Cartika ir jūsu lietojumprogrammu pakalpojumu sniedzējs IaaS vidē

Contents

Intervija ar Andrew Rouchotas, Cartika izpilddirektoru

Man patīk dzirdēt stāstus par cilvēkiem, kuri saprata, ka dod priekšroku darbam sev, un pat dodoties dvēseles meklējumos, lai atrastu, no kurienes doties tālāk. Es mīlu arī uzņēmumus hostinga telpā, kas ir īpaši inovatīvi, kuri nepārdod standarta koplietotos + tālākpārdevējus + VPS + īpašos hostinga paketes, bet kuri atrod veidus, kā skaidri atšķirt uzņēmumus. Tāpēc bija satriecoši sēdēt kopā ar Endrjū Rouchotasu no Cartika, kurš mums visiem pastāstīja par savu ceļojumu.


Intervija ar Andrew Rouchotas, Cartika izpilddirektoru

Sveiks, Endrjū, vai jūs varat mazliet pastāstīt par savu lomu Cartikā? Kā jūs sākāt un kā izveidojās uzņēmums?

Es esmu sākotnējais uzņēmuma dibinātājs un īpašnieks. Es daru mazliet visu, un es koncentrējos uz atbalsta un pārdošanas un mārketinga komandu vadīšanu un saziņu ar finanšu puišiem, lai pārliecinātos, ka mēs pieņemam pareizus finanšu lēmumus un pozicionējam. Es uzņemos augsta līmeņa lomu, bet ar mūsu lieluma uzņēmumu (30 darbinieki) es valkāju daudz cepuru, kas ir zvēra raksturs.

Dienā, apmēram pirms 15-16 gadiem, es strādāju IBM un identificēju vidēja tirgus SMB iespēju nodrošināt lietojumprogrammu pakalpojumu sniedzēju (tagad sauktu SaaS), lai dotos uz tirgu un pārdotu mitinātās lietojumprogrammas. Lielāko daļu laika tie bija e-komercijas risinājumi atvērtā koda platformās. Toreiz osCommerce bija standarts, un mēs pārdevām e-komercijas risinājumus uzņēmumiem, kur mēs izstrādājām, ieviesām, konsultējām un apmācījām.

Galvenā šī biznesa vadīšanas problēma bija tā, ka mēs nevarējām atrast labi pārvaldītu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tāpēc galu galā mēs sākām izvietot savu aprīkojumu, pārvaldīt savu vidi un nolīgt paši savus administratorus. Mūsu bizness beidzās ar pāreju, jo bija pieprasījums pēc mūsu pārvaldītajiem hostinga pakalpojumiem. Mēs pārtraucām koncentrēties tieši uz lietojumprogrammām un sākām koncentrēties uz pārvaldītu vidi un tālākpārdevēju kanāliem.

Sveiks, Endrjū, vai jūs varat mazliet pastāstīt par savu lomu Cartikā? Kā jūs sākāt un kā izveidojās uzņēmums?

Kādus pakalpojumus jūs sniedzat Cartika?

Šodien mēs esam atkal pārveidojušies. Pasaule ir mainījusies no tradicionālās mitināšanas divos līmeņos: infrastruktūrā un ar to saistītajos pakalpojumos. Cartika patiešām koncentrējas uz šiem diviem aspektiem, nodrošinot tīru infrastruktūru un infrastruktūru kā pakalpojumu. Daudzi cilvēki joprojām lieto šo vārdu "mākonis." Papildus šai infrastruktūrai klientiem mēs piedāvājam arī dažādus pārvaldības un pakalpojumu līmeņus.

Vai varat izskaidrot, ko jūs domājat ar IaaS mākoņa serveriem??

IaaS ir "mākonis," būtībā. Tas nodrošina infrastruktūru un resursus pakalpojuma formātā. Mūsu klienti nāk un pērk infrastruktūru, lai atbilstu viņu biznesa prasībām. SaaS ir šī paplašinājums. SaaS pakalpojumu sniedzējs parasti sadarbojas ar IaaS nodrošinātāju attiecībā uz infrastruktūru, un viņi savu lietojumprogrammu papildina ar šo infrastruktūru. "Mākonis" ir buzzword, kas virzīja nozari uz lietderības modeli. Ar IaaS mēs nodrošinām resursus, abstrakcijas slāni, tīklus, virtualizācijas slāni un IP vietu, un klients iekšējos datus / pakalpojumus sniegtu mākonim..

Vai jūs varat mazliet pastāstīt par risinājumiem, kurus jūs sniedzat veselības aprūpei un finanšu telpai?

