Kā WordPress mitināšanas pakalpojumu izmantošana var ietaupīt naudu

Kā WordPress mitināšanas pakalpojumu izmantošana var ietaupīt naudu

Kā WordPress mitināšanas pakalpojumu izmantošana var ietaupīt naudu


Pirms izlemjat sākt jaunu vietni, izmantojot WordPress vai jebkuru citu satura pārvaldības sistēmu, jums ir jāsaprot, cik svarīgi ir efektīvi ieguldīt savu naudu..

Ir daudz lētu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas nodrošina dažas pārsteidzošas funkcijas. Lielākā daļa klientu veic pētījumu, lai salīdzinātu WordPress mitināšanas izmaksas.

Iesācējiem var būt grūti izlemt, vai viņi vēlas dalītu tīmekļa mitināšanu, VPS, speciālu vai pārvaldītu mitināšanu. Tas ir tāpēc, ka lielākajai daļai no viņiem nav ne mazākās nojausmas par šādām tehniskām lietām. Bet, aplūkojot šādu plānu izmaksas, viņi nobīstas.

Ikvienam, kurš vēlas izveidot WordPress vietni, ir svarīgi saprast, ka vispiemērotākie ir kopīgoti tīmekļa mitinātāji, jo to izmaksas ir mazākas, taču jūs varat iegūt visu nepieciešamo.

Pats labākais ir tas, ka jūs vienmēr varat izvēlēties jebkuru no bezmaksas tīmekļa mitinātājiem. Bet, lai pilnībā piekļūtu savai vietnei, jums ir jāpavada nedaudz naudas.

Šis raksts ir domāts tieši jums, tāpat kā ikvienam cilvēkam, ja vēlaties ietaupīt naudu par tīmekļa mitināšanu vai atjaunošanu. Ļaujiet man jums iepazīties ar dažām lietām.

Domēna vārda un tīmekļa mitināšanas plāna pirkšana kopā

Lielākā daļa uzņēmumu vienu gadu piedāvā vienu bezmaksas domēna vārdu, ja jūs pērkat kādu no viņu tīmekļa mitināšanas plāniem. Jums būtu saviļņots zināt, ka pat kopīgotie WordPress tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā šo kombi.

Daudzi cilvēki dod priekšroku pārvaldīt savu domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu atsevišķi. Tātad, ir vēl viens veids, kā ietaupīt naudu.

Uzņēmumi, piemēram, GoDaddy, piešķir atlaidi jauna domēna pirkšanai, ja jūs maksājat izmaksas uzreiz divus gadus. Šis darījums nepiedāvā bezmaksas domēnu pirmo gadu, bet vismaz jūs ietaupīsit naudu.

Piemēram, ja domēna izmaksas ir 15 USD gadā un jūs maksājat divu gadu izmaksas uzreiz, jums, iespējams, būs jāmaksā tikai 18 USD. Tas nozīmē 3 USD par pirmo gadu.

Nekad nepērciet, nemeklējot piedāvājumus

Kā mēs visi zinām, katrs uzņēmums veic darījumus ar saviem produktiem. Tātad, daži kuponi jāmeklē tiešsaistē. Daudzas lielas vietnes, piemēram, WPBeginner, saņem lasītājiem pārsteidzošus piedāvājumus no vietnes Bluehost, Siteground un Inmotionhosting..

Šādi partneruzņēmumi piešķir īpašus kuponu kodus. Lai gan, iegādājoties tīmekļa mitināšanas plānu no jebkuras saites, viņi nopelna naudu, tas no jums neko neuzliek. Jūs ietaupāt naudu.

Piedāvā Bluehost 63% atlaide, Vietne nodrošina 70% atlaide galveno vietņu lasītājiem. Šādi kuponi ir pieejami, kad iegādājaties jaunu tīmekļa mitināšanas plānu.

Bet tas nenozīmē, ka, atjaunojot esošo plānu, jūs neko nevarat atbrīvoties. Jūs vienmēr varat meklēt Bluehost mitināšanas atjaunošanas cenas, un dažās populārajās vietnēs tiks parādīts atlaižu kupona kods.

Pirms pirkšanas veiciet pētījumu.

Nebaidieties lūgt papildus

Kad nopirku savu pirmo vietnes vietnes mitināšanu, es to ieguvu tikai par USD 15 uz vienu gadu. Jums, iespējams, rodas jautājums, kā es to ieguvu. Nu, tas viss ir par to, ka viņi ir iepriekš.

