sajukums, es izlasu katru e-pastu un personīgi atbildu uz viņiem un pārliecinos, ka tie tiek saasināti. Mums ir tik daudz saasināšanās sistēmu, ja cilvēki ir sajukumā. Ja jūs mitināsit kopā ar mums un jūs to iestatīsit, neatkarīgi no tā, jūs vienmēr varēsit pateikt "hey, man ir problēma," un tur būs kāds, kam rūp un kurš klausīsies. Mēs zinām laba klientu apkalpošanas vērtību un to, cik svarīgi tas patiesībā ir biznesa pasaulē; mēs vēlamies pārliecināties, ka mēs rūpējamies par katru klientu tā, it kā viņš būtu ģimenes loceklis.

Pievienojiet savu atsauksmi par Hostwinds šeit >>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me