Mēs patiešām koncentrējamies uz šiem diviem aspektiem: infrastruktūru un tīru infrastruktūras pakalpojumu atbalstu. Mēs arī sniegtu tādus pakalpojumus kā IT personāla papildināšana vai tādu pakalpojumu piedāvāšana kā pārvaldīti ugunsmūri vai pārvaldītas rezerves kopijas.

Izmantojot veselības aprūpi, jums jāuztraucas par papildu standartiem, piemēram, HIPAA, un finansēs ir arī FISMA. Šīs atbilstības prasības rada noteiktas cerības. Mēs apvienojam šīs nozares prasības, un mūsu infrastruktūra to atbalsta, ievērojot nepieciešamās atbilstības un nepieciešamās sertifikācijas.

Kā Cartika apskata izstrādātājus, izmantojot savus piedāvājumus?

Parasti mēs secinām, ka izstrādātāji ir izveidojuši platformu, un viņiem ir vajadzīgi dažāda līmeņa risinājumi, kas kalpo viņu klientiem. Mēs cenšamies sadarboties ar izstrādātājiem vai attīstības firmām, kas viņiem nepieciešams. Piemēram, dažiem maziem klientiem var būt nepieciešama pārvaldīta cPanel vide, bet citiem var būt SaaS produkts, un viņiem ir nepieciešams resursu kopums un IaaS ferma. Mēs izveidojām vidi un rīkus un procesus, lai tos izstrādātu ātrāk un efektīvāk, lai izstrādātāji efektīvāk izmantotu klientus.

Pastāstiet mums vairāk par Hsphere.

Hsphere ir Parallels produkts, un tas bija mūsu oriģinālās platformas veids. Tas ir dzinējs, kuru mēs izmantojam pārvaldītajā vidē. Tas atbalsta klasteru izveidošanu, kā arī Windows un Linux instalācijas. Mēs varam izvietot serveru fermas un sadalīt resursus vienā kontā. Tas mums tagad ir mantots piedāvājums.

Kāds ir jūsu grāmatvedības piedāvājums? Kā tas attīstījās, jo tas šķiet tik atšķirīgs no citiem Cartika piedāvātajiem piedāvājumiem?

Šis ir partnerproduktu piedāvājums. Mēs sākām ar fokusu uz lietojumprogrammām un vairāk koncentrējamies uz pārvaldītu pakalpojumu jautājumiem. Ir patiešām grūti atbalstīt visus pieteikumus, tāpēc veids, kā mēs to darām, ir partnerības.

Ja organizācija pieprasa pārvaldītāku produktu veidu, piemēram, pārvaldītu WordPress vai pārvaldītu ERP vai mākoņu bāzes IaaS risinājumu, mēs tos nosūtītu vienam no mūsu partneriem. Ja tas ir finanšu uzņēmums un viņiem būtu nepieciešams kaut kas izveidots, izmantojot grāmatvedības lietojumprogrammu, kuru mēs nepiedāvājam, partneris to izlaist uz savas platformas un tieši sazināties ar klientu, bet mēs nodrošināsim infrastruktūru un visa veida atbalsts, pārvaldība un FISMA atbilstība, piemēram, pēc vajadzības. Tas viss notiek caur mūsu partneru kanālu.

Es redzu, ka jums ir API. Kas lika jums virzīties šajā virzienā, un kādas programmas jūs redzējāt, attīstās no šī piedāvājuma?

API ir absolūti kritiska, jo īpaši, virzoties uz priekšu IaaS un mākoņdatošanā. Tas tiešām ļauj organizācijām centralizēti pārvaldīt lietas. Mēs atklājam, ka organizācijas un partneri izveidos resursus dažādiem pakalpojumu sniedzējiem un joprojām vēlēsies izmantot mūsu pakalpojumus. Tāpēc mēs ļaujam viņiem izmantot sistēmas organizācijas iekšienē, lai pārvaldītu resursus un citas konta funkcijas no mūsu puses. Mēs varam pārvaldīt tādas lietas kā līgumi / rēķinu izrakstīšana, bet viņi var izvietot un atgūt virtuālās mašīnas un ar tām saistītos pakalpojumus / resursus, lai atbalstītu viņu biznesa procesus. Tas ir patiešām svarīgs resurss infrastruktūras telpā.

Mums ir diezgan laba SaaS sniedzējs, kuram ir savs portāls klientu pārvaldīšanai. Kad nāk jauns klients, viņiem ir nepieciešams jauns VM. Tātad, kad viņu klients reģistrējas, viņi programmatiski (izmantojot API) piezvana mums, izveido VM, un viņi iepazīstina VM ar savu izveidoto īpašo veidni un iepazīstina to ar savu klientu un klienta API ar dažādas funkcijas, piemēram, atsāknēšana / izmēru maiņa / momentuzņēmums / IP piešķiršana utt. Izmantojot API, viņi var izvietot jaunu klientu un likt klientam programmatiski pārvaldīt VM resursus. Tas ir interesanti, jo klients, iespējams, nezina, ka Cartika atrodas fonā, un tomēr SaaS sniedzējs var izvietot produktu programmatiski, nepieskaroties mūsu platformai.