Ja neizdodas atrast nevienu kupona kodu, mēģiniet aprunāties ar mitināšanas uzņēmuma pārdošanas komandu. Vietne man piedāvāja fantastisku darījumu par plāna iegādi diviem gadiem.

Tas ir līdzīgs domēna vārda pirkšanai no GoDaddy. Man arī ir bijis prieks sarunāties ar Inmotionhosting pārdošanas komandu. Viņi bija tik noderīgi. Ietaupīju daudz naudas, iegādājoties jaunu plānu. Tas bija gandrīz 55% atlaide uz lielāko dalītās hostinga plānu.

Pievienojieties Affiliate programmai

Vietnes platforma ļauj jums iegūt viena mēneša bezmaksas tīmekļa mitināšanu, ja kāds no jūsu filiāles saites iegādājas jaunu mitināšanas plānu. Katram uzņēmumam ir atšķirīga filiāļu programma.

Bluehost piedāvā 65 USD par katru kvalificētu reģistrēšanos, un jūs pārsteigsit, uzzinot, ka, ja veicat vairāk pārdošanas, jūs nopelnāt 100 USD par pārdošanu. Jūs varat izmantot šo naudu, lai iegādātos jaunu mitināšanas plānu vai atjaunotu esošo.

Kā WordPress mitināšanas pakalpojumu izmantošana var ietaupīt naudu

Un, ja jūs esat tādu pārvaldītu saimniekdatoru filiāle kā WP Engine, jūs varat nopelnīt 200 USD par pārdošanu. Vai tas nav pārsteidzoši??

Palūdziet savam draugam jūs ieteikt

Mēs visi zinām, ka atsauces darbojas visu laiku. Pērkot jaunu mitināšanas plānu, jūs varat sazināties ar savu draugu, lai jūs norādītu caur viņu saistīto saiti.

Un ir iespējams ietaupīt vairāk naudas, ja jūsu draugs sazinās ar pārdošanas komandu un lūdz viņiem izveidot īpašu saiti ar atlaidēm saistītajā filiālē. Tas ir divkāršs ietaupījums.

Jūsu draugs saņem filiāles komisiju, un jūs saņemat atlaidi. Ja jūsu draugs ir pietiekami labs, lai dalītu komisiju ar jums, jūs varat ietaupīt daudz naudas WordPress mitināšanā.

Ietaupiet naudu WordPress domēna atjaunošanā

Jauna domēna vārda vai tīmekļa mitināšanas plāna pirkšana nav vienīgā vieta, kur varat ietaupīt naudu. Daudzi uzņēmumi ļauj jums samazināt domēna atjaunošanas izmaksas.

Atkarībā no jūsu prasmēm un pētniecības iespējām jūs varat saņemt lielu atlaidi. Reiz es saņēmu USD 13 par WordPress domēna atjaunošanu. Kā minēts iepriekš, jums vajadzētu meklēt darījumus.

Vai domājat, ka, veicot nākamo pirkumu, jūs varat samazināt WordPress mitināšanas izmaksas?

Mums visiem patīk atlaides. Vai ne? Kā ar tevi? Vai jūs nevēlaties ietaupīt naudu par savu nākamo WordPress mitināšanas atjaunošanu vai jaunu plānu?

Visus šos gadus esmu iemācījusies, ka pirms kaut ko iegādājaties, jāpavada laiks alternatīvu meklēšanai. Ja vietnes laukums jums šķiet dārgs, dodieties uz Bluehost vai kādu no labākajiem WordPress resursiem.

Pēc izpratnes par dažādu WordPress mitināšanas jēdzienu jums jāizlemj, kuras funkcijas jums ir vajadzīgas. Daži uzņēmumi ļauj saviem klientiem samazināt funkcijas, kas viņiem nav vajadzīgas.

Piemēram, pērkot VPS plānu, jūs iegūstat iespēju pārvaldīt savus serverus pats vai uzņēmums. Līdzīgi ir arī dažas citas lietas, kuras jāiemācās.

Pārliecinieties, ka nākamās WordPress mitināšanas izmaksas ir mazākas par tām, kuras maksājāt iepriekš. Vai esat ievērojis kādu no iepriekšminētajiem padomiem? Ja jā, cik daudz naudas jūs ietaupījāt?

Vai jūs domājat, ka varat to izdarīt??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me