InMotion hostings – unikāla mitināšanas uzņēmuma perspektīva

Nesen man bija iespēja sēdēt un tērzēt ar InMotion Hosting īpašnieku Sunilu Saksēnu. InMotion darbojas kopš 2001. gada un veiksmīgi konkurē ar lieliem, publiski tirgotiem uzņēmumiem, neskatoties uz to, ka joprojām ir privāts uzņēmums. Sunils dalījās ar mani par to, ko viņš uzskata par uzņēmuma panākumu iemesliem, kā arī par tās jaunākajiem piedāvājumiem un nākotnes plāniem.


Contents

HostAdvice: jūs šajā nozarē esat unikāls mitināšanas uzņēmums. Neskatoties uz jūsu lielumu (saskaņā ar mūsu pētījumu ASV tas ieņem 20. vietu), jūs esat privātīpašums. Kā tas jums palīdz / izaicina, konkurējot ar tādiem milžiem kā EIG vai Godaddy’tai piederošais Media Temple?

Pirms vairākiem gadiem, kad hostinga nozare vēl bija sākuma stadijā, bija grūti konkurēt ar tādiem konglomerātiem kā EIG vai mārketinga budžetu, kāds bija GoDaddy vienībām. Tomēr laika gaitā mēs pieturējāmies pie tā, kas mums, pirmkārt, ļāva gūt panākumus, kas bija mūsu uzmanība klientu apkalpošanā. Mēs zinām, cik piesātināta ir mitināšanas telpa, un tur darbojas ļoti daudz uzņēmumu, kuru apkalpošana nav līdzvērtīga klientam’s cerības. InMotion Hostings tika izveidots saskaņā ar noteikumu, ka klienti ir pirmie, un gadu gaitā klienti ir izplatījuši vārdu par mums, ļaujot mums sasniegt mūsu 15. darbības gadu kopš darbības uzsākšanas 2001. gadā. Tāpēc mēs domājam, ka esam neatkarīgi, darbiniekiem piederoši un pārvaldīti uzņēmums faktiski ir priekšrocība, jo patērētāji mūsdienās to nedara’Patīk būt klientam biržā kotētā uzņēmumā, kura mērķis ir nomierināt akcionārus.

HostAdvice: kas ir pamatā jūsu stratēģijai koncentrēties uz Linux serveriem – kāpēc gan neapturēt izstrādātāju, kurš dod priekšroku .Net un vēlas Windows serveri?

Mūsu lēmumam izmantot tīri Linux serverus bija jābūt saistītiem ar stabilitāti un mērogojamību. Lai nodrošinātu vislabāko mitināšanas pieredzi, mēs uzskatījām, ka Linux serveri ir visstabilākā platforma mūsu klientiem. Kopš 2001. gada mēs zinām, ka .NET ir nogājis garu ceļu un ir daudz stabilāks nekā iepriekš, bet mēs’gadu gaitā esmu priecājies par lēmumu īpaši darboties ar Linux.

HostAdvice: Kādas ir galvenās tendences, kuras novērojat tādu vietņu platformās kā Joomla, Drupal, WordPress? Kurš gūst impulsu un kurš zaudē ātrumu, un kāpēc, jūsuprāt, tas notiek?

WordPress hostings (WP) joprojām ir lielākais, bet tas’Zaudē nelielu impulsu vietņu veidotājiem, jo ​​patērētāji patiešām vēlas visu vienā risinājumu. Hostings un WP tiek uzskatīti par mīklas gabaliem, nevis par reālo risinājumu, tāpēc mēs’Esat redzējis CMS telpas samazināšanos. InMotion Hostings mēģina novērst šo plaisu, izveidojot WP tīmekļa veidotāju, kas pārvērš jūsu WP instalāciju par vilkšanas un nomešanas veidotāju; tā’sauc Boldgrid.com. Tas’Tas ir kaut kas, ko mēs atklājām šogad, un jau tūkstošiem klientu tajā veido vietnes ātrāk un vienkāršāk. Drupal iegūst lielāku impulsu uzņēmuma līmenī, un tam ir lielisks pamats ar .edu un lielu uzņēmumu klientiem. Tas balstās uz konferencēm un mutiski izteiktu informāciju nozarē.

HostAdvice: jūs don’t piedāvā mākoņa mitināšanu. A. Kādas ir jūsu VPS mitināšanas un mākoņa mitināšanas izmantošanas priekšrocības? B. Ja kāds uzstāj uz mākoņa mitināšanu, kuru pakalpojumu jūs ieteiktu (AWS, Google, Azure utt.)?