Pastāstiet mums vairāk par jūsu piedāvātajiem virtuālajiem galddatoriem. Cik tas ir populārs?

Tas ir vairāk populārs, nekā mēs domājām. Mēs uzskatām, ka lietojums ir patiešām augsts. Virtuālās darbvirsmas piedāvājums ir specializēts virtualizētas mašīnas piedāvājums, un tas tiek prezentēts un izveidots galvenokārt tāpēc, ka darbojas Microsoft licencēšana. Tas ir rentablāk, ja tiek veidota vide, kas specializējas šim lietojumam. Jūs varat atrast daudz labāku piekļuves punktu kā virtuālo darbvirsmu, nevis nodrošināt virtuālo mašīnu ar Windows / SQL.

Mēs atrodam cilvēkus, kas papildus uzliek termināļa pakalpojumus, izmantojot produktu kā centralizētu darbstaciju. Daži klienti izmanto mantotās lietojumprogrammas, kuras ir jāizlādē mitinātajā mākonī, piemēram, CRM, piemēram, GoldMine vai Quickbooks, vai tādas programmas. Daudzi uzņēmumi piedāvā mākoņa risinājumus, un to atbalsts ir ierobežots. Mūsu klienti var mākonī palaist vajadzīgo, izmantojot termināļa pakalpojumus un virtuālo darbvirsmu, salīdzinot ar fiziskā servera darbību birojā un liekot visiem šādā veidā pieslēgties..

Es redzu, ka pagājušajā gadā jūs sākāt piedāvāt reāllaika analīzi savai mitināšanas platformai. Vai jūs varat pastāstīt vairāk par to? Vai tas ir patentēts pakalpojums??

Tas tiešām ir forši. Tā ir jauna relikviju integrācija. Mēs integrējāmies ar viņiem pirms kāda laika un šobrīd to izmantojam mūsu pārvaldītajiem klientiem. (Ja jums ir tikai infrastruktūra, kas darbojas tikai ar VM, varat to instalēt pats.) Klientu portālā mēs grafikus apkopojam par klientu VM. Mēs viņiem iestatījām automātiskos paziņojumus, lai viņi tiktu informēti par CPU / RAM / diska nodalījumu problēmām vai servera lēnumu, lai tie būtu proaktīvāki servera uzturēšanas ziņā. Mēs piedāvājam jauninājumus uzņēmuma platformā tiem, kas to vēlas.

Mūsu ceļvedis paplašinās piedāvājumu, dodot cilvēkiem iespēju iegūt padziļinātu datu analītiku savā lietojumprogrammā, lai redzētu vājās vietas un redzētu procesus, kurus var optimizēt. Ir arī vērts pieminēt, ka mēs to padarīsim pieejamu pat nepārvaldītiem klientiem ar viena klikšķa instalēšanu, lai instalētu New Relic viņu IaaS izvietojumos..

Es redzu, ka jūs kā IBM pārvaldnieks nācāt no IBM, ko jūs arī pieminējāt iepriekš. Kādu pieredzi jūs esat nodevis no sava laika IBM uz Cartika?

Toreiz IBM domāja par 15-20 gadiem uz priekšu. Tas tiešām atvēra man acis uz to, kurp virzās tirgus un pasaule. Godīgi sakot, mēs vēl neesam tikuši līdz galam, kur IBM dodas. Piemēram, toreiz tika piedāvāta skaitļošana pēc pieprasījuma – kas būtībā ir mākonis (IaaS), ko šodien visi piedāvā

Es saku, ka mēs esam patiešām progresīvi, un viņi man tiešām parādīja, kurp notiek tirgus un kur ir izdevība. Mēs joprojām darbojamies pēc redzējuma, ka IT kā pakalpojums ir veids, kur virzīties tirgus; infrastruktūra vai saistītie pakalpojumi vai pārvaldītie pakalpojumi, kā arī dublēšana un atkopšana patiesībā ir nākotne, kur notiek lietas.

Tas bija liels manas līdzšinējās pieredzes ceļš, kurā es guvu ieskatu par tirgus virzību, kā tas attīstīsies, un tomēr es joprojām domāju, ka mēs esam 5-10 gadu attālumā no šī punkta sasniegšanas..

Kas iedvesmoja vārdu Cartika – ko tas nozīmē?

