Išleista „Gutenberg“ redaktorė: „WordPress 5.0“ peržiūra

Naujas turinio kūrimo procesas, skirtas sukurti dinaminius „WordPress“ puslapius aplink blokus

Šią savaitę „Automattic“ išleido naują „WordPress“ tinklalapių kūrimo redaktorių, nes bendrovė ruošiasi pradėti pilno CMS versijos atnaujinimą šį rudenį. „WordPress“ yra populiariausia internetinių leidinių platforma pasaulyje. Apytikriai 30% visų interneto svetainių naudoja scenarijų. Su naujuoju „Gutenberg“ redaktoriumi įvesti pakeitimai palies milijonus aktyvių vartotojų, kurių daugelis nėra kvalifikuoti techninėse interneto svetainių kūrimo srityse. Viena iš labiausiai paplitusių naujos programinės įrangos paleidimo problemų yra nenorėjimas keistis, ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl platformos su ypač didelėmis vartotojų bendruomenėmis, tokiomis kaip „gMail“, „Word“, „Facebook“ ir kt., Savo populiarias paslaugas ilgą laiką standartizuoja. Nors „Gutenberg“ redaktorius yra gana paprastas naudoti ir intuityvus, perėjimas prie naujo turinio kūrimo proceso, be abejo, iš pradžių keliems žmonėms sujaudins, kol jie išmoks jį valdyti. Dėl šios priežasties „Automattic“ leidžia lengvai ir toliau naudoti senąjį redaktorių visiems svetainių leidėjams, nenorintiems atlikti pakeitimų. Kadangi „Gutenberg“ yra atvirojo kodo projektas, jis jau buvo perkeltas dirbti ir su „Drupal CMS“. Lieka tik išsiaiškinti, kiek konflikto naujasis formatas turės su trečiųjų šalių temomis, valdikliais, & įskiepiai, kurie susideda iš pritaikytų kodų sprendimų. Naujasis „Gutenberg“ redaktorius suteikia „WordPress“ vartotojams išplėstinę peržiūros, susijusios su naująja WP 5.0 platformos versija, apžvalgą, kurią šiuo metu galima vienu spustelėjimu įdiegti visose aktyviose svetainėse per administravimo skydą..


Naujas turinio kūrimo procesas, skirtas sukurti dinaminius „WordPress“ puslapius aplink blokus

„Gutenberg“ redaktoriaus apžvalga: kaip naujasis formatas palyginamas su klasikiniu redaktoriumi

„Gutenberg“ sukurtas palengvinti tinklalapių kūrimą vartotojams įgyvendinant modulinę konstrukcijos sistemą, pastatytą aplink blokus. Skirtingai nuo klasikinio redaktoriaus, kuris pastatytas aplink „TinyMCE“ & veikia kaip teksto apdorojimo sistema su šriftų, teksto dydžių, paveikslėlių, nuorodų ir kt. mygtukais, „Gutenberg“ iš pradžių vartotojui pateikia tuščią puslapį. Viršutiniame kairiajame kampe yra nedidelis mygtukas, kuriame pateikiamas išskleidžiamasis meniu su pakopiniu visų galimų blokavimo variantų sąrašu. Vartotojai tiesiog pradeda rašyti puslapyje, pridedami pavadinimą, tekstą, & pastraipas, tada pasirinkite bloką, kai jie nori pridėti unikalių puslapio elementų. Pasak „Automattic“:

Rašyti turtingai išdėstytus pranešimus yra pagrindinė „WordPress“ stiprybė. Aptardami blokus kaip sąveikos paradigmą, galime suvienyti kelias skirtingas sąsajas į vieną. Užuot išmokę rašyti trumpus kodus ir pasirinktinį HTML arba įklijuoti URL, kad įdėtumėte laikmeną, ten’Tai bendras, patikimas srautas bet kokio tipo turiniui įterpti … „WordPress“ jau palaiko daugybę blokų ir 30 ir daugiau įterpimų, taigi leiskite’jų paviršius.

Yra pastraipų teksto, vaizdų, antraščių, galerijos rodinių, sąrašų, citatų, garso failų, vaizdo įrašų, viršelių vaizdų, valdiklių pasirinkimas., & visas kitas funkcijas, kurias įgalina CMS įdiegti papildiniai. Po kelių minučių nesunku pradėti kurti sudėtinius puslapius pagal standartinį bloką. Kategorijos, žymos, rodomas vaizdas, & metaženklio funkcijos rodomos naujame akordeono stiliaus meniu su išskleidžiamaisiais meniu, todėl viso ekrano vaizdas yra gana minimalus.

Nauja „Gutenberg“ teksto redaktoriaus patirtis, skirta „WordPress 5.0“:

Norint suprasti pakeitimus, kuriuos pateikė „Gutenberg“ redaktorius, naudinga peržiūrėti du standartus:

Nauja „Gutenberg“ teksto redaktoriaus patirtis, skirta „WordPress 5.0“:

„WordPress 5.0“:

Viskas yra blokas. Tekstas, vaizdai, galerijos, valdikliai, trumpieji kodai ir net tinkinto HTML HTML fragmentai, nesvarbu’s, kuriuos pridėjo įskiepiai ar kitaip. Turėtumėte išmokti įsisavinti tik vieną sąsają: blokinę sąsają ir tada jūs žinote, kaip viską padaryti.

Sužinokite daugiau apie „Gutenberg“ redaktorių.

Nauja „Gutenberg“ teksto redaktoriaus patirtis, skirta „WordPress 5.0“:

Klasikinis „WordPress 4.x“ redaktorius: Atminkite, kad klasikiniame redaktoriuje (aukščiau) sąsaja veikia kaip teksto apdorojimo programa. Anot „Automattic“,

Gutenbergas yra daugiau nei redaktorius. Tai’tai taip pat pagrindas, kuris’Bus revoliucija pritaikant tinklapius ir kuriant „WordPress“.