Patiesībā varbūt tas varētu būt pirmais paziņojums par to, bet mēs esam tuvu tīra mākoņa produkta ieviešanai tirgū. Mēs’esam uzklausījuši mūsu klientus un izstrādājam produktu tā, kā mēs runājam. Mēs tikko izlaidām jaunos augstākas pieejamības VPS serverus 2016. gada februārī, kas VPS masām piešķir augstākas klases platformas rīkus. Mēs’mēs esam pirmie, kas to izdarīja, tāpat kā mēs pirmie, kuri mūsu VPS piešķīra bezmaksas SSD. Nākamajos pāris mēnešos mēs’Mēs ieviesīsim tīru mākoņu produktu, tāpēc mēs’d pateikt klientiem, ka tuvākajā laikā nāks pie mums.

HostAdvice: kur atrodas jūsu klientu serviss (ASV / ārpakalpojumi) un kādi ir tā galvenie ieguvumi?

Mēs esam ārkārtīgi lepni pateikt klientiem, ka mūsu atbalsts ir balstīts ne tikai uz 100% ASV, bet arī uz to, ka viņi ir mūsu darbinieki, mūs apmācījuši un darbojas mūsu birojā; nevis kāda trešā persona, kas nolīgta par zvanu centru. Ikviens mūsu darbinieks tiek apmācīts uz vietas un tiek vadīts iekšēji. Neviens netiek piesaistīts ārpakalpojumiem.

HostAdvice: Kur atrodas jūsu klientu serviss (ASV / ārpakalpojumi) un kādi ir tā galvenie ieguvumi?

HostAdvice: Jūs esat ierindots # 1 VPS mitināšanā HostAdvice. Kā jūs rīkojaties citādi, lai uzvarētu šajā vietā?

Kā minēts iepriekš, mēs pirmie, kas VPS platformās ievietoja bezmaksas SSD. Tas, ko mēs izdarījām, bija rūpīgi veikt dažas mārketinga analīzes un veikt klientu aptauju, lai redzētu, kuras funkcijas būtu visvairāk vajadzīgas. Mēs klausījāmies un izveidojām produktu atbilstoši mūsu klientiem’ vajadzībām. Kopš šī pārskata pagājušajā gadā mēs’esam sekojuši spēles sākumam un pastāvīgi atjauninām platformu, lai cilvēki iegūtu to, ko viņi vēlas. Augstāka pieejamība ir tikai viens no šiem atjauninājumiem. Un virzoties uz priekšu, mēs’Arī mākonis būs pieejams, lai uzrunātu visus’s vajadzībām. Mēs’Ve ir izdevies palikt priekšā, uzklausot to, ko vēlas mūsu klienti.

HostAdvice: uz ko koncentrējas jūsu mārketinga stratēģija?

Produkts. Mēs’Daudzus gadus iekšēji trūka produktu komandas, bet tikai pirms pāris gadiem mēs speciāli izveidojām komandu, lai izdomātu, ko vēlas patērētāji, un attiecīgi pielāgojām mūsu produktus. Viens no pirmajiem šīs komandas projektiem bija VPS atjaunošana, un tas bija milzīgs panākums. Tāpēc mēs turpinām radīt labākus un lielākus produktus mūsu klientu bāzei.

HostAdvice: uz ko jūsu mārketinga stratēģija koncentrējas?

HostAdvice: Ir pagājuši 15 gadi kopš jūs sākat Inmotion Hosting. Ko jūs šodien darītu savādāk, atskatoties??

Izmantojiet vēl labāku aparatūru. Pašā sākumā bija viena reize, kad mēs mēģinājām ietaupīt dažus dolārus, dažiem dodoties kopā ar lētākas aparatūras pārdevēju ‘salīdzināms’ produkti. Tas mūs ļoti avarēja un ārkārtīgi atgrūda, un uz spēles bija likta mūsu reputācija. Kopš tā laika mēs vienmēr esam izmantojuši Dell serveru līnijas un to daļas. Bet, ja mēs varētu atgriezties laikā, mēs nekad nebūtu gājuši kopā ar alternatīvu aparatūras risinājumu mūsu klientiem. Mēs nekad vairs nepieļausim šo kļūdu un mēs’Es vēlreiz priecājos, ka šo mācību uzzinājām ļoti agri.

