Kas ir kvadrāts un vai tas man der?

Laukums kvadrātā uz filmu

Jūs varētu atcerēties Squarespace no viņu vīrusu īsfilmas, piemēram “Iegūstiet savu domēnu pirms tā’s devusies,” galvenajā lomā Džons Malkovičs, kurš ieguvis vairāk nekā 4,5 miljonus skatījumu, vai arī no viņu minifilmas “Sapņo kopā ar Džefu Bridžu,” kas 2015. gadā parādījās Super Bowl.


Squarespace darbojas vairāk nekā 1 miljonā vietņu, un šķiet, ka daudzi lietotāji to saņem. Tā’Ir skaidrs, ka Squarespace zina, kā sevi tirgot, bet vai viņi ir pelnījuši visas uzslavas? Un vai viņi ir pareizie vietņu veidotāji jums un jūsu vietnei?

Kas ir kvadrāts?

Squarespace ir populārs vietņu veidotājs un tīmekļa mitināšanas pakalpojums. Pat ja jūs don’t zināt vienu bitu kodu, tas’labi! Strādājot ar Squarespace, jūs varat izveidot profesionālu un skaistu vietni, pateicoties viņu skaisti izstrādātajām veidnēm. Squarespace izmantošana maksā ikmēneša maksu’s pakalpojumus, taču viņi parūpēsies par visu, ieskaitot veidņu, satura pārvaldības sistēmas, mitināšanu, atbalstu un (ja jums tas būs nepieciešams) domēna nodrošināšanu.

Squarespace ir kaut kas gandrīz ikvienam, pateicoties to piedāvātajam visdažādākajam stilam. Viņu dizains ir pazīstams ar izsmalcinātību un minimālismu, kas palīdz parādīt fotogrāfijas to tīro līniju dēļ.

Kas ir kvadrāts?

Izmantojot pilnīgu pielāgošanas kontroli, varat vilkt un nomest, lai mainītu vietnes darbību. Lai arī tam ir savi ierobežojumi, jūs varat mainīt fontus, krāsas, attēla necaurredzamību, sānjoslas platumu, izmēru un atstarpes, nezinot, kā kodēt. Lai pierastu pie Stila redaktora, ir vajadzīgs mazliet laika, taču to var izdomāt pat lielākā daļa izglītojamo. Tomēr visas šīs pielāgošanas iespējas sākumā var justies satriecošas. Teiciens, “mazāk ir vairāk” bieži ir taisnība, tāpēc izvēles pārpilnība faktiski var kavēt jūs un jūsu vietni.

Kvadrāts ir ļoti draudzīgs mobilajām ierīcēm, un tas var padarīt jūsu vietni lielisku tālruņu un planšetdatoru izskatu. Tas automātiski pielāgos jūsu vietni neatkarīgi no displeja lieluma, tāpēc jūs uzvarējāt’nekad nav jāizveido mobilā versija.

Kvadrāta cenu noteikšana

Squarespace ir četras ikmēneša cenu noteikšanas iespējas, kas sadalītas divās dažādās kategorijās: personālajos un tiešsaistes veikalos.

Izmantojot personīgo vietni, tas maksā 12 USD mēnesī, ja jūs iegādājaties gada līgumu un jūs saņemsiet neierobežotas lapas, galerijas un emuāru ar neierobežotu joslas platumu un krātuvi.

Nākamais solis ir biznesa lapa, kuras cena ir 18 USD mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu. Ar šo jūs saņemat tādas pašas funkcijas kā personīgajā vietnē, bet arī profesionālu e-pastu, Google Ads kredītus, reklāmas uznirstošos logus un pilnībā integrētu e-komerciju. Viens būtisks biznesa plāna trūkums ir tas, ka, ja jūs izvēlēsities to izmantot e-komercijas vietnei, par to tiks iekasēta maksa par 3%.

Ja vēlaties pārvaldīt tiešsaistes veikalu, ir divas iespējas. Pamatplāns maksā 26 USD mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts gadā, un tajā ir iekļautas visas biznesa plāna funkcijas, bet jūs uzvarējāt’t netiek iekasēta maksa par darījumu. Jūs arī piekļūstat tirdzniecības metrikai, integrētai grāmatvedībai, izmantojot Xero, un norēķiniem savā domēnā.

Pēdējā iespēja ir iepriekšēja tiešsaistes veikala opcija, kas maksā 40 USD mēnesī, ja par to tiek izrakstīts rēķins gadā, un tajā ir iekļautas visas iepriekš minētās funkcijas, kā arī pamesta groza automātiskā atkopšana, reāllaika pārvadātāja nosūtīšana, elastīgas atlaides, dāvanu kartes un pasūtījumu API.

