Tenko Nikolovo trys principai padarė „SiteGround“ didžiulę sėkmę

Contents

Pokalbis su Tenko Nikolovu, „SiteGround“ generaliniu direktoriumi ir vadovaujančiu partneriu

„SiteGround“ yra sėkminga prieglobos įmonė, turinti šimtus darbuotojų. Įsikūręs Europoje, jos generalinis direktorius Tenko Nikolovas buvo pasiryžęs plėsti savo prekės ženklą, daugiausia dėmesio skirdamas visos komandos ir jų klientų sėkmei. Akivaizdu, kad „SiteGround“ žino, ką jie daro, o nuotraukos pasakoja puikią istoriją apie puikią įmonės kultūrą.


Toliau pateiktame interviu Tenko pasidalijo su mumis. Mes labai rekomenduojame jums perskaityti tai, kad sužinotumėte, kaip šis jaunasis generalinis direktorius padarė savo įmonę nepaprastai sėkminga.

Pokalbis su Tenko Nikolovu, „SiteGround“ generaliniu direktoriumi ir vadovaujančiu partneriu

Ar galite papasakoti apie savo vaidmenį „SiteGround“ ir kaip tapote generaliniu direktoriumi? Kaip jūs perėjote nuo techninės paramos „SiteGround“ iki generalinio direktoriaus / vadovaujančiojo partnerio? Kokios yra jūsų vertybės, kad galėtumėte tapti aukščiausiu įmonės vadovu?

„SiteGround“ tapo tokia sėkminga įmone per pastaruosius 12 metų daugiausia dėl trijų pagrindinių vertybių, kurių ji visada laikėsi: išskirtinio palaikymo, technologinių naujovių ir darbuotojų’ pasitenkinimas.

Pradėjus veikti įmonei, ji pritraukė ir išlaikė pirmuosius klientus mažos, bet neįtikėtinai atsidavusios palaikymo komandos dėka, kurios dalimi aš didžiuojuosi. Dabar, po 12 metų ir šimtai tūkstančių klientų, mes vis dar esame įmonė, kuri kasmet pasiekia daugiau nei 95% klientų aptarnavimo pasitenkinimo rodiklį.

Ar galite papasakoti apie savo vaidmenį „SiteGround“ ir kaip tapote generaliniu direktoriumi? Kaip jūs perėjote nuo techninės paramos „SiteGround“ iki generalinio direktoriaus / vadovaujančiojo partnerio? Kokios yra jūsų vertybės, kad galėtumėte tapti geriausiu įmonės vadovu?

Antra svarbi vertybė mums yra nuolatinės technologinės naujovės. Per kelerius metus stebime saugumo ir greičio įgyvendinimą, pavyzdžiui, „Chroot“ atskyrimą, automatinius programų atnaujinimus, dinaminius talpyklos sprendimus, „Linux Kernel“ patobulinimus ir kt., Kurie hostingo pramonėje tapo norma, ilgai po to, kai mes juos pirmą kartą panaudojome..

Ir trečias labai svarbus ingredientas, be kurio mes niekada negalėjome pasiekti tokių gerų rezultatų palaikydami ir technologines naujoves, yra „SiteGround“ darbuotojai. Mes visada siekėme, kad visi, dirbantys „SiteGround“, jaustųsi gerai ir sugebėtų išnaudoti visas savo galimybes.

Ar galite papasakoti apie savo vaidmenį „SiteGround“ ir kaip tapote generaliniu direktoriumi? Kaip jūs perėjote nuo techninės paramos „SiteGround“ iki generalinio direktoriaus / vadovaujančiojo partnerio? Kokios yra jūsų vertybės, kad galėtumėte tapti geriausiu įmonės vadovu?

Mano, kaip generalinio direktoriaus, vaidmuo yra įsitikinti, kad „SiteGround“ visada laikosi šių trijų pagrindinių vertybių. Kalbant apie mano kelią nuo palaikymo komandos nario į vadovaujančiojo partnerio poziciją, manau, kad jis daug nesiskiria nuo visų kitų nuostabių žmonių, per metus demonstravusių atsidavimą, talentą ir užmojus ir tapusių įmonės dalimi, kelio.’vadovaujanti komanda.

Ar manote, kad jūsų teisinis išsilavinimas, kaip suprantu, dirbote „SiteGround“, o jūs taip pat buvote teisės mokykloje, prisidėjo prie žinių, kurias turite šiandien, ir vadovavimo, kurį suteikiate įmonėje?

Būdamas generaliniu direktoriumi, aš visada dalyvauju derybose su mūsų strateginiais partneriais ir mano teisininkų mokyklos padėtis šioje srityje neabejotinai padėjo.