HostAdvice: Daži eksperti saka, ka tīmekļa mitināšana kļūst par preci, un hostinga uzņēmuma kopīgā hostinga plāna patiesās izmaksas ir tikai daži centi gadā. Ko jūs domājat par to un kā Inmotion var atšķirt sevi no konkurences?

Tas tiešām būtu atkarīgs no pakalpojuma kvalitātes. Protams, ja jums ir tukša kaula mitināšanas platforma un bez pienācīga atbalsta, tā noteikti var nonākt tik zemā līmenī. Tomēr tas ir atšķirīgs biznesa modelis nekā mūsējais. Mēs lepojamies ar klientu apkalpošanu, kas ir mūsu veiksmes balsts. Un klientu atbalsts nav lēts. Tāpēc es’d strīdēties, kurš hostinga uzņēmums mēs’tiek salīdzināti, lai šis apgalvojums būtu patiess. Mums tas’s noteikti nav daži centi par kontu. Mūsu klientu atbalsts bija galvenais diferencētājs jau pirmsākumos, un tāds ir arī šodien.

HostAdvice: jūs pieliekat daudz pūļu savā SSD piedāvājumā. Kāpēc no lietotāja viedokļa tas ir tik milzīgs darījums?

Ātrums un atsaucība. Mūsu klientiem SSD lietošana nozīmē ātrāku ielādes laiku un ātrāku atsaucību, kas nozīmē ātrāku vietņu pabeigšanas laiku. Uzņēmuma īpašniekam, kur laiks ir nauda, ​​ātrāka servera iegūšana varētu nozīmēt ietaupījumus tūkstošiem dolāru. Tātad, no platformas, kas bija ātrāka par visiem pārējiem konkurentiem, no mūsu viedokļa nebija prāta, un klienti bija tik daudz laimīgāki.

HostAdvice: jūs pieliekat daudz pūļu savā SSD piedāvājumā. Kāpēc no lietotāja viedokļa tas ir tik milzīgs darījums?

HostAdvice: dažos pēdējos gados mēs redzam zemu kvalitāti “top 10 hostings” filiāļu vietnes, kas pavasarī parādās kā sēnes pēc lietus. Kā tas ietekmē nozari un kā jūs ar to nodarbojaties??

Uzvarēja zemas kvalitātes top 10 vietnes’To neizgatavojam, un šobrīd tie mūs patiesībā neuztrauc. Tīmeklī ir tikai dažas kvalitatīvas top 10 vietnes, piemēram, hostadvice.com, un mēs’re jau strādā ar lielāko daļu ietekmīgo. Šķiet, ka nāk un iet diezgan ātri tie, kas parādās pavasarī, tāpēc tie, kas palikuši pēc putekļu nosēdināšanas, būs vienīgie, ar kuriem mēs strādājam. Tas nav’No mūsu viedokļa tas patiešām ietekmē nozari, taču, raugoties no jauna lietotāja viedokļa, dažas no šīm 10 zemākās kvalitātes vietnēm gala lietotājam var sniegt nepareizu informāciju par mitināšanas uzņēmumu. Mazāk attīstītajās vietnēs nedaudz trūkst informācijas kvalitātes.

HostAdvice: ja milzu tīmekļa pakalpojumu uzņēmums pie jums vēršas ar čeku, vai jūs redzat sevi pārdot savu izveidoto uzņēmumu, un ko jūs darītu tālāk??

Tuvākajā laikā nav plānots izpārdot. InMotion hostingam ir ilgtermiņa redzējums, kura trūkst daudziem citiem hostinga uzņēmumiem. Pievēršot šo uzmanību, mums ir stratēģija, kas tiks realizēta nākamajiem gadiem.

HostAdvice: jebkas cits, ko vēlaties pateikt HostAdvice lietotājiem, ka viņi, iespējams, nezina par Inmotion hostingu?

Pirms izvēlaties hostinga uzņēmumu, pārliecinieties, ka aplūkojat ne tikai cenu un funkcijas.

Uzziniet, kāda veida uzņēmumi tie ir, publiski vai privāti, un vai tie ir orientēti uz klientu vai ja tā’s lielāka tirgus daļa, par kuru viņi rūpējas. Jautā arī citiem! Mutes mutē ir spēcīgākais līdzeklis, tāpēc jautājiet par ieteikumu platformā, kuru jums vajadzētu izmantot, ja jūs to izmantojat’re neesat pārliecināts.

HostAdvice: vai kaut kas cits jums ir jāsaka HostAdvice lietotājiem, ka viņi, iespējams, nezina par Inmotion hostingu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me