Pradėjote hostingo kompaniją po 20-ies? Sužinokite, kaip tai padarė Peteris Holdenas iš „Hostwinds“

Pokalbis su Peteriu Holdenu, „Hostwinds“ generaliniu direktoriumi

Prieš kelias savaites mes turėjome galimybę pasikalbėti su Peteriu Holdenu, dvidešimt kažkokiu „Hostwinds“, prieglobos įmonės, kuriančios vis didesnį pagreitį ir kuri yra viena geriausių „Inc 500“, generaliniu direktoriumi..


Tai gana nuostabu įmonei, kurią įsteigė jaunas vaikas. Tačiau turėdamas jaunesnį kraują vartotojams dažnai atveria galimybes, apie kurias vyresnio amžiaus žmonės (niekuo nesiskundžiantys, žmonės) kitaip negalvoja. Pavyzdžiui, „Hostwinds“ yra žinomas dėl „Minecraft“ prieglobos. Galite įsivaizduoti, kiek žmonių valgo tai.

Leisiu Petrui papasakoti tau savo istoriją.

Pokalbis su Peteriu Holdenu, „Hostwinds“ generaliniu direktoriumi

Sveiki, Peter, ačiū, kad užmezgėte ryšį su mumis. Ar galite šiek tiek papasakoti apie tai, kaip įkūrėte įmonę ir kas paskatino jus sukurti „Hostwinds“?

„Hostwinds“ pirmą kartą pradėjau kurti 2010 m. Spalio mėn. Tuo metu aš dirbau internetinių svetainių kūrimo firmos programinės įrangos kūrėju. Mums kilo daug problemų dėl klientų prieglobos ir man buvo pavesta perkelti mūsų prieglobą nuo 1&1 dideliam prieglobos prekės ženklui ir intensyviai bendrauja su palaikymo priegloba. Prisimenu, kad tai buvo baisus, baisus procesas, todėl sakiau, "Aš galėčiau tai padaryti geriau. Aš galiu užtikrinti geresnį klientų aptarnavimą nei tai, ką gaunu."

Mačiau problemą žiniatinklio prieglobos erdvėje; ten buvo keletas kompanijų, atliekančių gerą darbą, daugiausia dėmesio skiriant klientų aptarnavimui ir palaikymui. Tačiau tie, kurie teikė gerą paramą, buvo nepaprastai brangūs. Norėjau sukurti tokį, kuris būtų ekonomiškas ir vis tiek galėjo būti sutelktas į klientų aptarnavimą ir palaikymą, kad būtų greitas tiesioginių pokalbių atsakymo laikas, greitas atsakymo į bilietus laikas ir nereikėtų klientams jaudintis dėl didelių laukimų ir sulaikymo laiko..

Manau, kad gerai padarėme šį tikslą. Mes dirbame tuo kiekvieną dieną; tai nenuoseklus procesas. Mes atradome savo erdvę ir toliau siekiame puikaus klientų aptarnavimo ir palaikymo. Dienos pabaigoje viskas susiję su klientais. Mes siūlome palaikymą visą parą, visą parą, kad būtume čia savo klientams bet kada, kai jiems gali reikėti mūsų, dieną ar naktį.

Kokias paslaugas „Hostwinds“ siūlo šiuo metu?

Mes galime padaryti absoliučiai viską, kas apima nepertraukiamą maitinimą ir greitą interneto ryšį. Mes siūlome tokius produktus kaip „Minecraft“ serveriai, VPN serveriai, VPS (KVM, „OpenVZ“, „Windows“), diegimas debesyse, daugybės vietų dubliavimas (štai kur galime diegti klientus skirtingose ​​vietose ir per vieną IP adresą), tinkinti apkrovos balansavimo sprendimai, bendras internetas priegloba, perpardavinėtojų priegloba ir baltų etikečių perpardavėjas.

„Baltojo ženklo“ perpardavinėtojų prieglobai iš esmės kiekvienas gali turėti savo prieglobos įmonę. Mes nustatome ir įdiegiame savo API. Galite parduoti bet kurį iš mūsų produktų, už kuriuos norite mokėti. Tai nuostabu daugeliui paslaugų įmonių, pavyzdžiui, internetinių svetainių kūrimo verslui. Paslaugą užsakysime iš mūsų pusės ir ji bus nustatyta taip, lyg ji būtų tiesiogiai per mus, bet ją valdys jūs (ir palaikysite mus). Kiekvienas pasaulis gali pasinaudoti mūsų plačia infrastruktūra, kad galėtų parduoti bet kurį mūsų produktą.