Ar manote, kad jūsų teisinis išsilavinimas, kaip suprantu, dirbote „SiteGround“, o jūs taip pat buvote teisės mokykloje, prisidėjo prie šiandien turimų žinių ir jūsų vadovaujamos įmonės vadovavimo?

Ar galite mums papasakoti daugiau apie „SiteGround“ pasiūlymus? Kaip tai vystėsi bėgant laikui?

„SiteGround“ pasiūlymai visada vystėsi, kad atsilieptų į mūsų klientus’ poreikiai. Pradžioje mes pradėjome nuo vieno bendro hostingo plano. Tada kaip mūsų klientai’ svetainių pradėjo augti, pridėjome daugiau galimybių, įskaitant labai galingą debesį ir specialius sprendimus. Be to, mes visada labai domėjomės programomis, kurias mūsų klientai naudoja kurdami savo svetaines, ir nuolat papildėme paslaugas, kurios gali padėti jiems sukurti greitesnes ir saugesnes svetaines. Tokių programų sukeltų paslaugų evoliucijos pavyzdžiai yra „WordPress“ ir „Joomla“ automatiniai atnaujinimai, mūsų „SuperCacher“, kuris remiasi NGINX ir padaro „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“ svetaines super greitas, „WordPress“ vienu spustelėjimu pastatymo įrankiai ir daugelis kitų. Šiandien mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti vieną pažangiausių „WordPress“ prieglobos galimybių ir būti oficialiu „Joomla“ prieglobos partneriu.

Ar galite mums papasakoti daugiau apie „SiteGround“ pasiūlymus? Kaip tai pasikeitė laikui bėgant?

Kas yra tavo klientai? Smulkus verslas? Asmeninis? Įmonė? Kokie regionai atspindi didžiausius jūsų klientų segmentus?

Mūsų klientų yra nuo pradedančiųjų, norinčių pradėti savo asmeninį tinklaraštį, iki profesionalių kūrėjų, kurie rūpinasi keliomis ir sudėtingesnėmis svetainėmis.

Mes sukūrėme puikius sprendimus įvairių tipų klientams. Pavyzdžiui, pradedantiesiems mes turime didžiulę mokymo bazę, pradžios vedlį, kad būtų lengva pradėti, ir, svarbiausia, beprotiškai greitą palaikymą visą parą ir visą parą, teikiantį pagalbą ne tik talpinant. Profesionaliems kūrėjams mes siūlome tokius įrankius kaip inscenizavimas, „git“ integracija, „ssh“ prieiga ir komandų eilutės įrankiai. Verslo klientams mes kuriame individualius hostingo sprendimus, atsižvelgiant į jų poreikius, ir teikiame VIP palaikymą.

Iki praėjusių metų mūsų dėmesys buvo sutelktas į anglakalbius vartotojus, beveik pusė mūsų klientų buvo įsikūrę JAV, o JK ir Australija užėmė kitas pozicijas..

Tačiau keliose Europos šalyse pamatėme aukštos kokybės priimančiosios poreikį ir pradėjome plėstis į senąjį žemyną. Mes’Praėjusiais metais atidarėme naują biurą Ispanijoje, atidarėme svetainę ir apmokėme ispanų kalbos palaikymo komandą, kuri pasiūlytų mūsų paslaugas vietinėje Ispanijos rinkoje.

Ar gyvenate tik iš Bulgarijos? Jei ne, kur yra kiti jūsų biurai ir kiek darbuotojų yra kiekviename? Kaip jūs aptarnaujate užsienio klientus?

Mūsų būstinė yra Sofijoje, Bulgarijoje. Mes taip pat turime biurus dar dviejuose šalies miestuose. Kaip jau minėjau, neseniai atidarėme naują biurą Madride. Bendras mūsų darbuotojų skaičius yra beveik 300.

Mes aptarnaujame visus savo klientus per visą parą veikiančią palaikymo tarnybą telefonu, pokalbiais ir bilietų įsigijimu. Visi klientai greitai gauna tą patį lygį ir teikia ekspertų pagalbą, nesvarbu, iš kur jie ateina.

Ar gyvenate tik iš Bulgarijos? Jei ne, kur yra kiti jūsų biurai ir kiek darbuotojų yra kiekviename? Kaip aptarnaujate užsienio klientus?

Ar yra kokių nors stiprių vertybių, su kuriomis bendrauji tiek iš vidaus, tiek iš išorės? Ar galite jais pasidalinti su mumis?

Pirmame klausime paminėjau pagrindines įmonės vertybes, tačiau jei dar kartą galėčiau jas apibendrinti: karštos technologijos ir šaunūs žmonės. Esame tikri šiuolaikiniai meistrai, kurie žino savo darbą ir smagiai jį atlieka.