Tas nozīmē "papīrs" grieķu valodā. Bet patiesību sakot, to iedvesmojis arī meksikāņu alus, ko es atklāju, dodoties mugursomas ceļojumā pa Dienvidameriku, vienlaikus meklējot savu nākotni. Rezultātā es nolēmu sākt Cartika

Es dzēru alu, un man bija īkšķis uz etiķetes, un tie bija burti, kas parādījās abpusēji. Es faktiski neatceros alus nosaukumu, bet, tas bija kaut kas līdzīgs "ratiņi" – ievietojiet īkšķi šeit – "ika"

Dažus gadus man šis vārds bija prātā. Kad es nolēmu pamest lielo korporāciju un patstāvīgi doties prom, reģistrēju domēna vārdu un sāku darbu.

Man patīk, kā Cartika ir vairāk par progresīvu, runājot par hostinga kompāniju pakalpojumiem, ar kuriem esmu runājis. Kādas izmaiņas jūs redzat nākamajos gados un kā jūs plānojat risināt šīs vajadzības??

Mēs mēdzam pārdot visu, kas bija saistīts ar serveri / VM utt. Mēs attīstījāmies, sadalot tīrā infrastruktūrā un saistītos pakalpojumus modulārā formātā..

Nākamā attīstība ir nepārtraukta mūsu pārvaldības platformas automatizācija līdz vietai, kur mēs varam pārvaldības platformu uzklāt infrastruktūrā jebkur. Mēs pārvaldām tikai FISMA / HIPAA dublējumus un atkopšanu pēc ārkārtas situācijām, taču drīzumā transponēsim pakalpojumus citās infrastruktūrās, piemēram, Amazon un Google – pārvaldība kā pakalpojums. Šīs platformas ir tīras IaaS. Viņiem ir partneru kopienas pamatvērtība papildus infrastruktūrai, tāpēc mēs veidojam līdzīgu modeli. Es tiešām redzu, ka mūsu vadība un mūsu ārkārtas atkopšanas (DR) pakalpojumi ir vēl viens slānis virs dažādām infrastruktūrām.

Jūs pieminējat patentētos avārijas seku novēršanas un rezerves pakalpojumus. Lūdzu, pastāstiet man mazliet par to.

Mēs izgājām un izmantojām atvērto avotu bacula.org, lai izveidotu savu produktu. Mēs esam kā RedHat uz Linux šim atvērtā koda produktam. Mēs izveidojām visu automatizācijas rīku komplektu, kas ļauj dublēt un atgūt serverus, datu bāzes un VM. Tā ir pilnībā automatizēta un integrēta platforma.

Jūs pieminējat patentētos avārijas seku novēršanas un rezerves pakalpojumus. Lūdzu, pastāstiet man mazliet par to.

Mums tas ir integrēts mūsu platformā. Kamēr jums ir atbilstošs pārvaldības līmenis un / vai dublējumi un DR pakalpojumi, kas atrodas IaaS augšpusē, jūs varat granulēti atjaunot visu, ko vēlaties, un iestatīt saglabāšanu pēc nepieciešamības. Šis rīks palīdz jums atrisināt problēmas saistībā ar dublējuma kļūmēm un tādas problēmas kā šī. Tā ir diezgan forša platforma. Pašlaik mēs koncentrējamies uz šī rīka piedāvāšanu citiem pakalpojumu sniedzējiem.

Tuvākajā laikā mēs koncentrēsimies uz jūsu mākoņa dublēšanu un atjaunošanu. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties vietnē Amazon vai jūsu privātajā mākonī, mēs to nodrošināsim kā SaaS modeli vai uz vietas mitinātu modeli.

Pašlaik mēs iekasējam maksu par dublēto VM un serveru skaitu; par datu dublēšanu mūsu mākonī vai ierīcē ir jāmaksā par vienu žiguru, un par gigabaitu nav jāmaksā, ja izmantojat savas atmiņas ierīces. Ja jums jau ir kaut kur serveris, varat dublēt visus savus datus, un par katru GB maksa nav jāmaksā.

Ko vēl jūs vēlētos uzzināt HostAdvice lasītājiem, ja kas??

Pasaulē mainīgais un taisnais infrastruktūras risinājums ir sarežģīts. Jums tiešām ir nepieciešami bezmaksas pakalpojumi neatkarīgi no tā, vai jums ir savs IT personāls, lai nodrošinātu pārraudzību un palīdzību 24 stundas diennaktī, piemēram, plkst. 3:00, kad personāls nav pieejams. Datu un pakalpojumu pārvietošanai uz mākoni kā pakalpojuma modeļa patiesā vērtība ir saistīti pakalpojumi un atbalsts. Tieši tur patiešām lielie zēni met bumbiņu, un to tagad atklāj daudzas organizācijas.

Pievienojiet savu pārskatu par Cartika šeit >>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me