Ar galite papasakoti apie savo biurus, darbuotojų skaičių ir duomenų centrus, kurie naudojami „Hostwinds“?

Mes turime duomenų centrą Dalase su vietiniais darbuotojais, o vieną – Sietle, WA. Mes turime biurą Talso mieste, OK. Mes turime naują biurą, kurį statome Sietle. Mes tikimės, kad pastato statyba bus baigta per kitas 3 savaites – mes dirbame tai 4-5 mėnesius. Mes per duomenų kabinetą vedėme pluoštą per biurą.

Bendras darbuotojų skaičius yra apie 25–30.

Ar galite mums papasakoti šiek tiek daugiau apie jūsų teikiamas VPN paslaugas?

Mūsų VPN paslauga yra pereinamojo laikotarpio VPN paslauga, siūlanti tradicinį šifravimą. Mes nesaugome jokių žurnalų; mes visiškai išjungiame registravimąsi serveriuose, kad būtų ekonomiškiau (galime naudoti su 5 GB vietos). Šiuose serveriuose turime 120 GB SSD diskų; kiekvienas VPN vartotojas gali naudoti 1 gb spartos prievadą.

Papasakokite apie savo pasirinktinius debesų diegimus.

Mes turime savo dedikuotus serverius ir kartais turime klientų su didžiulėmis žiniatinklio programomis, kuriems reikia pritaikyti daugiau nei vieną serverį. Mes analizuojame interneto programą ir siūlome sprendimą, kurį galime pasiūlyti su 100% SLA. Mes apžvelgiame mažiausiai du duomenų centrus su tirpalu. Mes nustatysime apkrovos balansavimą su automatiniu permetimu. Taip pat galime nustatyti duomenų bazės apkrovos balansavimą pertekliniame klasteryje. Galime pranešti apie IP erdvę abiejose vietose, kai srautas geografiškai nukreiptas į artimiausią tašką. Nelaimės atveju mes perkeliame į artimiausią vietą. Duomenų sinchronizavimas ir apkrovos balansavimas tarp vietų / serverių yra patentuotas. Mes pasirinkome atvirojo kodo technologijas ir jas tobulinome viduje. Įdiegimas yra pritaikytas kiekvienam klientui / kliento programai.

O kaip su „Minecraft“ serveriais?

Vienas iš mūsų technikų labai mėgsta „Minecraft“ ir paklausė, ar galime pradėti vykdyti „Minecraft“ serverius įmonėje. Vienas iš mūsų kultūros taškų yra darbuotojų skatinimas vykdyti šalutinius projektus, ir jam tai buvo. Manau, kad galutinis produktas pasirodė tikrai gerai, o mūsų „Minecraft“ serveriai ir toliau populiarėja.

Mes išbandėme diegimo modelius ir QA pasiūlymą. Kai visi buvo laimingi, mes jį išlydėjome. Tai puikus produktas mums; neturime problemų dėl pralaidumo, nes visa įranga priklauso 100 proc. Mes nieko nenuomojame. Mes norėjome valdyti. Mes nesame mąstę "Oi, jūsų serveris neveikia, mes laukiame, kol kas nors jį iš naujo paleis."

Kaip jūs vertinate klientų infrastruktūrą ir techninę įrangą?

Mes pasikliaujame keliais dalykais: kai pirmą kartą pradėjome, mes darėme tokius dalykus kaip CPU lyginamoji analizė, nes neturėjome neribotų lėšų. Augdami gauname naujų procesorių ir aparatinės įrangos pavyzdžių; mes gauname inžinerinius pavyzdžius iš tokių kompanijų kaip „SuperMicro“, kuriuos galime išbandyti veikiant apkrovai, kad galėtume nuspręsti dėl kito mūsų pastatymo. Paprastai daugelį statinių mes saugome pagal konkrečią infrastruktūrą (tas pačias serverio plokštes ir tt). Kai atnaujinimai pasirodys, mes juos patobulinsime. Bet mums patinka, kad bet kokio dydžio gabalo vietoje yra 5 šaltos atsarginės dalys. Kai kažkas sugenda, visada norime tai ištaisyti.