Vai kvadrāts ir piemērots jums?

Kvadrāts var būt ideāla izvēle kādam, kurš vēlas skaistu vietņu veidotāju un tīmekļa mitinātāju. Izmantojot Squarespace, tie ir pilnībā pārvaldīti mākoņu mitināšanas pakalpojumi. Viņi nodrošina, ka jūsu vietne būs vienmēr pieejama tiešsaistē. Ja vēlaties, lai kāds par jums visu rūpējas, ar iespēju ātri pārslēgties no viena plāna uz citu un jūsu budžetā ir vieta, tad Squarespace varētu būt labs risinājums jums..

Šie jautājumi un atbildes palīdzēs jums noteikt, kurš Squarespace plāns jums būtu vispiemērotākais.

Vai jūsu vietnei jāpievieno CSS vai skripts?

Ja izvēlaties ‘Personīga’ Laukuma telpas plāns, tas uzvarēja’t ļauj savai vietnei pievienot CSS vai skriptus. Tomēr tas tiešām nav’t ir problēma daudziem lietotājiem, jo ​​viss Squarespace punkts ir risinājums, kas nesatur kodu. Tomēr, ja vēlaties pat nedaudz pielāgot savu vietni un jāizmanto CSS vai javascript, tad jums nevajadzētu izvēlēties viņu personīgo Squarespace plānu.

Cik daudz dalībnieku ir nepieciešami jūsu vietnē?

Kārtējo reizi ‘Personīga’ plāns ierobežo dalībnieku skaitu. Jums atļauts būt ne vairāk kā divi; jums var būt tikai divi emuāru autori, divi tīmekļa pārziņi utt.

Vai jums ir nepieciešams pārdot produktus?

‘Personīga’ Laukuma laukuma plāns ļauj atbrīvoties, ja jums ir jāpārdod produkti, jo šajā plānā nav e-komercijas funkcionalitātes. Tomēr visi pārējie plāni ļaus jums pārdot neierobežotu produktu daudzumu un caur jūsu vietni pieņemt ziedojumus.

Vai jūs esat globāls bizness?

Kā minēts iepriekš, Squarespace ierobežo jūsu e-komercijas iespējas. Viņi nesen pievienoja Paypal kā vienu no savām maksāšanas iespējām, un tie ierobežo jūs valstīs, kurās varat iekasēt maksu. Šajās valūtās ietilpst USD, AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, ILS, MXN, MYR , NOK, NZD, PHP, PLN, RUB, SEK, SGD vai THB.

Vai vēlaties izmantot spraudņus vai trešo personu integrāciju??

Ja izvēlaties biznesa vai tiešsaistes veikala plānus, varat tos izmantot ‘premium bloki un integrācija.’ Ja jums ir personīgais plāns, jūs atkal atstāsit aukstumā. Šīs integrācijas ļauj savienot vietni ar trešo pušu lietotnēm, piemēram, OpenTable, Acuity un Chownow.

Vissvarīgākais, ka jūs uzvarējāt’t nevar savienot MailChimp ar savu vietni, ja izmantojat personisko, kas nozīmē, ka jums būs grūtāk papildināt savu e-pasta sarakstu. Izmantojot kādu no Squarespace, ja konkrēta funkcija nav pieejama, jums parasti nav veiksmes un uzvarēja’nevarēs lejupielādēt spraudni.

Kopsavilkums

Parasti cilvēki, kuri izmanto Squarespace Website Builder, don’Nav nepieciešams kaut kas īpaši uzlabots vai vēlaties kontrolēt savas vietnes aizmugures versiju. Tas ir domāts cilvēkiem, kuri vēlas vietni bez lielām grūtībām. Viņu veidnes ir satriecošas un parasti ir smagas, tāpēc, ja tieši to jūs meklējat, tās varētu būt piemērotas. Tomēr, ja jūs esat liela mēroga e-komercijas uzņēmums, kurš vēlas kļūt globāls vai vēlas lētu tīmekļa veidotāju, tad jums droši vien vajadzētu meklēt kaut kur citur.

Kopsavilkums

Sākuma cena:
16,00 USD


Uzticamība
5.2


Cenu noteikšana
4.4


Lietotāju draudzīgs
4.8


Atbalsts
4.8


Iespējas
4.8

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet laukumu Squarespace

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me