Sužinokite daugiau apie „Gutenberg“ redaktorių.

Nauja „Gutenberg“ teksto redaktoriaus patirtis, skirta „WordPress 5.0“:

„WordPress 5.0“ suderinamumas:

"Mes rekomenduojame perkelti funkcijas į blokus, tačiau esamų „WordPress“ funkcijų palaikymas išlieka. Bus trumpojo kodo, meta-dėžutės ir pasirinktinio įrašo tipų perėjimo keliai."

Sužinokite daugiau apie „WordPress 5.0“ kodo pakeitimus.

Programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklo pokyčių norėjimas: esminių atnaujinimų valdymas

Vienas pagrindinių Agile projekto valdymo aspektų atviro kodo projektams, tokiems kaip CMS svetainės & programos mobiliesiems yra nuolatinė integracija / nuolatinis pateikimas (CI / CD). „WordPress“ yra vienas iš geriausių to pavyzdžių praktikoje, išstumiantis įprastus saugos atnaujinimus ir platformos atnaujinimus į pagrindinį kodą, papildinius, & temos, kurias paprastai vartotojai gali įdiegti vienu spustelėjimu. Tačiau pakeiskite norą programinės įrangos priemonėse, apie kurias vartotojai sužinojo & meilė, kiekvieną dieną susipažinus su jais darbo eigos procesuose, vis dar gali sukelti problemų plėtros įmonėms. Kaip rašė „Google Venture“ Aaronas Sedley:

Taupi pokyčių valdymo strategija gali sumažinti neigiamas reakcijas, sutelkti vartotojus į naudą ir padaryti pokyčius sėkmingesnius. Kol mes’vis dar mokantis su kiekvienu paleidimu, atsiranda keli principai, kaip sušvelninti norą pokyčiams:

  1. Įspėkite vartotojus apie svarbiausius pakeitimus.
  2. Aiškiai perduokite pokyčių pobūdį ir vertę.
  3. Leiskite vartotojams pereiti nuo senosios prie naujos versijos.
  4. Pateikite perėjimo instrukcijas ir palaikymą.
  5. Pasiūlykite vartotojams tam skirtą atsiliepimų kanalą.
  6. Pasakykite vartotojams, kaip jūs’iš naujo spręsdami svarbiausias problemas’ve išaugo.

Sąsajos pokyčiai yra tikroji ragelis’lizdą, kur liūdina vartotojus’ nusistovėję įpročiai ir lūkesčiai gali sukelti skaudžių padarinių.

Nauja „Gutenberg“ teksto redaktoriaus patirtis, skirta „WordPress 5.0“:

Geros žinios yra tai, kad „Automattic“ tiksliai laikėsi visų šių taisyklių. Pristatydami „Gutenberg“ mėnesius iki WP 5.0 išleidimo, jie suteikė vartotojams galimybę įdiegti ir išbandyti programinę įrangą esamose svetainėse prieš platformos atnaujinimą. Taip išvengiama netikėtumų žmonėms, kurie kasdien naudoja „WordPress“ savo darbe. „Automattic“ taip pat išleido „copius“ dokumentus apie „Gutenberg“, taip pat paskelbė atvirojo kodo „GitHub“ peržiūrai. Klasikinį „WordPress“ redaktorių vis tiek galima įdiegti kaip papildinį bet kuriam verslui, komandai ar asmeniui, nenorinčiam pakeisti „Gutenberg“. Kaip naujos sąsajos dizainas & darbo eigos procesas nėra verčiamas vartotojų, neturint jokių asmeninio pasirinkimo galimybių, bendruomenės neigiamos reakcijos turėtų būti kuo mažiau.

„Gutenberg“ redaktoriaus apžvalga: išankstinė „WordPress 5.0“ pakeitimų peržiūra

Esmė ta, kad patyrę „WordPress“ vartotojai nenori keisti turinio kūrimo naudodamiesi „Gutenberg“, jie neprivalo ir gali tęsti klasikinio redaktoriaus naudojimą tol, kol nori, naudodamiesi savo pagrindine baze kaip papildiniu. Jau yra didelis „Automattic“ išleistas didelis dokumentų rinkinys apie naują redagavimo procesą tiems, kurie nemano, kad „Gutenberg“ naudoja intuityviai, ir gausūs kūrėjo ištekliai kuriant naujus pasirinktinius papildinius. & temos aplink rėmus. Apskritai, atrodo, kad „Gutenberg“ iš pradžių bus sėkmingai atnaujintas į „WordPress 4.x“, tačiau tai iš esmės keičia redagavimo ir turinio kūrimo procesą. Daugelis vartotojų nepripažins naujosios sistemos, tačiau ji suteikia išankstinę apžvalgą, ko galima tikėtis įvykus pagrindiniams platformos pokyčiams, išleidžiantiems „WordPress 5.0“..

„Gutenberg“ redaktoriaus apžvalga: išankstinė „WordPress 5.0“ pakeitimų peržiūra

„Gutenberg for Drupal“:

„Drupal Gutenberg“ projektu siekiama suteikti naują leidybos patirtį, pagrįstą „WordPress“’ Gutenbergo redaktorius. Tiesioginis demonstracinis demonstravimas svetainėje šiuo metu pateikia „Frutline“ interaktyvų „Gutenberg“ įgyvendinimą „Drupal“ viduje, panašų į „WordPress“.’ “Frontenbergas” demonstracija svetainėje wordpress.org “.

Sužinokite daugiau apie „Gutenberg“ naudojimą kartu su „Drupal“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me