Individualizuotos versijos kūrimui mes turime pakankamai žinių apie procesoriaus architektūrą ir galime nustatyti ir rekomenduoti sprendimą, kuris patenkina klientų poreikius. Dauguma žmonių pas mus ateina turėdami realių poreikių. Jų poreikis yra labai specifinis (duomenų bazė, kurioje yra 1 000 000 užklausų per minutę), mes teikiame savo žinias ir pateikiame jiems rekomendaciją, o remdamiesi tuo poravimu mes jiems diegiame infrastruktūrą..

Ar galite mums papasakoti šiek tiek daugiau apie tai, ką padarėte prieš „Hostwinds“?

„Backend“ kūrimas buvo mano pirmasis darbas. Man 26 metai. „Hostwinds“ pradėjau dirbti būdamas 20-ies. Aš visada turėjau daugybę keistų darbų, atliekančių atsitiktinius darbus. Radau, kad nesu labai geras darbuotojas. Aš turiu daryti dalykus savaip. Vis dėlto aš visada domėjausi kompiuteriais ir visada turėjau verslumo dvasią. Pirmąją savo įmonę įsteigiau būdamas 10-ies, „vBulletin“ forume. Aš užaugau tokiame forume ir uždirbau 3 000 USD per mėnesį nuo „AdSense“. Man visada patiko daryti savo reikalus ir turėti daug šalutinių projektų. Pagrindinis užduočių kūrimas buvo tiesiog turėti darbą, o ne tai, kas man ypač patiko. Man visada patiko rasti dalykų, kuriuos buvo malonu daryti, padėti žmonėms. Man patinka kiekvieną dieną daryti naujus dalykus, kuriuos darau „Hostwinds“.

Iš kur kilo jūsų įmonės pavadinimas?

Net neįsivaizduoju 🙂 Man patiko, kaip tai skambėjo ir domenas buvo prieinamas, ir tai buvo pats svarbiausias dalykas, todėl aš jį įregistravau ir taip gimė „Hostwinds“.

Sveikinu, matau, kad esate „Inc 500“. Papasakokite šiek tiek apie savo, kaip įmonės, tapusios viena geriausių Talso, kelionę..

Mes buvome numeris 1 „Tulsa“ ir „98“ JAV. Mūsų komandos misija yra kuo geresnė pagalba mūsų klientams. Jei galime suteikti puikų klientų aptarnavimą ir palaikymą, sulauksime daugiau klientų ir tęsime ciklą.

Jei nežinote, „Inc 500“ yra pagrįstas pajamomis. Jūs siųsite jiems informaciją apie įmonės augimą ir, remdamiesi augimu, gausite patvirtinimą. Mes buvome ekstaziški, kad buvome # 98.

Naujienų straipsnyje buvo reklamuojama interneto priegloba, skirta tūkstantmečio kartai. Papasakok man daugiau apie tai.

Mes nedarome jokios specialios reklamos tam tikrų demografinių rodiklių atžvilgiu. Mes norime, kad visi būtų mūsų klientai.

Tačiau kai kurie iš mūsų produktų, turinčių didelę įtaką kraujyje, yra tūkstantmečio demografiniai rodikliai, pavyzdžiui, „Minecraft“ paslaugų pasiūlymai. Tai tikrai šaunus produktas ir buvo daug jo išbandoma.

Ar dar ką nors turėtume žinoti?

Mums svarbiausia yra klientų aptarnavimas ir palaikymas. Jei kas nors atsiunčia man el. Laišką ir sako, kad yra nusiminęs, aš perskaitau kiekvieną laišką ir asmeniškai į jį reaguoju bei įsitikinu, kad jie tampa eskaluojami. Turime tiek daug eskalavimo sistemų, jei žmonės nusiminę. Jei pasilinksite su mumis ir susitvarkysite, nesvarbu, visada galėsite pasakyti "Ei, aš turiu problemą," ir ten bus kažkas, kas rūpi, ir kuris klausys. Mes žinome, kokia yra gero klientų aptarnavimo vertė ir koks jis yra svarbus verslo pasaulyje; norime įsitikinti, kad rūpinamės kiekvienu klientu taip, tarsi jie būtų šeimos nariai.

Čia rasite atsiliepimų apie Hostwinds >>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me