Ar galite papasakoti apie Kyupą ir kaip tai įvyko? Ar tai susijęs projektas su „SiteGround“, ar ateityje ką nors darysite su juo?

„Kyup“ yra prieglobos projektas, kurį sukūrė ir pradėjo kai kurie žmonės, dirbantys ir „SiteGround“. Jos tikslinė rinka yra labiau kietų branduolių kūrėjai ir devopsai nei tai, ką paprastai matome „SiteGround“. Mes sukūrėme šį projektą, nes pamatėme didelį potencialą ir šiame rinkos segmente. Turiu pasakyti, kad dirbdami su „Kyup“ įgijome daug žinių ir patirties, kurią panaudojome kurdami visiškai naują „Linux Container“ pagrindu sukurtą „SiteGround“ platformą..

Ar galite papasakoti, ko jūsų prieglobos patirtis išmokė jus palaikyti stabilią infrastruktūrą?

Tai išmokė mane, kad nieko nėra neįmanoma, ypač kai dirbate atviro kodo pasaulyje. Jei programinėje įrangoje, kurią naudojame mūsų platformai sukurti, nėra nieko gero, nereikia laukti naujo leidimo, kad tikimės išspręsti problemą. Vietoj to mes ten nuėjome ir sukūrėme geresnę mums tinkamos programinės įrangos versiją.

Kokius veiksmus paprastai atliekate, kad sušvelnintumėte DDOS?

Visose vietose turime įmonės lygio DDoS švelninimo prietaisus, kurie aktyviai imasi priemonių, jei aptinkama DDoS ataka. Prietaisas nuolat stebi ir analizuoja visą atvykstamąjį srautą. Tuo remdamasis jis gali atpažinti teisėto srauto anomalijas / kenksmingą srautą. Kai tai atsitiks, IP, į kurį nukreipiama, automatiškai dedamas už “šveitimas” įrenginys, kuris tada filtruoja kenksmingą srautą ir leidžia tik teisėtam srautui pasiekti serverį.

Kokius veiksmus paprastai atliekate, kad sušvelnintumėte DDOS?

Kaip ateityje vystysis debesų priegloba??

Tai taps pigesnė, paprastesnė ir plačiau naudojama net asmeniniams projektams. Kai kurie iš šių procesų jau yra pradėti.
Rinkos pokyčiai ir pramonės dinamika:

Ar pastebite padidėjusią priklausomybę nuo debesų prieglobos paslaugų? Kodėl ar kodėl ne, ir ar jūs tikitės kokių pokyčių tame fronte??

Idealiame prieglobos pasaulyje nėra prastovų ir jokios informacijos nėra prarandama. Ir kuo daugiau pašalinsime galimus pavienius gedimų taškus, o tai daro debesų infrastruktūros, tuo arčiau mes pasiekiame šį idealą. Taigi, taip, aš tikiu, kad žiniatinklio prieglobos ateitis gerąja prasme yra miglota.

Panašu, kad „Joomla“ pasiekė aukščiausią tašką 2009 m., Tačiau nuo to laiko daugiau nepasisekė. Ar pastebite, kad jūsų siūlomos paslaugos padėjo padidinti savo pagreitį rinkoje?

Kaip prieglobos įmonė, mūsų verslas priklauso nuo svetainių kūrimo sprendimų, kuriems reikalingas priegloba, pavyzdžiui, „Joomla“, „WordPress“, „Drupal“. Pvz., Jei rytoj šie sprendimai išnyks ir visi jų vartotojai pereis prie priglobtų sprendimų, tokių kaip „Weebly“ ar „Squarespace“, tai bus masinio bendro prieglobos, kaip mes ją žinome, pabaiga. Taigi kuo daugiau gerų, nepatalpintų variantų, tuo daugiau verslo galimybių turime. Štai kodėl mes visada norėjome prisidėti prie bendruomenių, kurios kuria ir palaiko tokias programas, ir padeda joms augti tuo, ką galėjome. Būtų puiku manyti, kad mūsų dalyvavimas padeda, ir tam tikru mastu tai daro. Tačiau tiesa yra ta, kad šių programų impulsas ir populiarumas priklauso nuo jų esančių bendruomenių.

Ar manote, kad naudoti SSD reikia interneto svetainių valdytojams? Kodėl ar kodėl ne?

SSD yra puikūs, nes suteikia daugiau greičio nepakenkdami kitiems paslaugos aspektams, pavyzdžiui, saugai. Taigi, jei galite sau leisti, eikite į juos!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me